RE: Dezodorans (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Žapkić -> RE: Dezodorans (25.9.2014 17:12:35)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Dezodorans (10.10.2014 8:47:34)

Kristalni Dezodorans

Moji roditelji su nekada davno koristili ovakvo nešto. Sećam se da je trajalo čitavu večnost i da su bili zadovoljni. Do kraja su ga slučajno razbili, prvo mama, pa tata, i više nisu našli da kupe.

Razmišljam da naručim.




Trcosava -> RE: Dezodorans (10.10.2014 9:04:26)

Tašo, mislim da je moja mama imala nešto slično (ako ne i isto).

E sad, zavisi za šta kome treba dezodorans. Da li za sprečavanje znojenja ili smrada [sm=jezicek.gif]

Jer, ja se znojim nenormalno, nema nekog smrada ali ježim se kad vidim recimo svetlo zelenu majcu na ženi i onda pod pazuhom lokva tamno zelena, između sojki i na leđima štrafta [sm=jezicek.gif]




Peace* -> RE: Dezodorans (10.10.2014 9:06:16)

[sm=jezicek.gif]

ja se ne znojim toliko. Meni treba protiv smrada. [sm=smiley9.gif]




Trcosava -> RE: Dezodorans (10.10.2014 9:11:30)

Pa onda uz'i [sm=smiley36.gif]

Sad ću malo OT, ali čisto da steknete utisak u kojoj meri se ja znojim.

Daaaaavno, pre nekih 20 god, odemo mi u Mađarsku u banju da se vidimo sa babom iz Nemačke. Naravno, tamo sauna. Odemo moja mama, sestra od tetke i ja unutra. A sestra zgodna [sm=jezicek.gif] i uđe neki baja sa mišićima kao Švarci. Krenu čovek da doliva onu vodu na kamenje. Sa mene kaplje znoj, lipti... Moja mama ispod pazuha krene da se znoji, onako pošteno, a sestra tek po koju kap pod pazuhom. Izašla sam mokra kao riba, mama ostade na znoju pod pazuhom, a sestra skoro suva!!!!

Sestra i ja kao kosturi, dakle nisam imala višak kg (oko 49 kg sam imala) - nije do sala bilo, jednostavno ja se nenormalno znojim. Znojim se i zimi kad mi je hladno (ispod pazuha)




Peace* -> RE: Dezodorans (10.10.2014 9:18:33)

Sad mi mama kaže da na netu ima mnogo studija na temu raka dojke uzrokovanog baš kristalom. A ja mislila bezbedno. [sm=smiley13.gif]




choopa choops -> RE: Dezodorans (21.10.2014 23:53:37)

(Nema me sto godina na RR, ne znam ni kud nabasah na ovu temu, al' kad sam već tu...[sm=smiley36.gif] )
Probaj sa http://online.idea.rs/products/60013417/neutro-roberts-dezodorans-derma-zero-manetti-roberts Ja se već duže vrijeme trudim da koristim dezodoranse bez aluminijuma, ali imaj na umu da oni i ne štite baš puno od "smrada" kao obični. Zapravo meni je dezodorans najpotrebniji 2 dana prije nego što ću da dobijem i prva dva dana menstruacije. Onda koristim obične dezodoranse, npr. Nivea. Ostalim danima koristim ovaj. Uzimala sam razne bez aluminijuma, mislim da ih dosta sad proizvode...imaš i u DM-u sigurno. A čak sam sa neta bila skinula neki prirodni dezodorans u stiku, kao to ću da pravim i da probam...pa nisam još [sm=smiley36.gif]




Klarita -> RE: Dezodorans (21.10.2014 23:58:11)

choopo, ma da li je moguce [sm=smiley31.gif] welcome back[sm=smiley1.gif]


ja nisam zadovoljna onim sto si postavila, imam i stik i imala sam deozodorans. Ne znojim se previse, a ne moze se reci da mi se "oseca " znoj, barem ja tako mislim[sm=smiley36.gif] a, jedno vreme, majko mila, pa to je strasno bilo...tacno posle porodjaja, sad vracam film i do skoro je ta faza trajala[sm=zmeden.gif]
Dove stick+ nivea deo= dobitna kombinacija za miris kod mene[sm=smiley1.gif]




choopa choops -> RE: Dezodorans (22.10.2014 0:11:24)

Eto me [sm=smiley36.gif]
Ma da, od ovoga neće bogznakako mirisat, ali bar je sigurna da je bez aluminijuma, pa neka isprobava svaki dok ne nađe dobitnu kombinaciju [sm=smiley1.gif]




choopa choops -> RE: Dezodorans (22.10.2014 0:15:04)

