RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


vikiveki -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (23.2.2017 1:25:31)

E ja sam danas na poslu poludela...prosto ne mogu da verujem koliko pojedinci mogu biti sebični i gledati samo sebe a pritom gaze preko svih drugih[sm=zmeden.gif]




vocicana -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (23.2.2017 7:27:08)

Sve je vise takvih, tu sam delimicno atmosferu bijem i gazim preko mrtvih da uradim ono sto sam zamislio(la), bez obzira na sve.
A sve vise je takvih ljudi.
Branki, znam da ti je zbog boze muka kada procitas tako nesto...[sm=smiley13.gif] na tebe sam pomislila, znajucio sta je i kako. To nista ne mora da znaci, znace on da se izbori. Ljubim vas!




Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (23.2.2017 7:43:31)

Mi smo u nedelju bili na krstenju. Bili su tom muzevljevom kolegi brat sa snajom i dva deteta. Starije dete im je dete sa posebnim potrebama. Jako retku anomaliju ima. Za pola sata su napustili prostoriju, jer su obojica plakala.[sm=smiley13.gif] Sretnem tu zenicu i bas se lepo ispricamo. Kaze da je stariji upisan u specijalnu ustanovu i sad mu je super. Kaze: "Sada je svoj na svome". Dok je isao u redovan vrtic vaspitacica je govorila deci da beze od njega. [sm=hudicek1.gif]Kakav si ti to covek kad deci tako govoris? Nikakav.




suzi kju -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (23.2.2017 7:58:24)

Ju bože kakva žena ccc,nemam reči.




vikiveki -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (23.2.2017 8:37:42)

Vociana,na žalost sve je više ljudi koji gaze sve pred sobom...a što se tiče te vaspitačice prosto ne mogu da verujem da je tako nešto radila.Ja sam vaspitač i u grupi imam jedno dete sa genetskim poremećajem,već sam ovde pre otvorila temu sa nazivom tog sindroma,i u našoj grupi to dete je prihvaćeno iako ništa ne govori.Važno je da se takva deca upisuju kod vaspitača koji imaju volju i želju da se posvete tom detetu i njegovoj socijalizaciji u grupi.Ta vaspitačica verovatno nikad nije prethodno radila sa takvom decom




Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (23.2.2017 10:44:25)

Viki i te kako ima takvih nenormalnih. Meni su te stvari za osudjivanje.[sm=smiley13.gif]




emicaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (23.2.2017 11:24:34)

Sanjice meni je to tako strasno i tuzno,pa bar ta uciteljica bi ih trebala uciti da smo svi isti.Bilo zdravi ili bolesni ne treba se tako ponasati




IvanaSK RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije - XI deo (23.2.2017 11:39:19)

Posto je otvorena nova tema, ovu zakljucavamo.
Nova tema




Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 98 [99]