RE: Novembarski sabiRRni centar :) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Mala Elena -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 21:53:44)

Queen, ja se vec sabrala sa zaovom od turske sa mlekom. [sm=smiley36.gif]
Smizla mi zaspala...sve mislim da ce se za pola sata probuditi [sm=smiley1.gif] ali sam je izmorila maximalno, sutala je loptu sa sestrom i bratom...smejala se pola sata!




dunja RR -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 21:59:55)

ME i moj S je zaspao ali kao i ti što kažeš, verovatno sledi buđenje za pola sata [sm=smiley36.gif]




QueenJ -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 22:03:07)

Meni u trudnoći nije prijala turska kafa i sad sam se navadila na nes. [sm=smiley1.gif] Ja se ne nadam buđenju do 5-6h.




dunja RR -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 22:28:12)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

ME i moj S je zaspao ali kao i ti što kažeš, verovatno sledi buđenje za pola sata [sm=smiley36.gif]


Evo ga, probudio se, tačno za pola sata ;)




mati -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (1.11.2014 23:40:03)

IZVORNA PORUKA: World

Jutro zenice. [sm=smiley1.gif]

A sto mi ovo sabirni centar zvuci jezivo... [sm=smiley36.gif]

I meni, od onog naseg filma, valjda se bas tako zove... " A vi otkude ste"[sm=smiley36.gif] To mi ostalo jos kao klinka...
Sad vec ne gledam nase filmove uopste...[sm=smiley13.gif]


IZVORNA PORUKA: QueenJ

Meni u trudnoći nije prijala turska kafa i sad sam se navadila na nes. [sm=smiley1.gif] .

A meni pred krak trudnoce i posle porodjaja, prvih meseci. I secer u kafi mi je smetao. Pa sam pocela da pijem gorku kafu, iako sam sve do tad pila sa secerom. I sad pijem gorku.




Mala Elena -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 0:15:04)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR

ME i moj S je zaspao ali kao i ti što kažeš, verovatno sledi buđenje za pola sata [sm=smiley36.gif]


Evo ga, probudio se, tačno za pola sata ;)



Moja za 40 minuta [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif] ...do 2 h nista ! Leeeeleeee ...




mali_mis -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 5:08:35)

Jutro [sm=kava.gif]
Nos me urnisao citavu noc, u 1 sam se probudila, i prevrtala kao ludak, pa sam opet odspavala. A onda mi je A. stavio noge na glavu, i tad sam se probudila.




serpica -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 7:16:27)

Dobro jutro..drugu noc ne spavam kako treba,mali se budio stalno.... a i vreme nam ne ide na ruku,bar da je toplije da izadjemo malo,a mi ceo dan u kuci [sm=zmeden.gif]




emicaa -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 8:30:03)

Dobro jutrooo,nešto sam ošamućena,mm napravio kafu oboma,kao da me iznenadi,baš me iznenadio [sm=smiley36.gif].Nisam još ni probala a moram popit da se ne uvrijedi [sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 9:23:55)

Gutni samo! [sm=jezicek.gif]
Inace dobro jutro!




wivern -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 9:59:08)

Jutroooo [sm=zz_wavespin.gif] i ja da vam mahnem...
Pijem kafu i neki sokic i uzivam...




emicaa -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 10:05:47)

Wiv mani se kafe idi se poradjaj [sm=zz_showoff.gif]
Kako se osjećaš danas?




wivern -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 10:21:25)

Isto, nema ni jednog znaka da ce decko krenuti [sm=smiley36.gif]
On je izgleda na mene, sto bi moja majka rekla Savici su rodjeni da za***avaju [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 10:50:08)

Lepo bebici u mami, sto da izlazi napolje [sm=smiley36.gif]
Moje veliko bebce se uspavljuje [sm=sloncek.gif]




emicaa -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 10:50:09)

Jel imaš one lažne bolove često,mene su dan prije stalno hvatali,po tom sam znala da će brzo?




Torbica -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 10:52:52)

Cao drage dame! Evo ja sam malo ukrala vremena da se druzim sa vama, pa cu na knjigu da navalim. Tu mi je mama jos danas pa mogu da odahnem.[sm=smiley1.gif]




wivern -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 10:59:10)

Ma nemam nikakve bolove, ni kontrakcije...nista...on se samo okrece ali sada polako i dosta neznije..
Eh Torbi tebe bas nema u poslednje vreme...
Sad citam novine i vremenska prognoza za ovu zimu uzas, debeli minusi i sneg...a pre dva meseca pisali kako ce biti blaga zima. Pa ko je ovde lud




Torbica -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 11:04:50)

Wiv draga, ja jos malo pa specijalizant, moram da ucim puno. A falite mi bas, tesim se uhodacu se pa cu moci vise ovde da virim.
Bas volim RR, divne zene sam ovde upoznala, neke cu tek upoznati, ali fakat, dobro mi je u ovoj druzini.[sm=smiley1.gif]
Spremam sad neki drugi kolokvijum, prvi sam razbucala prosle nedelje. Falite mi [sm=smiley27.gif]




bubulence -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 11:10:07)

Torbi [sm=bravo.gif] za kolokvijum! nista manje nismo ocekivale od tebe




branki* -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 11:11:13)

bravo,torbi,pokazi im samo[sm=bravo.gif]
moji izadjose u park tu kod zgrade,ja kuliram dok ne dodju...




wivern -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 11:16:46)

Torbi svaka cast, nista manje onda ne ocekujemo i od drugog kolokvijuma [sm=bravo.gif]




Trcosava -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 11:25:27)


IZVORNA PORUKA: wivern

Ma nemam nikakve bolove, ni kontrakcije...nista...on se samo okrece ali sada polako i dosta neznije..
Eh Torbi tebe bas nema u poslednje vreme...
Sad citam novine i vremenska prognoza za ovu zimu uzas, debeli minusi i sneg...a pre dva meseca pisali kako ce biti blaga zima. Pa ko je ovde lud

Eeeee pa nisu onda čitali šta prognoziraju englezi! Njima sledi zima jer hoće iz EU [sm=jezicek.gif] tj frka im od Putina hahahahaha joj prsla sam

Nego, reče da su Savići rođeni da zezaju, ovaj tvoj te zeza, a još se ni rodio nije. *ebala si ježa u leđa kad se porodiš [sm=smiley36.gif]

Torbice [sm=smiley31.gif] samo napred!




QueenJ -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 11:35:15)

[sm=kava.gif] JUTRO i od mene!

IZVORNA PORUKA: wivern

Ma nemam nikakve bolove, ni kontrakcije...nista...on se samo okrece ali sada polako i dosta neznije.


Ništa ne brini, tetka mm se porodila juče. Bila ujutru na kontroli, dr joj rekao da nema još ništa i da dođe u utorak. [sm=smiley36.gif] Malo se zaj[sm=smiley35.gif].
Samo hrabro!




veselicaa -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 11:50:24)

Dobro jutro i od mene [sm=smiley1.gif].Magla kod nas,hladno bas bezveze vreme.




emicaa -> RE: Novembarski sabiRRni centar :) (2.11.2014 20:55:26)

gdje ste zeniceee [sm=smiley1.gif] pijete li ista?
mi danas uzivali,Dora sad zaspala a ja moram sudje u masinu poslozit,istusirati se i takoooo




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>