RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


marketing RR -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (2.9.2015 0:04:30)

Drago nam je Bubo, pre svega da je malena dobro [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (2.9.2015 0:07:47)

IZVORNA PORUKA: eca89

Mamike, ove koje su iz Bosne, da li ima ova krema da se kupi u Bosnu i koliko košta?
Hvala.



Eco, ima, kopiram ti post sa RR.ba ispod, a jedna od dobitnica sa RR.ba ti želi proslediti svoj Cortinat, pa nam pošalji na pp podatke (ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona, znači nekoga ko može da primi kremu). KLIK OVDE



IZVORNA PORUKA: marketing RR




CortinaT se može nabaviti širom Bosne i Hercegovine u bolje snabdevenim apotekama.
Ako se desi situacija da ga ipak nema na stanju, pocijenti mogu slobodno zahtevati od apotekara da poruči traženu kremu (mogu je pronaći u svakoj ozbiljnijoj veledrogeriji, kao što su npr: Phoenix Pharma, Velfarm Gračanica, MGM Kakanj, Hercegovinalijek Mostar, ICM Bijeljina, Vitamedic Bijeljina i dr.).


Takođe, telefon kompanije Vitamedic vam stoji na raspolaganju kako bi Cortinat isporučili u vama najbilžu apoteku.
Vitamedic 055/355-600





eca89 -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (3.9.2015 8:36:54)

Podatci su poslani! Ja samo želim mnogo da se zahvalim ženici koja mi je proslijdila kremu, hvala mnogo, divni ste[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]!




Maraj -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (3.9.2015 12:55:26)

Da li sme krema da se koristi kod novorođenčati? Npr kod ojeda guze / kod reakcije koze na pelene?




rošula -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (20.9.2015 11:51:27)

Maraj, ja bih rekla da sme ali javiće se već dr. Mirjana,

Bubo, i mi smo bili skeptični ali se Cortinat pokazao fenomenalan [sm=bravo.gif]




rošula -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (20.9.2015 11:55:33)

Da li krema sme da se koristi kod osipa od vrućine, znoja, sunca kod beba (1 god) i koliko dugo?




Ringerajin doktor -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (21.9.2015 20:03:11)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Da li sme krema da se koristi kod novorođenčati? Npr kod ojeda guze / kod reakcije koze na pelene?



CORTINAT krema se može koristiti kod novorođenčadi. CORTINAT krema se posebno preporučuje za primenu kod beba od rođenja. CORTINAT krema se može koristiti i na licu bebe.
U slučaju Vašeg deteta , ako je u pitanju ojed , potrebno je utvrditi njegovu pravu prirodu i da li postoji sekundarna infekcija. U tom slučaju je neophodno primeniti i adekvatan lek za specifičnu infekciju a po savetu lekara koji prati dete.
Što se tiče ,, reakcije kože ,, , na pelene, ona je obično uzrokovana sa više faktora od kojih su najčešći , prekomerno korišćenje krema sa vazelinom , parafinskim uljima, uz duže razmake menjaja pelena.

Dr. Mirjana Mišić




Ringerajin doktor -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (21.9.2015 20:04:33)


IZVORNA PORUKA: rošula

Da li krema sme da se koristi kod osipa od vrućine, znoja, sunca kod beba (1 god) i koliko dugo?


CORINAT krema se koristi kod solarnih eritema ( crvenilo od sunca ) i kod uzrasta beba od 0 meseci tj od rođenja.
CORTINAT krema se može koristiti na licu bebe, na pregibima, na velikim površinama, više puta dnevno i duže u kontinuitetu.

Dr. Mirjana Mišić




eca89 -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (29.9.2015 14:04:20)

Samo da se zahvalim RR i sponzoru, krema je stigl, hvala puno. Ja sam je već prije kupila i mogu reći da je super, sve pohvale[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]!




Maraj -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (29.9.2015 15:42:24)

Suprug ima nesto ko lisaj s vremena na vreme tik ispod donjeg kapka. Dakle peruta mu se jedno 7-8 mm koze. Nije stalno vise zimi. Da li sme CortinaT da se stavlja tako blizu oka?




eca89 -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (30.9.2015 8:48:19)

Ovako to izgleda
[img]http://shrani.si/f/3y/AP/1PxKT7tk/1/20150929162456.jpg[/img]




Zemunka85 -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (30.9.2015 9:13:45)

Drage zene, molim za pomoc. Nije u pitanju ekcem, vec neka promena na noktu kod cere. Vodila bih je kod decijeg dermatologa, ali me zanima da li je procedura ista kao i za npr nefrologa, neurologa i sl. tj kada dobijes uput ides u tu neku ustanovu i zakazu te za mesec, dva, tri? Ako je tako da se ne mlatim nego odemo odmah danas privatno...Hvala




Mariya -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (30.9.2015 14:14:34)

Da li Cortina T krema može da se koristi kod osipa od pelena, poput Sudocrema? Tačnije, mojoj H ponekad izađu te sitne crvene tačkice na[sm=ribica.gif] kada jede nešto kiselo ili kada joj ne promene pelene na vreme, pa da li CortinaT može da se koristi i u tom slučaju?




