RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


lanajelena -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (20.11.2014 22:24:11)

Moze i grejp ujutru na prazan stomak...a ako sve nabrojeno ne pomogne onda pisati ovde u temi i osvojiti herbafast [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




vikiveki -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (21.11.2014 0:24:24)

nekad sam uspevala da smršam i kada izbacim samo večeru, tj. kada ne jedem ništa posle 18 h i ujutru pre 9h




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (22.11.2014 0:06:13)

Zeleni čaj je prepun antioksidanasa i dobar je za mrsavljenje,a nije puno skup kosta oko 50 din.ja uzimam Fruktus ali je3 bas gorak...




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (22.11.2014 0:08:05)

Cimet u kori takodje,u kombinaciji sa kliselom vodom...odnosno gaziranom [sm=smiley36.gif]




jabudic -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (22.11.2014 0:23:04)

Stavis cjepanicu na sred sobe i preskaces.
Mrsavis, a imas i centralno grijanje [sm=jezicek.gif]




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (22.11.2014 0:51:02)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] nije losa ideja...
Sad se setih kafa bez trunke secera .... [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ko moze...




Klarita -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (22.11.2014 14:25:50)

Juce sam cula u prolazu da je Ana Stanic pricala kako ne moze bez slatkisa, ali jede ih iskljucivo kad je gladna[sm=zmeden.gif] ne razumem, ali probacu...ja ih jedem non stop i kad sam gladna i polugladna i sita i uvek[sm=smiley36.gif] i moram da osvojim herbafast jer od marta krecem da radim i ne zelim da odem na posao kao slonica[sm=sloncek.gif]




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (22.11.2014 14:37:54)

Ja sam od komsinice cula da je pila kokosovo ulje,ne ono za masazu nego za pice...




Kata90 -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (22.11.2014 14:38:05)

Do 18h jesti kolko ti je volja i sta god oces,a posle toga nista.....eventualno neko voce.....




Klarita -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (22.11.2014 14:59:23)

Bibilib [sm=smiley36.gif]

Kato, najveca je greska jesti voce u vecernjim satima, narocito menjati veceru vocem. Najbolje je jesti povrce.




snezap -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (22.11.2014 15:08:28)

svako jutro kasicicu cimeta sa mlakom vodom popiti




Klarita -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (22.11.2014 15:09:04)

A ja znam za mlaku vodu i kasicicu meda




Klarita -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.11.2014 0:06:39)

Ako vec ne mozete bez grickalica, zamenite slani przeni kikiriki pecenim...tako se ja tesim[sm=smiley36.gif]




Kiškum -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.11.2014 0:16:20)

Zabeležiti u toku jedne nedelje bukvalno sve, ali SVE što se stavi usta (i griz nečijeg sendviča i kad se lizne mutilica). Ja sam tako prvo morala teška srca da odustanem od izgovora da ne jedem mnogo ali mi se, eto, prosto lepi više nego drugima, a drugo, postala sam svesnija da žvaćem, grickam (i žderem) i kad uopšte nisam gladna, nego od dosade, nervoze, zato što mi je na očima, itd.
Druga stvar koja mi pomaže je pravljenje preciznih spiskova za kupovinu kojih se strogo držim. Onda nema ubacivanja čipsa, čokoladica, itd. u prolazu, a kad nemam u kući, onda me mrzi da izlazim da kupujem te stvari čak i kad mi se jedu.
Treće, svaka tri-četiri dana se počastim umerenom porcijom nečega što stvarno volim. Tako nemam utisak da se nečega zauvek odričem. [sm=smiley1.gif]




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.11.2014 0:17:26)

Treba izbegavati przenu hranu...




Klarita -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.11.2014 0:20:14)

Cuj treba izbegavati hranu uopste[sm=smiley36.gif] ako cemo iskreno[sm=smiley36.gif]

Kiskum, dobra ideja za pisanje sta se sve stavi u usta tokom dana[sm=smiley24.gif][sm=smiley23.gif]




vikiveki -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.11.2014 0:27:29)

Izbegavati hleb tj. svesti unošenje belog hleba na što manju meru,ja praktikujem po jedno parče uz obrok, i piti što više tečnosti




Kiškum -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.11.2014 0:29:24)

Draga moja Klarita, ja sam kukala neprestano kako bih se i od slane vode udebljala, a kad sam sedam dana pisala, da vidiš vraga, moja slana voda puna čokoladica, grickalica, čvaraka (evo samo zalogajčić), testa svih vrsta...




Klarita -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.11.2014 0:34:54)

Joooooj verujem ti..isti slucaj i kod mene. Evo dok ovo kucam grickam kikiriki i pijem fantu[sm=hudicek1.gif]




Kiškum -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.11.2014 0:39:21)

Da dodamo onda savet: obavezno izbaciti gazirano [sm=smiley36.gif]
Mnogo ima šećera, a pošto potpomaže varenje, brže se ogladni, pa je bolje piti i običnu umesto kisele vode.




Klarita -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.11.2014 0:48:22)

Pre nego sto sam pocela da pijem fantu, popila sam limenku koka kole, mislim da sam ovisnik od nje[sm=smiley13.gif] i kad bih izbacila koka kolu i slatkise, bila bih bar 5kg laksa[sm=smiley1.gif] ali ne mogu . Ne jos. Cim se resim, javljam[sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.11.2014 13:17:50)

Caj od lista maslacka je dobar u skidanju koligrama....




natasa -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.11.2014 20:40:10)

Ustanes popijes casu mlake vode na prazan zeludac i ne vecerati nista posle 17H[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.11.2014 22:11:09)

jedite dosta ljuto jer ubrzava metabolizam...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




soni -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.11.2014 22:14:30)

Dijeta u smislu zdrave ishrane....3 obroka dnevno, dosta voca i povrca i TRENING !!! Fizcka aktivnost jako bitna




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>