RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.1.2017 10:49:30)

Anci, ja sam se u jednom trenutku smejala od muke.
Boli ga ruka, malo je dublja rana. Kaze da je desna ruka ne bi mogao da pise u skoli[sm=smiley36.gif]
Taj noz stoji na polici oko dve godine i muz mu ga je i pokazivao, jer mu stalno pokazujemo nove stvari a i zabranjene da on ne bi sam dirao. Uopšte ne znam odakle mu ideja da ga uzme, ne sećam se kad je trazio da ga vidi.




Sanjalicaaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.1.2017 10:55:17)

Ivana, dobro da se nije ozbiljno povredio. Jos ti je trebalo na hitnu da idete.

Mene mama upravo iznervirala. Ne volim kad je praznik i kad uzivam da mi drugi prenose nervozu i busaju se. A nema potrebe za tim, nego eto tako, cisto da ne prodje praznik mirno. Uh! [sm=zz_mad1.png]




branki* -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.1.2017 11:14:57)

jao,ivana,kako si ovo sve opisala,zamisljam tacno celu situaciju i sliku,cak imam i viziju posteljine kako izgleda...ima takvih dana i noci,uh...najbitnije je da se on nije duboko posekao,sve ostalo ce se izgurati..evo,veceras,pijemo zajedno vince ovde uz rr[sm=smiley31.gif]

sanjalice,moja mama je majstor za te stvari!




Anck Su Nmaun -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.1.2017 11:20:23)

Dobro je samo da se malisa nije ozbiljnije povredio!
uhh bas ima takvih dana kad se sve lose sjati , pa dan za poludeti!




Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.1.2017 11:49:03)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anci, ja sam se u jednom trenutku smejala od muke.
Boli ga ruka, malo je dublja rana. Kaze da je desna ruka ne bi mogao da pise u skoli[sm=smiley36.gif]
Taj noz stoji na polici oko dve godine i muz mu ga je i pokazivao, jer mu stalno pokazujemo nove stvari a i zabranjene da on ne bi sam dirao. Uopšte ne znam odakle mu ideja da ga uzme, ne sećam se kad je trazio da ga vidi.


E ovo bi stvarno bila tragedija [sm=smiley36.gif]

Nikad ne znaš šta će im pasti na pamet. Mi stalno tupimo oko nekih stvari pa se često desi da ih i pored svega uradi.




IvanaSK RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.1.2017 11:50:09)

Branki, moze vince :)
Ja sam jos uvek iscrpljena zbog te prehlade i jedva sam cekala vece, a tih dva sata koliko je trajala zurka me iscrpelo koliko tri prehlade [sm=smiley36.gif]
Jeste, najbitnije je da nije nista ozbiljno, hvala Bogu.




IvanaSK RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.1.2017 11:52:31)


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anci, ja sam se u jednom trenutku smejala od muke.
Boli ga ruka, malo je dublja rana. Kaze da je desna ruka ne bi mogao da pise u skoli[sm=smiley36.gif]
Taj noz stoji na polici oko dve godine i muz mu ga je i pokazivao, jer mu stalno pokazujemo nove stvari a i zabranjene da on ne bi sam dirao. Uopšte ne znam odakle mu ideja da ga uzme, ne sećam se kad je trazio da ga vidi.


E ovo bi stvarno bila tragedija [sm=smiley36.gif]

Nikad ne znaš šta će im pasti na pamet. Mi stalno tupimo oko nekih stvari pa se često desi da ih i pored svega uradi.

Ana, da, da, ja mu rekoh, ipak bi isao u skolu, kaze, ali ne bi mogao pisati. U sekundi sam pomislila da ne napravi neku glupost sa rukama samo da ne ide u skolu. Ništa me ne bi cudilo koliko ne voli skolu.




Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.1.2017 12:01:06)

Joj ćuti, valjda mu tako nešto ne bi palo na pamet [sm=zmeden.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.1.2017 16:49:43)

Ivana tek sad citam. On je hteo samo da vidi da li je to opasno. Bas ti je gadna noc bila kad si sama sa decom. Jel ti dolazi muz?




IvanaSK RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.1.2017 17:30:22)

Ana, valjda mu nece pasti na pamet [sm=smiley36.gif]
Sanjice, muz dosao nocas nesto posle dvanaest, radio danas i evo napokon kuci. A sin je, valjda, pogledao noz i dok ga je vraćao u tu futrolu se isekao. Nije mi jasno zašto ga je uopšte dirao i kako ga se setio. Deca, sta sve nece uraditi.




Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.1.2017 17:41:44)

A Zasto jd dirao?! Decija znatizelja. Izgleda do 18 godine ne smemo da ih ostavimo kod kuce.[sm=smiley36.gif]




Milena18 -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.1.2017 19:04:16)

Jao, Ivana, šta te je sve snašlo za jedno veče! A kako mu je sada ruka, je l' ga ne boli?




Anck Su Nmaun -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.1.2017 20:46:23)

Mrtva sam !
Ja stvarno volim kad su mi sva deca kuci, kao sad na raspustu ali ne mogu sve da postignem. Raspadam se, boli me i mali nokat na malicu [sm=jezicek.gif]
I onda me opali nervoza jer iz kuce jedva izadjem pa to prenesem i na njih jadnicke. Mrzim da se ovako osecam [sm=smiley13.gif] mrzim zimuu.. mrzim!!!!




IvanaSK RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.1.2017 22:02:21)

Sanjice, ovog mog mogu ostaviti, izgleda tek kad se ozeni [sm=smiley36.gif]
Milence, dobro je ruka, zaboli ga na pritisak samo.
Anck, ni ja ne volim zimu i hladno vreme. Mada je meni trenutno lakse kad je sin na raspustu. Kad ide u skolu, a ja sama sa njim i bebom, od ucenja, domaceg, treninga ne znam gde se nalazim.




Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (6.1.2017 22:05:46)

Ivana kako bi nam znacilo da nam decu neko vodi barem na te treninge. Bas se cimas sa bebom[sm=smiley13.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (12.1.2017 23:19:24)

Gledam ja imam talenat i ne verujem ko su nam uzori deci [sm=zz_eek.png]




vocicana -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (13.1.2017 8:14:44)


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Gledam ja imam talenat i ne verujem ko su nam uzori deci [sm=zz_eek.png]

Slazem se. Ja ne egledam Talenat stalno, nista ne gledam stalno, ali pocni od zirija, osim Todorovica, Ana Nikolic i Rasta! Ko je taj covek? Strasno!




Sanjalicaaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (13.1.2017 8:24:46)

Voci, upravo to! Devojčica od otprilike pet šest godina, koja stvarno ima talenat, super igra, ma mala je ko šećer, prosto zrači, oduševljena je Rastom i najveća želja joj je bila njega da upozna. Posle saznam ko je lik. Pa mislim stvarno ću da izbacim tv iz kuće.




IvanaSK RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (13.1.2017 9:07:38)

A ko je i Ana Nikolic? [sm=smiley36.gif] I ona treba da mi bude uzor deci?!
Ma, nista vise nije normalno, prave vrednosti se svakim danom sve vise gube.




vocicana -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (13.1.2017 9:09:38)

Nikada necu da zaboravim jednu malu na tv-u..sta ces biti kada porastes? STARLETA???!!!




Sanjalicaaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (13.1.2017 9:13:12)

Tuga...
Ja bih Pink ugasila, spalila.




Zemunka85 -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (13.1.2017 9:33:07)

Aaaaaaaaaaaaaa toliko sam odlepila da msm da mi je pritisak skocio.
Kupimo L novo ski odelo, pre par dana, Boga oca je kostalo i danas vidim pocepano na dupetu.
Mogu li ikako ovo da resim? Kapiram da od usivanja nista - pustace. Kako da resim ovo? Treba nam za ekskurziju sa vrticem... [sm=zz_furious.gif], msm generalno za zimu ove i sledece godine!
Cak sam posumnjala da smo takvo kupili, i sta sad sa tim?




Anck Su Nmaun -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (13.1.2017 9:56:23)

Moja T je prosle godine na dupetiu pocepala pa smo prisili neki amblem, znas ono kao naziv neke marke ili neki natpis, i super izgleda.




Zemunka85 -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (13.1.2017 10:00:22)

E pa to sam i ja mislila! To ste sami? Samo zasili? I ne propusta?
Meni mama pominje kod obucara nekim spec lekom kao neku zakrpu da stavi .. aoooo sto sam se smorila ...




Anck Su Nmaun -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (13.1.2017 10:08:26)

Sami, mama masinom presla i super, ne propusta nista, a izgleda kao da je namerno tu stavljeno. Samo nadji neki lep onako da se uklapa i super ce to biti.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>