RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


dijana1* -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (3.10.2014 21:55:53)

Mislim da nije, pun je slina[sm=smiley13.gif]
Sto vise cistim njih sve vise[sm=hudicek1.gif] danas je spavao na meni samo tako je mogao. Sve me boli od nespavanja i nosanja po ceo dan, raspadam se.
Jos se Vuk veceras pred spavanje rasplakao. Crce dete placuci hoce samo mene, kao kod njega u sobi dodju cudoviste i vuk i on se plasi da ostane sam. Jedva sam ga smirila[sm=smiley13.gif]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (3.10.2014 21:59:00)

VIKI pa gde si sto godina [sm=smiley31.gif]
DIJO kad bese primio vakcinu jel juce ?Moze da bude temperaturica nekih dva tri dana




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (3.10.2014 23:39:28)

Kako je dr odobrila vakcinu kad je mukica bolestan.[sm=smiley13.gif]
Ispeglala sam gomilu vesa, pa dok sam sortirala. Umorih se.
Teodoru sam inhalirala. Dok sam listala na mobu, provalim da cuti. Pogledam je, a ona zaspala.
Valjda ce ovo da bude mirna noc. Sto i vama zelim.




mati -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (3.10.2014 23:59:25)

Dijana to je normalno, ovih dana sigurno dosta paznje posvecujs Kosti, Pa se Vuk malo zazeleo za tebe. I mi imamo takvih situacija. Sanjice kako ste? I ja sam mislila da dr nece da da uput za vakcinu ako beba slinavi, a koliko se seca beban je slinavio. Nasa dr nema sanse da da tako vakcinu, odlaze sve. I kad je velika vrucina i kad krece sezona gripa...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 0:07:56)

Mati ok smo za sada. Sad je mm proslinavio. Teodori je proradio nos i Sofiji, ali njoj nije strasno.
Kod mene se stanje stablizovalo.
Jel drugar stariji jos uvek ne spava?




mati -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 0:11:16)

Ne znam, tu mu je" Bebi"(sveki), pa spavaju zajedno veceras... Ali nesto se ne cuju... Verovatno mu prica bajke, sad mu ona dodje zamena za lap top.[sm=smiley1.gif]Jos da ubedim mm da ga pusti sutra da ga vodi malo za vikend . Jos nigde nije prespavao bez nas...

I Mita slinavi, ali ja to pripisujem zubicima.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 0:22:20)

Mati jel ce da ti bude lakse kad ti budem rekla, da nismo ni mi Teodoru pustali negde bez nas. Prosto nije bilo prilike. Cekam da se moji skuce, pa da je malo posaljem.




mati -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 0:28:04)

Sanjice moja sveki mnogo pati zbog toga, ali stvarno, ona se svaki put nada da ce mm dati dozvolu. A Matija je sa njoim sasvim drugo dete, bas je voli i lepo saradjuju...
Nije mi lakse [sm=smiley36.gif]
Mislim da je odavno trebalo to da uradimo, obe...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 0:34:10)

Trebalo je, slazem se. Odoh spavati. Ne znam kad sam poslednji put ovako kasno legla




dijana1* -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 6:04:58)

Dobro jutro.
Kosta popio mleko pa nastavio spavati. Noc katastrofa , unise ga sline i kasljanje ali temp nema. Mislim da ovo nema veze sa vakcinom , sigurna sam jer on je bio slinav. Da sam bila u Banja Luci sigurno mu ne bi dala ali ovde sam tri nedelje iskljucivo zbog vakcine i stalno nesto mu je bilo. Ali dok je imao proliv nije htela da mu da. A sada kada je zaslinavio kaze da to nema veze. Ma samo da ozdravi vise.
A sto se tice ostavljanja Vuk je samo kod mojih spavao a Kostu jos nisam ostavljala i imam osecaj kada odlucim da prespava kod mojih da ce to sa njim ici malo teze.




mali_mis -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 6:23:37)

