RE: Dezodorans (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Ivanka 75 -> RE: Dezodorans (6.1.2016 22:03:13)

Meni je Dove zakon




branki* -> RE: Dezodorans (6.1.2016 22:03:51)

Svasta,sad cujem za to,bas cu da probam i ja.hvala ti jess😘




jess021 -> RE: Dezodorans (6.1.2016 22:08:43)

Branki[sm=smiley31.gif]
Videces da je odlicno!!




emicaa -> RE: Dezodorans (6.1.2016 22:14:40)

Ja sad koristim nivea stik jer skoro da i nema mirisa pa mi baš odgovara.




choopa choops -> RE: Dezodorans (7.1.2016 2:32:29)

Ja sam probala sodu, ali izgleda da sam Smrdiša [sm=smiley36.gif]pa mi nije puno pomogla.

Sad koristim Fenjal,dobar je bas[sm=bravo.gif]




Trcosava -> RE: Dezodorans (7.1.2016 7:35:29)

Ja godinama koristim Gariner. Svi ostali mi se lepe ispod pazuha. Dobila sam i Niveu, ali mi se i ona lepi




mali_mis -> RE: Dezodorans (7.1.2016 7:45:15)

Meni Fa stik sa ljubicastim poklopcem za sada radi posao.




jess021 -> RE: Dezodorans (7.1.2016 8:15:10)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja sam probala sodu, ali izgleda da sam Smrdiša [sm=smiley36.gif]pa mi nije puno pomogla.


Choopo, nisi ti smrdisa nego je nisi dovoljno stavljala.[sm=smiley36.gif] Ako je neko smrdio posle porodjaja onda sam to ja, znaci da sam mogla pobegla bi sama od sebe. Cini mi se da sad polako prolazi taj smrad[sm=bravo.gif]




amelia -> RE: Dezodorans (8.1.2016 0:14:55)

Ja koristim nivea invisibile dobar je nema neki miris a i muka mije vise da bacam garderobu nakon sto je izbeljim zbog dezodoransa [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Dezodorans (8.1.2016 8:02:11)

Ovo se desava i meni,izbeli mi se garderoba sa unutarnje strane tamo gde je pazuh od dezodoransa.




Trcosava -> RE: Dezodorans (8.1.2016 8:24:26)

Mm koristi te invisible bla bla - sve mu je komplet belo!!! Tražila sam po netu način kako ti belo da se skine, ali nikako da probam [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Dezodorans (27.7.2016 20:51:50)

Fa sto je radio radio je, sada je Rexona aktuelna.
Prvi stik Fa mi se nekako cinio mnogo bolji od sledeceg, mora da sam potrefila neku sklj seriju.




Khaleesi -> RE: Dezodorans (27.7.2016 22:32:36)

Meni je Dove najbolji :-)




nikiteki -> RE: Dezodorans (27.7.2016 22:43:13)

Dove




choopa choops -> RE: Dezodorans (27.7.2016 23:28:09)

E vidim gore šta sam pisala, a ja sam opet prije nekoliko počela sa sodom i ekstra je! Čak sam i MMa navukla, on se baš puno znoji i jedino mu ona pomaže. Sad oboje samo to koristimo. Stavim dezedorans (Lycia stik) u torbu da imam vani za svaki slučaj, ali soda je glavna. [sm=smiley20.gif]




branki* -> RE: Dezodorans (28.7.2016 23:34:02)

Trenutno neki nivea,ali u stiku.




gagana83 -> RE: Dezodorans (29.7.2016 20:38:46)

Choopo, cula sam za sodu ali nemam pojma kako se koristi. Da li se mesa sa vodom ili se samo onako namacka.
Ja imam osetljivo podrucje ispod pazuha, znaju da mi se zapuse pore i pojave bubuljice, samo ispod desnog pazuha.
Vec neko vreme koristim dezodoranse bez aluminijuma, trenutno neki Sebamed ali i dalje mi se desava isto. Doduse ovaj Sebamed je roll on, kazu da su bolji u spreju.




branki* -> RE: Dezodorans (29.7.2016 20:58:54)

Ja upravo gledam kud da pisem..isto,ispod desnog pazuha su mi se pojavile bubuljice,par njih i uzasno svrbe.levo je om.sad ja ne znam da li je u pitanju brijac ili stik[sm=zmeden.gif]




IvanaSK RR -> RE: Dezodorans (29.7.2016 20:59:02)

Gagana, ja stavim sodu u ruku i preko malo vode i sa tim trljam pazuh.
A trenutno koristim dezodorans invisible Rexonin, i stik Dove ili Rexona invisible,jer isto ludim od uflekane garderobe ispod pazuha od stikova.
Branki, pre bih rekla da je od brijaca, mada, nebi me cudilo ni da je od stika.




Khaleesi -> RE: Dezodorans (29.7.2016 22:06:40)

Ja koristim Dove, od tusiranja do tusiranja, i ne boji mi se ves... A cesto nosim bas jarke boje.. Meni je zato on zakon....[sm=smiley1.gif]




choopa choops -> RE: Dezodorans (30.7.2016 0:59:28)


IZVORNA PORUKA: gagana83

Choopo, cula sam za sodu ali nemam pojma kako se koristi. Da li se mesa sa vodom ili se samo onako namacka.
Ja imam osetljivo podrucje ispod pazuha, znaju da mi se zapuse pore i pojave bubuljice, samo ispod desnog pazuha.
Vec neko vreme koristim dezodoranse bez aluminijuma, trenutno neki Sebamed ali i dalje mi se desava isto. Doduse ovaj Sebamed je roll on, kazu da su bolji u spreju.



Ja se gubim po temama, znam da sam negdje pisala, ali pojma nemam sad gdje [sm=smiley36.gif]

Uglavnom ja ofrlje stavim jednaku količinu organskog kokosovog ulja i sode bikarbone, promiješam i mašem prstima. Ali valjalo bi staviti u neki stari stik, pa u frižider da se stvrdne. Stvarno je dobra stvar!

A evo ti i link kako se ravi sa još nekim dodacima, mada ja često nemam vreman za pravljenje, pa zato i stavim samo ta dva sastojka.
KLIK




gagana83 -> RE: Dezodorans (30.7.2016 12:02:13)

Hvala puno. Moracu da probam.
Branki, najpre je od brijaca.
Meni se pojavljuju podkozne, i budu poprilicno velike, ponekad i bolne. Davno sam jos za isti problem isla kod koznog lekara, rekao je da je od dezodoransa.




branki* -> RE: Dezodorans (30.7.2016 12:10:35)

Ja mislim da je i do jednog i drugog.u svakom slucaju,batalicu oba neko vreme dok se ne oporavi koza.




gagana83 -> RE: Dezodorans (30.7.2016 12:17:50)

Moguce. Najgore je kad se obrijas pa odmah stavis dezodorans.




IvanaSK RR -> RE: Dezodorans (11.6.2017 15:33:38)


IZVORNA PORUKA: jess021


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja sam probala sodu, ali izgleda da sam Smrdiša [sm=smiley36.gif]pa mi nije puno pomogla.


Choopo, nisi ti smrdisa nego je nisi dovoljno stavljala.[sm=smiley36.gif] Ako je neko smrdio posle porodjaja onda sam to ja, znaci da sam mogla pobegla bi sama od sebe. Cini mi se da sad polako prolazi taj smrad[sm=bravo.gif]

Eh,i ja sam bila smrdisa dok nisam prestala da dojim[sm=smiley36.gif]
Trenutno koristim Dove u stiku.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>