Mariya -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (30.9.2015 21:25:46)

Setih se da pitam još, pošto kažete da se Cortinat može mazati i na bebino lice, da li se maže preventivno, kao zaštitna krema (pošto dolazi hladno vreme) ili samo ukoliko nastane crvenilo ili se koža lica isuši?




marketing RR -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (1.10.2015 17:20:35)



Čestitamo septembarskim dobitnicama [sm=bravo.gif]

eca89
Mariya
Zemunka85



Drage dobitnice, pošaljite nam na pp ime, prezime, adresu (u Srbiji) i broj telefona, najkasnije do 5.10.2015.






marketing RR -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (1.10.2015 17:21:22)



Pišite nam i dalje, jer vam i u oktobru naš dragi sponzor daruje 3 Cortinat krema na ovoj temi [sm=bravo.gif]



Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj obolelih kod nas i u svetu. Taj porast je posledica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dečiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se leči uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rešenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo, svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno neguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Za decu od rođenja ( 0 meseci ) i za odrasle.
Pročitajte više

Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom delovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin


[img]http://www4.slikomat.com/13/0922/hq7-tuba-c.jpg[/img]



Pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, otvaramo temu gde ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savete i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić). Pitanja treba da budu isključivo vezana za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema.
3 najaktivnija korisnika koja u ovoj temi sa nama razmene savete i pitanja vezana za ekcem/dermatitis, će svakog meseca biti nagrađena sa po jednim CortinaT kremom koji vrlo delotvorno rešava sve promene na koži kako kod dece tako i kod odraslih. Dakle učešće u temi donosi poklon u vidu CortinaT krema. Dobitnici se ne mogu ponavljati tokom trajanja konkursa. U slučaju izjednačene aktivnosti na temi, Cortinat krem osvaja korisnik koji je prvi ostavio komentar. Poklone šalje sponzor o svom trošku, na adresu dobitnika.






eca89 -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (1.10.2015 17:57:55)

Hvala, ali ja nemam adresu u Srbiju, tako da poklanjam ukoliko neko želi.




marketing RR -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (1.10.2015 18:00:43)

Eco, izaberi neku od RR-ajki pa neka nam se javi na pp [sm=smiley1.gif]




marketing RR -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (1.10.2015 18:01:21)


IZVORNA PORUKA: eca89

Samo da se zahvalim RR i sponzoru, krema je stigl, hvala puno. Ja sam je već prije kupila i mogu reći da je super, sve pohvale[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]!




U zdravlju koristili [sm=bravo.gif]




Bibilib -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (2.10.2015 17:43:24)

Imam jedno pitanje za vas zanima me da li znate zasto i da li se jos nekom od vas to desilo da se bebi od 19 meseci ljusti koza na rukicama,kao da ispuuca i pocne da se ljusti? Mazem mu samo pavlovicevu mast ali nista bolje,pa razmisljam da ga odvedem kod doktora....




Mariya -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (2.10.2015 22:47:26)

Hvala RR!
Ja dosla da vidim da li mi je neko odgovorio, kad ono ja dobila kremicu[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Animsaj9 -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (16.10.2015 13:46:58)

Bibilib od moje drugarice beba ima takodje taj problem, u pitanju je ekcem, i oni su probali da mazu Cortinom i pomogla je. Osetljiva decija koza... Jos akobsu mali pa guraju rucice u usta....




Animsaj9 -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (16.10.2015 13:58:41)

Moj suprug ima problema zimi naročito, zbog posla kojim se bavi, i stalnog nosenja hirurskih rukavica, pranja ruku sa jakim dezinfekcioni sredstvima, u predelu izmedju palca i kažiprsta koza mu je jako suva, ispucala i cesto zna da svrbi i da se peruta. Da li je u pitanju ekcem? I da li bi mu CortinaT krema mogla pomoci...




nikiteki -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (17.10.2015 16:36:20)

ovih dana sam primetila da mi sinu hrapovo lice i neke sitne bubuljicice se pojavile ,a cerci na licu kao sitni kapilarcici i crvenilo da li mogu da mazem cortinat da lli ce mi pomoci




Bibilib -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (19.10.2015 17:23:49)

Neki mom sinu se po telu pojave tako male sitne bubuljice pa se izgube ali se vremenom ponovo pojave. I mi mucimo muku sa tim.[sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>