Jutro mame [sm=kava.gif]
Nama je juce bio naporan dan. A. je bio elementu da samo haos ostavlja iza sebe. Prvo je poceo sa kukuruzom. Zgrabio klip i jede ko veliki, i naravno mrvi. E onda mu ni to nije bilo dovoljno, pa je ugrabio priliku kad je baba otvorila frizider, on je dosetao i zgrabio paradajz, pa je i njega jeo, i prosipao semenke svuda po stanu. Pa ga okupamo. E onda mu je bilo zanimljivo da mene vuce za nogavicu dok hodam i nosim sutlijas, pa je i to zavrsilo na podu. Jedva sam ga uspavala u 22,30. Naravno zurka i u toku noci.
Danas je novi dan [sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 6:41:12)

Dobro jutro ja sam se prespavala[sm=smiley36.gif]. Legla sam sinoc nesto malo posle D, sat vremena posle i komirala se evo do sad. Moji jos spavaju, ja pijem[sm=kava.gif]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 8:11:47)

jutro mi poranile,noc je bila manje vise ok,budila se dva puta,ali zato ustala ranije,uh danas je vodim kod mojih [sm=smiley36.gif]
DIJO slinav nosic nije kontraindikacija za vakcinu,neki pedijatri izbegavaju tad da daju iz straha sta se krije iza toga u smislu neke vece infekcije




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 8:36:39)

Dobro jutro! Spremamo se i idemo u Bg. Nalazim se sa Dijanom :)
Doco sve mislim da je vakcina nadodala kod Koste da dobije temperatyry.
Nisam vodila dete za vakcinu kad su takvi kao Kosta. Znam da ce dr da da zeleno svetlo.
Samo sto Dija vec dugo u Bg, pa ne moze vise da ceka.




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 8:39:01)

Dobro jutro mamice,i kod nas je noć bila malo mirnija,nisam još gledala jel probio i drugi zubić,neda mi ni da pipnem desne.




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 10:08:55)

SANJICE ma znam da treba odloziti za svaki slucaj samo napisah da oni cesto daju zeleno svetlo kad je samo nosic u pitanju
odoh zene ceka me ves i malo da pospremim pa da vodim D kod mojih kad se probudi




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 10:17:30)

Uzeh minutu da se javim, danas mi dolazi sveki i kompanija[sm=smiley36.gif] pa imam puno posla u kuhinji. Da se pocastimo [sm=smiley1.gif]




mirkam -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 10:33:29)

I ja samo da vam mahnem.
Sinoć imali goste do kasno,pa dok sam raskrcila i poprala i komorama se posle toga.
Danas sunce,može se u set_nju malo kasnije.
Doco,kupicu ako nadjem te tabletice,eto još i to da probamo,nema šta nismo i ništa nije pomoglo.
Dino,i mi smo još slinavi,samo bez temperature.Meni je na kontroli dr rekao da ga dovedem na vakcinu kad skroz prestane da kašlje.Sinoć nije kasljao,al slona je pun.Evo vidjecemo danas..




dijana1* -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 11:50:41)

Mirkam sacekaj da skroz ozdravi ako ti se ne zuri. Mi smo se zarobili u BG tri nedelje samo zbog vakcine inace da sam bila u Banja Luci ne bi mu dala.Ali kod nas nema vakcina pa sam bila prinudjena da dodjem i kao za inat sve se iskomplikovalo[sm=smiley13.gif]
Dr mi je rekla da se ne brinem i ako je slinav da moze da primi vakconu. Ali kazem ti da sam bila kuci ni u ludilu ga ne bi vodila. Ali kada je sve apa trapa sta da radim. Bolje da ne sirim temu iznerviracu se pa cu da pljujem i predsednika i aktuelnu vlast i ministre i sve po redu. Za izbore imaju pare a za vakcine nemaju plus sto su zabranili apotekama da ih prodaju a pedijatri da ih daju[sm=hudicek1.gif] bar pedijatrima da nisu zabranili, kupila bih vakcinu u BG- u stavila u frizider mali i odnela za BL pa kada dete bude zdravo onda bi i primilo.
Danas pijem kofi sa Sanjicom[sm=bravo.gif]




mati -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 12:52:33)

zdravo mamike. Mata ipak ide kod svekija... [sm=bravo.gif] Evo ga jadan sat vremena kako spakovao ranac i nece da ga skine sa ledja , ceka da podje...
Sanjice i Dijo lepo se provedite, da sam bar malo blize. [sm=smiley13.gif]




