RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


emicaa -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 8:57:33)

Hoćeš da ti pošaljem djete na mjesec dana,provjereno topi ti sve masne naslage,a najbolje radi noću [sm=smiley36.gif]




big mum -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 8:59:01)

Cjeli život sam bila mršavica i sda sam se po stare dane udebljla.Imam 5 kg viška i to se na moju visinujako dobro primjećuje.Ali šta bih sad,tješim se onom -bolje da ljulja nego da žulja[sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 9:01:05)

I ja više volim da ljulja ali trenutno sam na žuljanju,ali udebljaću se i ja jednom.




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 9:41:04)

jutro mame pregurasmo nekako,budila se cesto,zato je jutros duze spavala do 9,mene muz probudio u pola 9 molim te zove da vidi kako smo,pa htela sam ga ubiti umesto da me pusti da se naspava [sm=hudicek1.gif],malopre joj jedva izvukoh slinice,ne mogu sama toliko se vrpolji da ja ne umem da je savladam




Brand new mama -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 10:14:20)

Doco, kao dodatnu pomoc,mozes na krevetic ili radijator da stavis mokre peskire jer ce zbog malo vece vlage lakse disati. To je meni nas dok rekao kaad je I bio prvi put prehladjen...A i to sto je juce povrcala -sigurno je zbog slinica.Moj I i sa 5 godina redovno povraca ako mu curi nos ili jos gore sliva se u stomacic. M recimo-nikad...




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 10:39:55)

BM kilograme najbolje skida neki trening, teretana, kardio , dzoging ili neke druge radnje [sm=jezicek.gif]
Doco , desavalo se da i mene mm probudi, ali to je samo zato sto brinu .Zato sam ja ranije dok je bila mala govorila da me pre 10 ne zove [sm=smiley1.gif]
Meni se i sad spava...




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 11:42:01)

znam da je povracala zbog nosica plus smo je iritirali izvlacenjem pumpicom
jedva zaspa malopre,inhaliram je fizioloskim pa lakse izvucem ali opet krci
kako ste vi zene




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 12:13:56)

Cao mame ja danas u 16h odoh na posao.[sm=bravo.gif] cujemo se, pisacu vam kasnije




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 13:37:00)

Mišo kakav sad posao,jesu li te ipak zvali,bravo za tebe [sm=bravo.gif]
Kakav je to rastvor za nosić,malo mi više recite da znam kako bih tražila ovde u apoteci,nama su svaki put davali neke kapi za nos.




Klarita -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 13:38:50)

Ako mislis na fizioloski rastvor, to ti je 0,9% rastvor NaCl (fizioloski se zove svuda, mozes ga i tako traziti) Ne znam na sta mislis konkretno[sm=zmeden.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 13:40:12)

Da da,na fiziološki sam mislila.




Klarita -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 13:41:11)

Koje su tebi kapi davali?




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 13:46:31)

Neke Nasivin za noć i sinomarin preko dana




Klarita -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 13:51:50)

Kad budes bila u prilici, slikaj i postavi. Ono sto je sigurno je da ispod svakog naziva leka stoji malim slovima ispisan naziv koji je svuda u svetu isti, tzv genericko ime, tako da mozda je jedan od njih ustvari fizioloski rastvor[sm=smiley1.gif]




mirkam -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 14:59:49)

Mame, evo dodjoh s nalzom magnetne.
Moram da vam ispricam kako je bilo.
Odem i uzmem koverat i ne smijem da ga otvorim nego odem da trazim neonataloga koji nam je predlozio MR. Ne nazdjem je, kazu u Bg je i ne znaju kada ce doci.Sjetim se da je ona na poslednjem nalazu (kada nam je i predlozila MR)napisala i da predlaze pregled neurologa.Pokucam kog neurologa, primi me sestra, ja joj objasnim sta i kako i ona mi kaze pa mogli ste i sami pogledati kakv je nalaz.Otvori i kaze, sve je ok, nalaz uredan!Uh, pao mi je kamen sa srca.Medjutim, pita ona mene a sto sam dosla kod neurologa,ko me i zasto poslao i pita jel beba ima NAPADE.Ja u soku, sva zbunjena, pitam, kakve napade,a ona jos zbunjenija kaze "dospodjo sto ste vi uopste dosli?"Ja joj kazem prostim rijecima da mi je dijete glavato, a ona mi skrene paznju da se uozbiljim i nasmije se.Sve u svemu, njima nije jasno zasto mi je neko dao da radim sve te silne pretrage, narocito sto mu je i tata u djetinjstvu imao veci obim glave.I rekla mi je da ako zelim moze da ga pogleda i neurolog ali da po njenom misljenju nije neophodno.Objasnili su mi usput i da pregled prodrazumijeva opet neko EG snimanje glave pri kojem beba mora a spava i sto cuda i mislim da to necemo raditi.
Eto, ukratko, nalaz nam je dobar u sta nisam ni sumnjala, mada su mi bez obzira na to skratili zivot bar 10 godina.




