RE: Novembarski sabiRRni centar :) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


bubulence -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 12:08:53)

daaaa, kada krenu novogodisnje reklame za Coca Colu i Grand kafu mene drmne novogodisnje raspolozenje [sm=smiley36.gif]. jedva cekam [sm=bravo.gif]




Kata90 -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 12:17:53)

bubulence....i mene isto[sm=bravo.gif] najvise volim decembar mesec samo zbog ovih praznika jer su najlepsi.....[sm=bravo.gif]tad je sve tako veselo....[sm=zz_bounce.gif]a jos cemo i bebicu dobiti[sm=smiley31.gif][sm=duda.gif]




isidora88 -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 12:40:39)

gde grand kafu da zaboravim[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]
meni je nova godina pre 4 godine bila savsena, snega na sve strane, okicen stan, mala bebica stigla, kato uzivacete[sm=bravo.gif]
svaku zimu jedva cekam da padne sneg, a posle kad treba negde da idem psujem i sebe i sneg[sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 13:01:55)

Kato [sm=smiley1.gif], zamisli pada sneg , kuca topla, beba stigla spava vise nego sto je budna a ti uzivas sa muzem uz kafu ili caj. ...[sm=smiley1.gif]
I ja volim sneg, ali poledicu nikako !




Trcosava -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 13:11:29)

[img]http://www4.slikomat.com/13/1101/grf-49.119.jpg[/img] mrzim sneg!

Elem, mene će šlAg da strefi iduće godine od novembra. Prvo ćerki rođendan u novembru, pa mužu u decembru i sinu će verovatno u januaru. Na sve to i NG, jedan i drugi Božić... Woosaaaah tamo negde 1. novembra da planiram da opljačkam neku banku [sm=jezicek.gif]

A Wiki... hehe ne smem da kažem datum koji ja predviđam, u top će da me stavi [sm=smiley13.gif]




blesavko -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 14:54:52)

[sm=kava.gif] pridruzujem se sabirnom centru. Bas opak naziv teme [sm=jezicek.gif]




wivern -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 15:01:47)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
A Wiki... hehe ne smem da kažem datum koji ja predviđam, u top će da me stavi [sm=smiley13.gif]

Ti slobodno mozes da kazes, kugla ti masi nenormalno i za Von si omasila [sm=bravo.gif]
Ako nastave svi da mi ovako skacu po zivcima ja cu se porodim u roku od odma'.
Svi nasli danas da me zovu da se vidimo?!? A nigde ih nije bilo mesecima, pa kao danas dok se ne porodis...
I ja volim kicenje jelke, i one lampice silne (sto me podseti da nemam vise, izjeli papagaji zice prosle godine [sm=smiley36.gif]) i tu neku praznicnu atmosferu..




mirkam -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 15:10:24)

Wiv bre,jedva te poznadoh [sm=smiley36.gif] Novi avatar.




Trcosava -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 15:11:51)


IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
A Wiki... hehe ne smem da kažem datum koji ja predviđam, u top će da me stavi [sm=smiley13.gif]

Ti slobodno mozes da kazes, kugla ti masi nenormalno i za Von si omasila [sm=bravo.gif]



Misliš da ga poteram [sm=jezicek.gif] ajde onda, ja ga poterujem 10.11. [sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 15:13:50)

Mirka moram u skladu sa danasnjim trendovima, malo i ja da se pucim [sm=smiley36.gif]
Trco ala si ga poterala...ne moras vise keve ti [sm=jezicek.gif]




Trcosava -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 15:27:35)

Ahahaah pa pošto mašim 100% onda barem da ga pošteno omašim [sm=jezicek.gif]




Modessty -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 15:31:14)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ajde da se saberemo [sm=smiley36.gif]

Sad kad se saberemo ima da se oduzmemo odmah [sm=jezicek.gif]

Jutro u centar. KAko ste danaske?


Ja se već oduzeh danas! [sm=smiley36.gif]
Dobar dan! Da se javim dok imam nekoliko sekundi pauze




Trcosava -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 15:45:26)

Mod to me odmah asocira na reklamu ''imam samo deset sekundi da vam kažem...''[sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 15:52:17)


Trco ti ga bas produzi ahahah[sm=smiley36.gif]
ja msilim da ce to kod Wiw skoro, zbog toga sto non stop spava[sm=jezicek.gif]




Trcosava -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 15:53:46)

Eh ti kao da ne znaš da sam okarakterisana kao zloća koja samo loše govori, pa sam u fazonu, ako sam ja prenela 10-12 dana može i ona [sm=jezicek.gif]
odo da sas dete i onog da igram karte




Anoniman -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 15:56:48)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Eh ti kao da ne znaš da sam okarakterisana kao zloća koja samo loše govori, pa sam u fazonu, ako sam ja prenela 10-12 dana može i ona [sm=jezicek.gif]
odo da sas dete i onog da igram karte



ahahhahahhh ja prenela samo 2 dana[sm=jezicek.gif]




lelaigor -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 16:40:43)


IZVORNA PORUKA: bubulence

daaaa, kada krenu novogodisnje reklame za Coca Colu i Grand kafu mene drmne novogodisnje raspolozenje [sm=smiley36.gif]. jedva cekam [sm=bravo.gif]


Kao ja da sam pisala. Ja sam bolesna što se toga tiče, toliko vremena trošim an rođendane i praznike da to nije normalno. Trebala sam biti neki event planner.
I mi ćemo bebu dobiti za NG, mada ja ću je možda gurati napolje tada [sm=smiley36.gif] Nisam mogla gori termin da imam za porođaj.




jess021 -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 18:30:57)

[img]http://www4.slikomat.com/13/1101/1q3-limuna_thumb.jpg[/img]
Ajmo zene, malo vitamina C. Blic kaze da ce ovo biti jako hladna zima[sm=smiley1.gif]




pipi_coco -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 18:47:00)

Ahoj u sabirrni centar [sm=jezicek.gif]

I ja mnogo volim, praznike i tu decembarsko-praznicnu atmosferu i coca cola reklame i ukrasavanje jelke i coca-cola holiday market i sve.




branki* -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 18:59:31)

moze vitamin c,moze i koka kola[sm=smiley36.gif]
boza se uspavao,nije spavao popodne,nadam se da se nece probuditi u neko doba noci naspavan..




wivern -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 20:13:16)


IZVORNA PORUKA: Unina mama
Trco ti ga bas produzi ahah
ja msilim da ce to kod Wiw skoro, zbog toga sto non stop spava[sm=jezicek.gif]

Vraticu ja to njoj sve...cekaj cekaj [sm=bravo.gif]
IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
Eh ti kao da ne znaš da sam okarakterisana kao zloća koja samo loše govori, pa sam u fazonu, ako sam ja prenela 10-12 dana može i ona

A sta kao nisi, ako si ti cekala sad svi treba da cekamo jel...ccc...budem li cekala do desetog peske cu da ti dodjem tamo da te pridavim [sm=jezicek.gif]




Trcosava -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 20:20:16)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] ti ako peške stigneš do mene, ovde ćeš se i poroditi [sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 20:29:03)

Vala da znas [sm=smiley36.gif], da krenem ja polako od cekanja nema selameta [sm=jezicek.gif]




Trcosava -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 20:38:59)

Ajd' MAČKO, požuri polako [sm=smiley36.gif]




QueenJ -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 21:41:08)

Evo i ja da se saberem. [sm=smiley36.gif] Moje dete tek sad zaspalo... A sad bi mi prijao 1 nes. [sm=kava.gif] Neko da se pridruži? [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>