RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Jole84 -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (1.10.2014 22:13:47)


IZVORNA PORUKA: mirkam

Jole,to i moj M radi.I kad pije mlijeko trlja oci.Ja sam primijetila da je to počeo da radi od kad je počeo sa čvrstom hranom.Mislim,garant nema veze sa tim,al eto,od tada to radi[sm=smiley1.gif]


Mirkam takođe od starta uvođenja čvrste hrane..Ne znam kakve to može veze da ima? Pade mi na pamet da nije neka alergija pa se manifestuje tako da je svrbe oči [sm=zmeden.gif]




dijana1* -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (1.10.2014 23:21:46)

Vece mame.
Mi bi sutra trebali da primimo vakcinu ali nisam bas nesto sigurna. Pre dve-tri nedelje je dobio sline koje su mu se od ponedeljka spustile na grlo i sada iskasljava. Ali bas zrelo kaslje i to samo kada spava. Ne znam da li to smeta da primi vakcinu. Oduzi se ovo bas[sm=smiley13.gif]




mati -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (1.10.2014 23:25:37)

Dijo i mi odlazemo trecu dozu. Ides prvo kod pedijatra za uput i nalaz da je dete zdravo?
Mada ja mislim da i kad malo slinavi ne daju, ne znam.




dijana1* -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (1.10.2014 23:31:16)

Mati radili smo mi bris i sve je ok. I prosli cetvrtak ga je dr pregledala i rekla sto se tice grla da moze. Cekam samo da se probudi pa da mu ocistim nosic fizioloskim da lakse spava. Ovo je bas zrelo u njemu ali on ne zna to da izbaci. Videcemo sutra. Ali vise da je primi pa da idem kuci.




Klarita -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (1.10.2014 23:39:56)

Jao bre Dijo, bas se oduzi vas boravak, bezveze...ali iako nema kontraindikacija za pentaxim, ja bih sacekala opet ipak[sm=smiley13.gif] bas ima negde u temi o vakcinama, cini mi se, nisam sigurna.


Dodjoj da se zapljujem u oktombaRR [img]http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c015.gif[/img] pakad videh sto videh, ne mog' tek tako da si se zapljujem samo i odem[sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 5:41:40)

Jutro mame [sm=kava.gif]
Dijo, ja bih sacekala da potpuno ozdravi, pa tek onda vakcina.
A. se budio 100 puta, da li ruzno sanja, ili su opet krenuli neki zubi, nemam pojma, ali sam ukomirana. Danas cu bas da mu zavirujem u usta da vidim da li mu se bele desni.




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 7:46:04)

Jutro mamice,ja jedva gledam...ne razumijem kako se može probudit u 4 ujutru naspavana i spremna za igru [sm=zz_banghead.gif] ,jedino sam mirna jer je ništa ne boli.




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 8:44:37)

jutro samo kratko dase javim Dora je nemoguca pa ne mogu od nje da pisem,elem pala nam nocas sa kreveta ladno se nekako provukla do donjeg dela francuskog i preskocila 'barikadu' koju smo napravili,samo puce nesto poskakali ja i muz ona lezi dole plakala malo i zaspala,brate bas je tresnula na laminat,nema na glavi nigde nista za sad se uobicajeno ponasa,danas smo same,mozda posle idemo do moje prijateljice da se Dora druzi sa drugaricom




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 8:52:33)

Joj Kristal baš mi će žao,jel joj to prvi let bio?




mirkam -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 9:46:44)


IZVORNA PORUKA: Jole84

Mirkam takođe od starta uvođenja čvrste hrane..Ne znam kakve to može veze da ima? Pade mi na pamet da nije neka alergija pa se manifestuje tako da je svrbe oči [sm=zmeden.gif]

Jole, ne vjerujem da je u pitanju alergija.Valda bi se, bar kod nas, do sada pojavili jos neki simptomi [sm=zmeden.gif]


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Vece mame.
Mi bi sutra trebali da primimo vakcinu ali nisam bas nesto sigurna. Pre dve-tri nedelje je dobio sline koje su mu se od ponedeljka spustile na grlo i sada iskasljava. Ali bas zrelo kaslje i to samo kada spava. Ne znam da li to smeta da primi vakcinu. Oduzi se ovo bas[sm=smiley13.gif]


Dijo, kod nas identicna situacija. Ni mi nismo mogli da primimo vakcinu. Ne zanm sta vise da radim, kako da mu pomognem da prodje.A bas potraja ovog puta [sm=smiley13.gif]

Dobro jutro sada [sm=smiley1.gif]
Mene moje dijete ubi! Ama nesnosan je, nista mu nije zanimljivo, pa cak ni nosenje.Stalno kenka, slabo jede, ma uzas. Ne mogu da mrdnem od njega, da izvinete trcim u wc kad bas dodje frka i spustim ga za toliko a on zapali. Kad ce vise ti zubi, poludjecu!