mali_mis -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 15:17:05)

mirkam, drago mi je da je sve u redu [sm=smiley31.gif]
Uspavala sam A. Danas je posle onog setanja od 6,30-7 ujutru po stanu, zaspao i probudio se oko 10,30. Mislila sam nema sanse da ponovo zaspi, kad ono.
Bili smo malo u setnji, duva kosava, srecom obukla sam ga dobro i ususkala.




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 16:26:55)

pozdrav mame,D zaspala ja rucala,moram da je pohvalim da je prava hrabrica ne brani se dok jo propiram nosic i izvlacim slinice samo me onako tuzno gleda i posle me jako grli
LJISO koji posao nista nas ne obavestavas [sm=smiley36.gif]
MIRKAM eto znala sam da ce sve biti ok,samo te preplasili




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 16:31:56)

Mirkam dobro je da je dobro [sm=bravo.gif]
Klarita nema šanse da slikam jer toliko su sitna slova da se apsolutno ništa ne raspoznaje na slici a nemam kutije...




mirkam -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 16:51:18)

Zenice hvala [sm=smiley31.gif]




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (6.10.2014 21:28:20)

Mirkam , drago mi je da je sve kako treba. [sm=bravo.gif] ja sam se evo iznervirala , mm usao u kuhinju , poceo da otvara visece i probudio E. Divota Bozija ! Bas sam besna.!




dijana1* -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (7.10.2014 5:55:00)

Dobro jutro mame[sm=smiley1.gif]
Kosta se probudio da pije mleko a ja se ra budila....ne znam kako je kod vas ali ovde je uzasno hladno. U stanu nema grejanja pa sam se pokrila jorganom i cebetom, samo nos viri[sm=smiley36.gif]
Mirkam superrrrr za rezultate!!!!! [sm=smiley1.gif]
Doco kaki nam je smizla?
Ljubac za ostale bebirone.
Gde nam je Sanjica, nadam se da su decica dobro.

Hvala Klarita. Jesi li bila nekada u BL?
IZVORNA PORUKA: Klarita
Dija nam otisla za BL, e neka si Dijo, vratila si se u najlepsi grad [sm=smiley36.gif]





mali_mis -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (7.10.2014 6:21:17)

Jutro mame [sm=kava.gif]
Dijo i ovde je uzasno hladno, jos kad duva kosava, kao sad, ohladi citav stan, a sezona grejanja bi trebala da pocne za 8 dana, mada cisto sumnjam da ce poceti na vreme.
A, je opet lumpovao nocu, 2 puta. Za divno cudo nije se otkrivao.




Anoniman -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (7.10.2014 7:03:53)

Dobro jutro evo[sm=kava.gif].
Da se i ja javnem u oktobru.
Moja ekipa spava,Hanu cu da budim pa ce u vrtic. Ovde duva vetar pa je hladno brrr.
Ljubac za sve a bolesni nek ozdrave sto pre [sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (7.10.2014 7:13:45)

Dobro jutro mame, nista od posla[sm=smiley13.gif]. ali ovaj put meni nije odgovarao posao nazalost. tj mozda bi mi i odgovarao da je puna norma i da je blize i da znam da cu raditi neko duze vreme, ovako po nedelju dana drndanja i onda moram posle da idem na NSZ pa da se opet prijavljujem tamo odjavljujem i td. A put do tog sela kao da idem do Bg i nazad (vremenski zbog autobuske veze), i ja se odlucih da ne prihvatim. Nazalost. Mrzim da odbijam posao jer osecam se kao da sam nezahvalna, ali bih bila u minusu najstrasnijem da sam prihvatila, i to zasto= Zbog nedelju dana?

D spava jos uvek javila sam u nedelju da nece ici u vrtic bar do cetvrtka. Hocu malko da dodje k sebi.
Vreme je kod nas izgleda danas bolje mada vidim da krece vetar. Pre sat i po sam lozila vatru i nije bilo ni V od vetra a sad krece polako.




emicaa -> RE: Razgovori mama 10/14 [chat] (7.10.2014 7:54:35)

Dobro jutro žene.T je dosta bolje spava,budila se dva puta ali to je kod nje normalno da se svaku noć probudi u isto vrijeme.
Šteta Ljišo ali šta ćeš,moraš gledati da i tebi odgovara.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>