RE: Septembarski baRR (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Torbica -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 22:54:50)

Ja sam sad drmnula jedno pivo (inace ga bas ne volem) ali sunka trazi nesto gaziranooo. Ne da me drmnulo negu ne smem masini da pridjem, prostepacu sve ukrivo [sm=jezicek.gif][sm=smiley4.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 22:55:38)

Torbice ajd pliz idi u temu mladezi benovi [sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 23:10:04)

Bila, ovako cvrcnuta ali mislim da dobro vidim. Jedan bezbolni mikroskopski pregled ce da resi sve tvoje dileme. Tipujem da je skroz dobrocudna promena.




Sanjica26 RR -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 23:13:50)

I mene je drmnulo pivo[sm=smiley36.gif] Inace samo pijem lav limun. Sinoc nismo to.kupili, pa smo uzeli somersby (valjda se tako pise) i vec me uhvatilo. Popila sam pola case. Dobro je sto ne pijem alkohol[sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Septembarski baRR (6.9.2014 23:27:15)

Dobro veče! Vidim ja-pije se pivo![sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Torbica -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 0:01:42)

[sm=smiley36.gif] Meni je inace gorko, ali sad na ovu sunku je bas leglo, vec me i pustilo ihaj. Meni najvise pase casa crnog vina, uh, to mi je bas merak!




Modessty -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 7:58:58)

Dobro jutro! Bančite do kasno u kafani pa vas sad nigde nema [sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 8:02:16)

Dobro jutro u kafanu... pijem kafu i ne znam gde mi je glava,sto zbog vremena,sto zbog ne spavanja[sm=smiley29.gif]




Trcosava -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 8:02:26)

Ja nisam bančila, ali sam kao da si me tukao mokrom čarapom




Modessty -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 8:04:08)

[sm=kuza.gif][sm=pikapoka1.gif][sm=angel.gif][sm=angel.gif][sm=kava.gif][sm=duda.gif][sm=zajcek.gif][sm=zz_balanced.png][sm=zz_bomb.png][sm=zz_dance.gif][sm=smiley35.gif]
Ovo vam je Danilo poželeo dobro jutro




Modessty -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 8:13:03)

[sm=bad.gif][sm=hudicek.gif][sm=ribica.gif][sm=miska.gif][sm=sad.gif][sm=racka.gif][sm=smiley20.gif][sm=smiley20.gif][sm=zz_banghead.gif][sm=zz_furious.gif][sm=zz_stomp.gif][sm=zz_stomp.gif][sm=zz_throwball.gif][sm=zz_skip.gif][sm=zz_smoke.png][sm=zz_skip.gif][sm=zz_mstickle.gif][sm=zz_help.gif][sm=zz_mstickle.gif][sm=zz_help.gif][sm=zz_sluggish.png]




serpica -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 8:18:16)

Danilo [sm=bravo.gif]
Trco moje dete je nocas bancilo a ja sam morala da gledam film,i bas mi onako palo tesko,ja sam veciti romantik,verujem u ljubav a sinoc se razocarah,ne samo zato sto ljubav nije pobedila nego se pitam dal sam ja dozivela takvu ljubav [sm=smiley13.gif]...jednom sednem da odgledam nesto i ono bljak...




Trcosava -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 8:30:54)

Koji je to film? Zato ja gledam samo akcije, vampire i si-fi [sm=jezicek.gif] i uopšte se ne uzdam u ljuuubaaaav, gde je sada ljuuuuubbaaaaaav

Mi smo sinoć kao do 12 nešto gledali i eto ti Ane u ponoć ustaje. 'Mama videla sam da vas nema u sobi, pa sam ustala da vidim da li ste ovde. E da i žedna sam, a i piški mi se...' Ommm

Pa se taman spakujemo svi, eto je moja mama. Ona do wc-a, pa onda nešto rondala po kuhinji. A u kući mrkli mrak, pa ja palim mob i čekam da joj osvetlim da se ne utepa negde.

Ana se digla pre 7.




Olga75 -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 8:45:24)

jutro [sm=zaspan.gif]
sta se radi ?
zver je spavala samnom , sva sam izudarana , mislim da mi je desni bubreg zavrsio u ramenu




NadaR -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 8:48:32)

Dobro jutroo:)
M jos spava a mm i ja kafenisemo. Probudila sam se sa glavoboljom.




mali_mis -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 8:54:33)

Jutro
A. sedi pored mene u kolicima i drnda svoj auto (muskarci samo sa tockovima pricaju) [sm=smiley36.gif]
Olga meni je takva svaka noc, al ovaj mali vezba sutanje u glavu. Lepo sam ja rekla da cu slem da nabavim za spavanje.
Noga bolje, sad svrbi ko djavo.




Mala Elena -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 9:14:38)

Haha Modessty , najjace su te bombe bum bum! [sm=jezicek.gif]
Dobro jutro! Sad videh gore gde su komentari: Torbica , ovaj clan je blokiran ako zelite da vidite sadrzaj poruke zadrzite da odblokirate. Boze svasta , sto bih to radila zaprepastih se[sm=zmeden.gif]




doktorkakristal -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 9:18:32)

jutro u kafani daj te jednu duplu [sm=zaspan.gif]




Olga75 -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 9:19:08)

blokirala si Torbicu [sm=smiley36.gif]
nesto te opasno nasekirala je l [sm=jezicek.gif] ?

toko bih jos spavala al daj zarasle bi mi oci
ladno smo juce vec u pola devet svi spavali [sm=smiley29.gif]




branki* -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 9:22:15)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0907/ad2-Viljam.jpg[/img]

evo viljamovka za vas u kafani[sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 9:22:58)

Olga to je skroz normalno xixi , moja jos ne udara, mozda mm nekad nju zvekne , [sm=jezicek.gif]jer je vrlo cesto ostavim u nasem krevetu , obicno kad je nervozna i tesko zaspi ( kao nocas )




Olga75 -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 9:26:59)


IZVORNA PORUKA: mali_mis
Olga meni je takva svaka noc, al ovaj mali vezba sutanje u glavu. Lepo sam ja rekla da cu slem da nabavim za spavanje.
Noga bolje, sad svrbi ko djavo.

ajoj [sm=smiley36.gif]
nego zver baca ruke kad spava , tri puta me je tako osamarila da sam skocila
sad se nesto razmisljam , mozda nije spavala kad me je samarala [sm=zmeden2.gif][sm=zz_ninja.png]




Mala Elena -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 9:29:56)

Olga nisam majke mi. ..pa sto bih to iznosila javno, vidim blokirano i ne ucitava se komentar [sm=bravo.gif] za tebe i to sto me iznervirala hahaha, meni samo zasmeta necija reakcija




emicaa -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 9:43:12)

Jutro,ja bih produženu kaficu glava mi puca.
Olga mene je T tako jednom u snu ošamarila,ja dolazim sebi i refleksno hoću udarim nazad kad sjetih se da je to ona [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Septembarski baRR (7.9.2014 9:47:20)

Jaoj viljamovka mmmm rakija leci sve [sm=smiley36.gif]
Lepa slicica, dodje mi da lizem monitor [sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>