Jole84 -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 18:27:14)

Ćao mamike, kako ste [sm=bravo.gif]
Mila mi nešto par dana kenjkava oko spavanja, i večernjeg i dnevnog...nekih desetak dana je uspavljujem u kolicima uživala je u tome, pa je prenesem u krevetić a sad nešto neće ni u ruke ni u kolica ni ležanje i maženje, a glava joj pada koliko joj se spavka..onda počne da plače jer joj se jako spava. Mora da negde grešim..




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 20:19:42)

vece mame kako ste
JOLE ne gresis nova faza,probaj da je spustis samo na krevet i lezi pored nje probaj tako da vidis da li ce da se uspava
MIRKAM danas joj je bolje ili su probili ili deluje ,nisam zavirivala da vidim,kod moje je mame,javljam kako se odvija situacija,ako budu delovale podseti me da napisem u odgovarajucoj temi




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 20:31:09)


IZVORNA PORUKA: Jole84
Mora da negde grešim..


[sm=smiley36.gif] ne nego dete ne zeli da ti spava da ne bi nesto propustila haahha....Pomiri se sa tim ahahha ali insistiraj na spavanju. Ja sam rekla davnih dana da se mi ne nunamo jer ona kapira ako krene nunanje da ce spavati, ja je uvek zeznem da zaspi[sm=smiley16.gif]. Jedno vreme je plakala ako joj samo spomenes spavanje, ako neko spava preko dana ona ga budi i place jer taj neko spava preko dana,cak dodje npr do mm bocka ga kaziprstom u oci i govori mu no no no...[sm=smiley36.gif] Dete mrzi spavanje sta da vam kazem. Gubljenje vremena. Takodje joj je gubljenje vremena i hrana. Npr danas na rodjendanu nije nista pojela, a hrane na sve strane a znam da je gladna jer je proslo njeno vreme rucka ihahaj.Mislite da je nesto pojela? Ma ni kolac covece kakva je. Bila je odlicna, jedina se niije njarila od sve dece tamo a samo je slavljenik bio mladji od nje (danas napunio godinu). Njoj je sve to zanimljivo i novo i kad su takve situacije nema mesta hrani i spavanju. Eto kakvo ja dete imam.[sm=smiley36.gif] Mm i ona su u krevetu a ja ovde inkognito. Heather mi odlazi sutra, iako je trebala tek u sredu ali zakazali joj razgovor za posao u utorak tako da se vraca ranije[sm=smiley13.gif]. Mislim i ja bih isto uradila ali dobro sta sad bitno je da je bila. Obradovala me kupila mi pekac za hleb jer je moj riknuo ahahah...Ma idem sad kad poradim ovde sta imam da se jos malo druzim sa njom da iskoristim nase dragoceno vreme (ona je u drugom delu kuce solo).

Pozdrav mame




Jole84 -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (4.10.2014 21:56:21)

Jaooooo opasni su [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (5.10.2014 5:58:29)

Dobro jutro mame[sm=smiley1.gif]
Da pohvalim svoje dete, mnogo je bolje. Lepo spava, slinci sve zreliji ma milina. I ja sam spavala tri sata u komadu i sada sam kao nova[sm=smiley36.gif]
Juce smo Sanjica i ja pile kafu, lepo se ispricale. Zao mi je sto i Kosta nije bio tu da se igra sa Sofijom. Sofija pravi zvrk spava joj se ali nema sanse, mora malo mamu da zezai[sm=smiley36.gif] a Vuk i Teodora su vec veliki i oni su bili u igraonici.
Sanjice kako ste putovali, jel mali zvrk spavao?
Danaa pakovanje i idemo za BL[sm=smiley1.gif] sledeci dolazak je za Deda Mraza.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>