Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


lesica -> Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (3.10.2014 23:17:24)

Postati i biti roditelj, jedan je od najzahtevnijih,a istovremeno i najlepših iskustava u životu svakog čoveka. Barem 90 miliona parova širom sveta rade na proširenju porodice u svakom trenutku. Uz samo 20 procenata šanse za trudnoću u ciklusu od mesec dana, nije čudo da lako postanu malodušni. Šta možemo učiniti da bismo povećali šansu za začeće?


BabyTime je kućni test za ovulaciju, omogućava pouzdano, lako i brzo utvrđivanje plodnog perioda detektujući porast luteinizirajućeg hormona u urinu.
Žene koje pomoću testa za ovulaciju prate plodne dane su u velikoj prednosti, mogu tačno odrediti dan odnosa i povećati mogućnost oplodnje. Uz BabyTime test za ovulaciju za samo 40 sekundi možete odrediti plodni dan, planirati odnos i očekivati željeno proširenje porodice.


[img]http://www4.slikomat.com/13/1115/3u7-BabyTi.jpg[/img]


Pharmanova će mesečno nagraditi po 5 Ringerajinih trudilica sa po kutijom Baby Time-a (1 test pločica).

Prvih 5 korisnika koji se jave u temi, podele sa nama iskustva vezana za Baby Time ( ako ste koristili do sada) ili uopšte iskustva vezana za praćenje ovulacije, a na kraju meseca imaju najveću aktivnost u okviru foruma Zatrudnjivanje, dobiće po kutiju Baby Time-a koja će se slati poštom o trošku dobitnika, ili preuzimati u kancelariji Ringeraje.

Dobitnici se ne mogu ponavljati.
[sm=bravo.gif]






dunja RR -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (3.10.2014 23:37:51)

Prijavite se [sm=bravo.gif]




rošula -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (4.10.2014 17:23:09)

Nama je Baby Time jako pomogao. Radili smo VTO iz prirodnog ciklusa, tu je ovulacija jako bitna. Uz pomoć Baby time-a znali smo i ranije da su ovulacije ok, problem su bili jajovodi. Dobili smo bebca a sada se spremamo za drugu vto i voleli bi smo da dobijemo Baby time [sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (4.10.2014 17:32:40)

ja sam pomocu lh tracica prvi mesec koriscenja ostala trudna, nikad nisam znala kada mi je ovulacija, sa testovima sam utvrdila da su mi ovulacije dosta kasnije od onih skolskih, i eto imam jednog deckonju, a u planu je i drugo dete , ali posto su mi se ciklusi poremetili, opet ne znam kada mi je ovulacija, dobro bi mi dosla pomoc[sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (5.10.2014 9:30:39)

Baby time je veoma precizan. Iako sam mislila da su mi O na 13-14 d ispostavilo se da je svaki mesec drugacije i da se desava da budu i 8 dc. Sto mi se posebno svidja za razliku od trakica na plocicama duze ostaju rezultati pa ih sacuvam da uporedim sa sledecim mesecom.




iva80 -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (6.10.2014 12:26:54)

Koristila sam ranije LH trakice koje su pokazale da mi ovulacije nisu na polovini ciklusa tj da je bilo ciklusa kada i preskoci O. Dugo nisam koristila ništa jer sam se bavila sređivanjem ciklusa, a i sledeci mesec nam se sprema inseminacija, pa bi mi/nam Baby Time pločice jako dobro došle!




Mala Elena -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (6.10.2014 23:11:32)

Meni su generalno ovulacije redovne,ali ima izuzetaka, nisam imala ove baby time plocice ali bi bile od koristi![sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (6.10.2014 23:24:19)

Da bih potvrdila prvu trudnocu, koristila sam baby rapid test za utvrdjivanje trudnoce, i pokazao je [sm=rozacrtici.gif] tako da sa njim nema greske sigurno, ako je pozitivan ugledacete ih, ako nije isproabcete sledeceg meseca[sm=bravo.gif] Sada bi smo krenuli u potragu za drugom srecom, pa bih rado isprobala i lh trakice za ovulaciju[sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (13.10.2014 2:11:03)

Prijavljujte se devojke [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (28.10.2014 12:30:11)

Ne zaboravite da vam Pharmanova poklanja Baby Time [sm=bravo.gif]




Cakana84 -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (5.11.2014 12:35:01)

Drage moje,

Prvih pet dama koje dobijaju Baby Time su:

1. isidora88
2. nata11
3. iva80
4. Mala Elena
5. Unina mama


Nagrade se šalju o trošku dobitnika. Molim Ivu 80 da mi pošalje podatke na pp, ostale imam.

