RE: Septembarski baRR (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Modessty -> RE: Septembarski baRR (5.9.2014 14:42:40)

žene ja odlazim za par minuta. zeznu me kolega, malo se zadržao.




superm -> RE: Septembarski baRR (5.9.2014 14:59:15)

Peetaaak! [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




Mala Elena -> RE: Septembarski baRR (5.9.2014 15:15:57)

Uh sto svi vole taj petak! Ja sam ga volela dok sam isla u osnovnu i srednju , zbog slobodnog vikenda , kao i petak 13. jer sam se smuvala sa bivsim deckom (bilo davno[sm=jezicek.gif] ) ali sada me nista posebno ne raduje jer na poslu ga inace nemamo .




Mala Elena -> RE: Septembarski baRR (5.9.2014 15:23:44)

Veselice , ne znam ali zubici se inace kvare od slatkisa . Moja sestra isto nije do puberteta imala zdrave zube a onda sve jedan za drugim, jela je i ona u zivotu previse slatkisa[sm=smiley1.gif] ima tu i genetike a i higijena je bitna. Ali lize su opasne za lomljenje zuba [sm=hudicek1.gif]




mali_mis -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 7:27:51)

Jutro.
Kafu vec pijem, al mi treba nesto zestoko, da zaboravim da me boli citavo stopalo.
Juce, me je zabolelo grlo, i krenem da uzmem vuneni sal i obmotam oko vrata, i zgazim na j[sm=smiley35.gif] krilato zuto-crno [sm=zz_poop.gif] koje bi trebalo da skace sa cveta na cvet, a ne po mom tepihu (ali tepih ima cvece grrrr). Da'l je osa ili pcela nemam pojma, ja tu ne pravim razliku. Citavu noc sam smrdela na tursiju, jer mi je carapa bila potopljena sircetom, prija uf.
A lepo sam mislila po ovom ruznom vremenu da vodim dete na aksin karavan, i kako sad [sm=smiley19.gif]




Olga75 -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 10:50:38)

ahoj , ima li vas ?




Didy -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 10:58:53)

Ahoj! Evo mene, imali smo radnu subotu u školi - uređenje dvorišta. Vreme nas je super poslužilo. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zz_banghead.gif[/image] Ja krećem, a kaže mm - Obuj gumene čizme. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/jezicek.gif[/image] Naravno, pili smo kafu u zbornici i diskutovali o rasporedu časova i o svemu ostalom, a kiša je uredno padala po dvorištu koje je trebalo da se uređuje.




branki* -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 11:00:14)

IZVORNA PORUKA: Didy

Naravno, pili smo kafu u zbornici i diskutovali o rasporedu časova i o svemu ostalom, a kiša je uredno padala po dvorištu koje je trebalo da se uređuje.

[sm=smiley36.gif]naravno.

kisa nije stala...od jutros kako sam ustala,evo je i dalje pada.




Mala Elena -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 11:05:38)

Kod nas srecom ne pada. Smara vise ova jesen. Treba svasta nesto da radim a nemam volje[sm=nosecka.gif]. Mala sad uzela siku , vec pocela da spava i grohotom se nasmeja dva puta , sta li je to? [sm=smiley36.gif] slatka je skroz




mamin mish -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 11:08:22)

Ahoj jel neko za jednu [sm=kava.gif].
Da napravim malu pauzu.




Meisje -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 11:18:06)

Jutro! Evo ja moju zavrsavam polako. E kako je sve kontra, sve vreme dok je u Srbiji sunce ovde kisa I kontra. A ja vec odlozila sandale I izvadila saleve I kape..[sm=zz_confused.png][sm=zz_stomp.gif][sm=smiley5.gif]




Didy -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 11:26:19)

Ovde od sutra najavljuju razvedravanje i sledeće nedelje oko 27-28 stepeni. Smorila je već ova kiša! Hvala Bogu, pa imamo veliku terasu pod krovom, pa deca ipak budu napolju, u suprotnom ne bi udahnuli svežeg vazduha. Eno ih celo jutro se zabavljaju s plastelinom na terasi.




branki* -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 12:10:33)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Zna li neko, jesu li javili za kisu danas u Bg? Ne znam da li da izbacim ves napolje, smara me, cekam da javite[sm=smiley13.gif]





Olga75 -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 17:26:08)

znate sta
idem ja sad da napravim kokice , istusiram zver ( ima temp 100 % cim tako bezi od toplomera ) presvucemo se u pizame
i raspalimo da pogledamo gospodare prstena sve delove
jooj kako je sva kenjkakva
ajd pa se vidimo ujutro




Klarita -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 17:32:43)

Ja kad citam vremensku prognozu, tj vas izvestaj gde je kako ja tek onda skapiram da smo odseceni od sveta totalno. Kod nas ceo dan semnjivanje oblaka i sunca, ni kapi[sm=smiley13.gif] Znaci [sm=smiley29.gif]

Olga, drz' te se, ce prodje!




mamin mish -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 18:05:20)

Olga i moja Teodora je gotova
Sad sam se cula sa sveki i oni su u krevetu. T je kenjkava lomi je ona temp od 37,2-37,5.
Izgleda je dokacio neki virus. Samo kad su krenuli[sm=zz_stomp.gif]




Mala Elena -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 18:38:42)

Eh sto nemam malu kucu i veliko dvoriste da ne moram ici u park nego bebu u kolica i druzenje sa kaficom




emicaa -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 18:42:56)

Žene ajmo po jednu ljutu pa odo radit,bolje će mi ići posao




doktorkakristal -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 18:48:04)

hoce li neko kapucino ?
MALA ELENA ubaci ticker nije komplikovano http://www.ringeraja.rs/forum/m_2841/mpage_1/key_/tm.htm




mamin mish -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 18:55:02)

Ja sam za jednu jaku duplu [sm=kava.gif]
Glava me ubi a i posao kad ce 21.




Mala Elena -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 19:49:25)

Joj nemam kad i slike hocu da ubacujem ali nikako da odradim. ..mala ljuta




Torbica -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 20:49:54)

Ziveo moj svekar koji nam pripremi svu domacu lepu hranu... Komplet logistiku, nabavku, susenje, sve, mi samo damo novce. Pa sad se sladim sa sunkom i paradajzom..
Da ozdrave svi roviti...




veselicaa -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 20:53:23)

Sta se radi zene?Kod mene se krecilo danas umorna sam samo tako.A i sutra isto.




veselicaa -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 20:54:20)

Torbice jer ti svekar na seli zivi?Ako sam dobro razumela dobila si zimnicu?[sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 21:46:01)

Krenuli mm i ja u kupovinu i kaze on meni: Bitno je da si trepavice namazala a to sto si cupava kao da ti je leopard p*dnuo u lice, to nista ! Ahahahahaaa




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>