Znala sam da sam ga met'la u bookmarks [sm=smiley36.gif] Evo ga http://uspesnazena.com/lepota-i-zdravlje/prirodni-ekoloski-apsolutno-naturalni-dezedorans-napravite-same-i-izbegnite-rak-dojke-i-druga-teska-oboljenja/





Plavusa34 -> RE: Dezodorans (11.3.2015 11:50:02)

Koristim Niveu i Fa najvise al ponekad uzimam i druge sto mi se dopadne po mirisu




amdn -> RE: Dezodorans (11.3.2015 15:05:19)

ja koristim neku domacu sto su jos nase bake koristile od krastavca i lice mi je savrseno od kad nju koristim, sad pogledam pa napisem koja je




amdn -> RE: Dezodorans (11.3.2015 15:07:17)

Botanica natural cosmetics, proizvodi Delta Leskovac
ja koristim Antiage odsa uljem zutog nocurka i lice mi je kao svila
sve preporuke imaju jos raznih, male bocice od 50ml




amdn -> RE: Dezodorans (11.3.2015 15:15:11)

Nivea




Mala Elena -> RE: Dezodorans (11.3.2015 15:16:13)

Nivea, neutro Roberts, b.u. ...




mali_mis -> RE: Dezodorans (16.7.2015 7:40:52)

Sa Lady Speed Stick presla na FA, em jeftiniji, skoro pa duplo, em duze drzi da se ne stvori palacinka pod miskom [sm=smiley36.gif]




Animsaj9 -> RE: Dezodorans (10.9.2015 18:56:58)

Dove od limuna ili nara, osvezavaju




dunja RR -> RE: Dezodorans (12.9.2015 21:28:49)

Ja sam od pre neke 2 godine prešla na bezaluminijumske, DMove. I skoro dobijem Eucerin rolon, i od tada više ne koristim dezodoranse. Ovaj eucerin se bukvalno stavi jednom dnevno i prijatno miriše do uveče, tj. do sledećeg tuširanja. A čini mi se da sam negde pročitala da su ovi roloni zdraviji ili grešim?




choopa choops -> RE: Dezodorans (13.9.2015 21:31:38)

Dunja ja sad pogledah na sajtu njihovom, svaki ima aluminijum? Je l' ti koristiš neki poseban? [sm=zmeden.gif]




dunja RR -> RE: Dezodorans (16.9.2015 17:23:11)

Čupo, ima al ovaj rolon, nego sada malo iščitah, i naprotiv (on što pitah ranije), roloni su gori kažu, jer zapušavaju pore. Meni je ovo prvi koji koristim, tj dobih ga na poklon i dopao mi se jer ne miriše jako a ne znojim se uopšte ispod pazuha, tj. ne oseća se znoj. Kada stavim dezodoran oseća se posle nekog vremena. Ništa, kada potrošim ovaj rolon, ako su zaista tako štetni, vraćam se DM bez aluminijumskim dezodoransima. A pre par meseci sam mm kupovala dezodorans, i u DM me neke promoterke ubediše da je samo Weleda prirodna, da je sve ostalo užas (i za te DM ove mi rekoše), pa na kraju mm uzeh Weledu. Prilično jaka cena je bila.




choopa choops -> RE: Dezodorans (16.9.2015 23:18:24)

Pa je l' valja ta Weleda?

Nekako mislim da ti prirodni ne mogu dobro da štite, ali opet bojim se kad čitam svašta za ove sa Al. Kažu da je dobro razrijediti sodu bikarbonu u vodi i sa time prskati... [sm=zmeden.gif]




branki* -> RE: Dezodorans (6.1.2016 21:17:42)

Najbolja mi je ipak nivea od svih[sm=smiley1.gif]dezodorans,tj antiperspirant je nesto sto uvek stavljam,leti vise puta na dan,zimi jednom.u trudnoci sam koristila neku kremu ,kako jij bese ine,zaboravih,setice se mozda neko.




jess021 -> RE: Dezodorans (6.1.2016 21:42:43)

Posle porodjaja onaj nesnosni smrad nije mogao da ublazi nijedan dezodorans i onda sam otkrila sodu bikarbonu i sad samo nju stavljam ispod pazuha.




branki* -> RE: Dezodorans (6.1.2016 21:55:56)

Jess,a kako stavljas sodu bikarbonu?




jess021 -> RE: Dezodorans (6.1.2016 21:59:13)

Kad se istusiram stavim malo na dlan, pa prstima protrljam lagano ispod pazuha. Nista se ne oseti!!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>