Čestitam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Cakana84 -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (5.11.2014 12:36:23)

Počeo je II krug. Proglašavamo dobitnice 5.12. [sm=bravo.gif]


Postati i biti roditelj, jedan je od najzahtevnijih,a istovremeno i najlepših iskustava u životu svakog čoveka. Barem 90 miliona parova širom sveta rade na proširenju porodice u svakom trenutku. Uz samo 20 procenata šanse za trudnoću u ciklusu od mesec dana, nije čudo da lako postanu malodušni. Šta možemo učiniti da bismo povećali šansu za začeće?


BabyTime je kućni test za ovulaciju, omogućava pouzdano, lako i brzo utvrđivanje plodnog perioda detektujući porast luteinizirajućeg hormona u urinu.
Žene koje pomoću testa za ovulaciju prate plodne dane su u velikoj prednosti, mogu tačno odrediti dan odnosa i povećati mogućnost oplodnje. Uz BabyTime test za ovulaciju za samo 40 sekundi možete odrediti plodni dan, planirati odnos i očekivati željeno proširenje porodice.


[img]http://www4.slikomat.com/13/1003/htm-7ab-Ba.jpg[/img]



Pharmanova će mesečno nagraditi po 5 Ringerajinih trudilica sa po kutijom Baby Time-a.

Prvih 5 korisnika koji se jave u temi, podele sa nama iskustva vezana za Baby Time ( ako ste koristili do sada) ili uopšte iskustva vezana za praćenje ovulacije, a na kraju meseca imaju najveću aktivnost u okviru foruma Zatrudnjivanje, dobiće po kutiju Baby Time-a koja će se slati poštom o trošku dobitnika, ili preuzimati u kancelariji Ringeraje.

Dobitnici se ne mogu ponavljati.
[sm=bravo.gif]







Mala Elena -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (5.11.2014 12:50:18)

Jao divno , bas sam se iznenadila! [sm=bravo.gif] hvala! Moze se raditi na drugoj bebi [sm=smiley1.gif]
Cakana, znas do kada nisam u Bg.




Cakana84 -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (5.11.2014 12:57:56)

ME, sve znam.[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (5.11.2014 13:02:37)

Oh thank you Cakana[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Mislim da cemo morati da radimo na novom clanu porodice[sm=jezicek.gif]




Cakana84 -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (5.11.2014 21:53:47)

Samo vi radite. [sm=smiley36.gif]

UM, je l' beše ista adresa?




Anoniman -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (5.11.2014 22:10:24)

IZVORNA PORUKA: Cakana84 RR

Samo vi radite. [sm=smiley36.gif]

UM, je l'' beše ista adresa?


Ista, ista, nije me jos mm izbacio[sm=jezicek.gif]

Samo mi reci kada to od prilike stize, i koliko plocica dobijamo[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (5.11.2014 22:11:46)

Cakana a mogu li ja moje da poklonim nekoj cekalici?




dunja RR -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (5.11.2014 22:15:13)

UM, ima još Baby Time-a, uputi nam čekalice na ovu temu [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (5.11.2014 22:29:38)

Dunja ja moje zaista hocu da poklonim, mogu li?




Cakana84 -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (6.11.2014 9:15:17)

Unina mama poklanja Baby Time Nati11.




nata11 -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (6.11.2014 10:38:02)

Hvala UM draga [sm=smiley31.gif] ja sam izgleda pokrila dva meseca [sm=smiley36.gif]




Cakana84 -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (6.11.2014 10:40:58)

Nato, pošalji mi podatke na pp. Hvala

Čekalice, gde ste?




pipi_coco -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (6.11.2014 14:45:55)

Ehej evo cekalice [sm=zz_wavespin.gif]

Nego imam pitanje da li dostavljate poštom u BiH ?




vikiveki -> RE: Pharmanova nagrađuje Ringerajke sa Baby Time-om!!! (6.11.2014 14:53:43)

Ja nisam čekalica ali samo bih htela da kažem da sam pre možda godinu ili dve dobila Baby time na RR,poklonila ga mojoj sestri koja nikako nije mogla da sračuna i utvrdi kada su joj plodni dani. I mogu vam reći da je ubrzo potom ostala trudna[sm=bravo.gif] zato moram pohvaliti Baby Time[sm=bravo.gif]




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>