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 9:56:19)

Dobro jutro! [sm=smiley1.gif] Kapci su mi teski od jutros...[sm=smiley13.gif] valjda mo kasno zasple. A st me ledja ubijaju....[sm=smiley13.gif]

Mirkam nemoj da brines, to se slucajno poklopilo.
Dijo, pa otidji danas pa ce ti pedijatar reci, bitno je da si obezbedila vakcinu.
Doco, pa zar i D? Dobro je da se nije povredila , srce malo... moras praviti vece barikade.




dijana1* -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 10:15:08)

Doco meni je Vuk prvi put pao sa godinu ipo dana. Bas je lupilo, oduzela sam se. Ali sve je bilo uredu. Kad se vrte kao cigre. Ljubi mi princezu.
Isli smo kod dr. Sekret je u nosu i moze da je primi. Ma bre mi amo vec tri nedelje u BG i stalno nesto, nikako da je primi. A uvek neka glupos a ni jednom nije imao temp sto je dobro.
Nego pisala sam u temi pentaxim pa ako mi mozete odgovoriti.




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 10:52:40)

ma nije prvi put pala vec jednom [sm=smiley36.gif] ma opusteno verujem da ce sve biti ok,za sad je dobro normalno se ponasa,eto ona ne miruje ni dok spava [sm=smiley29.gif]
cekam se da se probudi pa odosmo to prijateljice ,napolju uzasno vreme oblacno i hladno




mati -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 12:15:23)

Zdravo mamike... Nas muce zubici i dalje , nespavanje do 2. Spava ali se budi na po dvadeset min.
Doco, ona je vec velika. Mita je prvi put "probio barikadu" sa sedam meseci kad je poceo da se prevrce po par puta od jednom. Mm ga uspavao i spustio skroz kod jastuka, sa sve barikadama, cim smo seli nesto je lupilo kao bomba... Udjemo u sobu a ovaj duponja se izduzio skroz . Ladno se otkotrljao do kraja kreveta i pao...
Sad znas da moze, pa smisljaj nove ograde...[sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 13:09:09)

T je skoro umalo spala sa kreveta ali sreća pa sam ušla u sobu na vrijeme,ona kao prava preko barikada,u koraku sam se stvorila pokrajnje,od tad je krevet za nju zabranjena tema,iako mi baš baš fali da spava pored mene.




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 13:24:03)

Danas mi je radan dan , narode, muz me terorise, rad -red - disciplina! [sm=smiley13.gif][sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 13:26:02)

Pa nije strasno ako mozes da radis,ja imam posao preko glave ali boli me glava pa ne mogu nista...




Bibilib -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 13:47:03)

Ne znam u kojoj temi da pisem ako znate uputite me ali cu samo da pitam da li je neka od vas koristila Cicatridina vaginalete?




branki* -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 13:56:03)

za sta su ti te vaginalete?imas temu VAGINALNI I CERVIKALNI BRIS,a imas i temu GRUPE VAGINALNOG SEKRETA.




mirkam -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 14:51:22)

Doco,jesi li uzimala one homeopatske kapi ili gel,ne znam šta si tačno pominjala,za zubice?




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 14:55:26)


IZVORNA PORUKA: Bibilib

Pa nije strasno ako mozes da radis,ja imam posao preko glave ali boli me glava pa ne mogu nista...



Bibi, jos me i nesto zeza veza sa serverom...ludim. A to sto radim nesto sto nisam planirala tada u tom momentu, nego kasnije ( jer vec imam neku svoju rutinu sa malom) to tek na stranu. [sm=zz_timebomb.gif]
Za sta su te vaginalete nisam koristila?




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 15:03:31)


IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

ma nije prvi put pala vec jednom [sm=smiley36.gif] ma opusteno verujem da ce sve biti ok,za sad je dobro normalno se ponasa,eto ona ne miruje ni dok spava [sm=smiley29.gif]
cekam se da se probudi pa odosmo to prijateljice ,napolju uzasno vreme oblacno i hladno



A joj! [sm=smiley19.gif] ja i dalje imam traume dok cistim parket. [sm=smiley36.gif] Juce mi umalo ne spade iza garniture na 10cm od zida.Nogama se izgurala i upala pa se zaglavila i vristi [sm=smiley36.gif] ne znam da li mi smesno ili tuzno.
Juce isto otisla da izbacim ves, i gledam je svaki minut, a devojka napravila dva koluta i dosla do kraja, oduzela sam se! Moram samo i iskljucivo u krevetac da je ostavljam.




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 16:34:19)

jesam to je dentakid granule koje se sisaju




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 16:56:56)

Moja gospoja danas pustila se i napravila korak prema stolu,kad se šlogirala nisam,već sam vidjela kako pada kad ona se uhvati za sto i smije se,dok prohoda osjediću [sm=zz_unsure.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (2.10.2014 17:01:35)

Dobar dan zene! Zadremala sam. Teodora boji. Sofija spava.
Meni je Sofija iskljucivo na podu kad se igra. Spava u krevetcu. U nasem krevetu nikad nije spavala. Tako da nema bojazni da ce da padne.
Neumorna je poslednjih dana. Danas mi je prosula kutiju cokolina. Voli da imitira. Sva je smesna.
Nocu se probudi na kratko, ali joj mm namaze desni i nastavi da spava do jutra.
Dijana kad idete kuci?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>