RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Zemunka85 -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (22.1.2016 22:01:08)

Mojoj Lse pojavio na obrazu skolski primer ekcema. Danas je bogami fiiino buknulo, da sam se uplasila. Jarko crveno, rapavo, suvo .. uzas, uzas ... Ja verujem da je to jer je bila 20ak dana u kuci i onda smo isli na hladnocu ovih dana :(.
Ono sto sam htela da pitam je - CortinaT nam mnogo pmaze. Koliko cesto smem da joj mazem to i koliko dugo? Da li pre mazanja treba da premazem eventualno hidrogenom i sl, kao i za koliko da ocekujem poboljsanje. Bas je uzasno :(




bojana92 -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (23.1.2016 0:34:20)

Hvala puno na odgovoru :)




vikiveki -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (25.1.2016 8:14:37)

Jedno pitanje: Da li se CortinaT može mazati i na ispucale usne?




Zemunka85 -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (25.1.2016 12:31:37)

Ja ne znam sta je sa mojom L, nju pojede nesto. Ekcem, sta li je .. ovo je uzas uzas uzas. Nikad ovakva nije bila. Mazem CortinaT, basbasbas pomaze. Probavu jos dan dva ako ne bude bolje moram je voditi negde.




marketing RR -> RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojite Cortinat krem! (1.2.2016 18:09:11)

Sva svoja pitanja i iskustva vezana za CortinaT krem možete nastaviti da pišete u novoj temi KLIK OVDE




Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]