RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


NadaR -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (15.11.2014 0:14:59)

Ujutru casa tople vode ubrzava metabolizam pa samim tim I sagorijevanje masnih naslaga.

Tokom dana popiti 2-3 l vode ili zelenog caja. Garantovano pomaze.




branki* -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (15.11.2014 7:05:23)

nemoj da vas zavarava da ako je nesto zdravo,mozete ga jesti koliko hocete.mora unos hrane da se ogranici.ograniciti unos voca,puno je secera,izbegavati voce uvece,ograniciti unos suvog voca,takodje je puno secera,ne zavaravajte se da mozete jesti integralni hleb ili dvopek koliko hocete,kalorijska vrednost je ista.




vikiveki -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (15.11.2014 10:22:32)

Treba jesti što raznovrsniju hranu ali u malim količinama i što češće...znači svega po malo više puta na dan




nata11 -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (15.11.2014 10:44:38)

5 obroka dnevno na malom tanjiru i da u tanjiru imate bar 5 boja.




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (15.11.2014 10:46:51)

Voda se unosi npr.1 litar na 25 kg tako da ako imate 60 kg pijete 3 litre[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (15.11.2014 10:50:07)

Ja sam pre pila svako jutro čašu mlake vode sa kašikom jabukovog domaćeg sirćeta i to kažu da je dobro za mršavljenje




Anarunika -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (15.11.2014 10:53:02)

Kada sam htela da budem fit jedna od stvari koje sam praktikovala je da ne jedem posle šest. To nije teško ako ne ležete kasno na spavanje. A meni je i prijalo da ležem bez punog stomaka, a ujutru sam se bolje i življe osećala.




Klarita -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (15.11.2014 16:04:01)

Voce se jede iskljucivo, ali iskljucivo prepodne ili pre rucka. Nikako poslepodne ili ne daj Boze uvece[sm=smiley36.gif] nauci me jednom davno ovde na RR divna jedna nutricionistkinja[sm=smiley1.gif]

I daaaaa, moram da kazem da sam nekada davno pila herbafast[sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (15.11.2014 17:11:02)

kafu i caj obavezno bez secera pijte,da ne unosite nepotreban secer i kalorije.ne mesati proteine i ugljene hidrate.ako imate krize,grickati tursiju ili krastavac ili pariku.




isidora88 -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (15.11.2014 17:38:13)

po hrono ishrani voce se jede izmedju 16 i 18h.
tursija se ne preporucuje zbog secera.
za krize je najbolje grickati badem, ali max 30-ak grama.
obavezno piti sto vise vode, najbolje i po jednu casu pre jela jer cete manje jesti.




Klarita -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (15.11.2014 17:43:08)

Ne preskacite obroke i ne izgladnjujte se[sm=smiley1.gif]




Anarunika -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (15.11.2014 20:06:06)

Ja sam hleb svela na minimum što mi i nije bilo teško jer ga inače ne jedem previše.




bubulence -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (15.11.2014 20:50:09)


IZVORNA PORUKA: Klarita

Voce se jede iskljucivo, ali iskljucivo prepodne ili pre rucka. Nikako poslepodne ili ne daj Boze uvece[sm=smiley36.gif] nauci me jednom davno ovde na RR divna jedna nutricionistkinja[sm=smiley1.gif]



ako mislis na minu, meni je bas mnogo pomogla savetima




dijana1* -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (15.11.2014 21:57:42)

Da, voce je najbolje jesti pre podne, nikako uvece.




dijana1* -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (15.11.2014 22:34:58)

Preporucljivo je piti minimalno 2 l vode.
Dan je dobro poceti sa 1 casom mlake vode u kojoj se iscedi sok od pola limuna.
Voda sa limunom podstice varenje i pomaze kod mrsavljenja.




branki* -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (15.11.2014 23:35:36)

isi,kako tursija ne zbog secera?nisam znala da se tu stavlja secer[sm=zmeden.gif]




isidora88 -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (16.11.2014 0:44:20)

branki u vecinu se stavlja, na svakoj deklaraciji pise da sadrzi secer, a i kad se pravi domaca ide dosta secera, bar po nekim receptima koje sam ja videla.




vikiveki -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (16.11.2014 1:09:44)

Ujutru neka vam doručak bude šolja jogurta pomešana sa pola kašičice lanenog semena,pola kašičice kima i pola k. integralnog brašna.To je meni pomoglo posle prve trudnoće da smršam,to sam ja zvala mojom Probavitom jer sam uz pomoć toga onda super regulisala metabolizam a samim tim i težinu




Anarunika -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (16.11.2014 9:27:21)

Mislim da je fizička aktivnost od presudnog značaja. Gde god sam mogla išla sam peške, i naravno rekreacija je bila neizostavna. U mom slučaju je bila kombinacija kapoere, gimnastike i još svačega nečega ali mislim da bilo koja fizička aktivnost sa pažnjom na telo daje odlične rezultate. Sa druge strane, sedenje je najveći neprijatelj mojoj izvajanoj figuri [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (16.11.2014 22:06:56)

Iako kazemo da su jabuke najmanje kaloricne I da ih treba jesti sto vise,nije tacno,moja drugarica se gojila od jabuka a to su joj ustanovili kada je radila analize kod nutricioniste...




isidora88 -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (16.11.2014 22:36:21)

generalno nije voce toliko zdravo koliko se misli, vecina je puna secera, i mnogo bolji izvor vitamina je povrce.
voce se jede u manjim kolicinama, do 200-300gr dnevno.




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (16.11.2014 22:43:27)

Takodje je dobro sa se pije voda u koju se ubaci djumbir,menta sveza,limun I krastavac,jer nema uopste kalorija....I metabolizam brse sagoreva vec postojece kalorije...




Anarunika -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (17.11.2014 10:40:13)

Ja ovo nisam koristila, ali moja mama jeste. Kašika jabukovog sirćeta svako jutro.
Meni jabuka inače izaziva glad. Tako da i nisam baš za to da se previše konzumira ako želimo da smršamo. Eventualno posle jela umesto slatkiša?




vikiveki -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (17.11.2014 13:59:52)

Naravno u toku dijete izbegavala sam da jedem puno hleba,jela sam ga naravno ali u manjim količinama i imalo je rezultata




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (18.11.2014 1:28:28)

Tonus hleb dobar iza skidanje kilograma...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>