RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


mirkam -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (3.1.2015 23:36:09)

Dobro veče i laku noć.
Mi danas proslavili prvi rodjendancic.Lijepo je bilo baš.Djeca pravila haos po kući a ovaj moj sve u čudu posmatrao [sm=smiley36.gif]
Sve sam raspremila,ocistila,oprala,vratila na svoje mjesto,okupala se i odoh da se komiram.Mrtva sam.




mali_mis -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (4.1.2015 7:47:43)

Jutro mame [sm=kava.gif]




Klarita -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (4.1.2015 8:40:00)

Hello, mame[sm=smiley1.gif]

IM, je l' vas pustili kuci? Kako su L i J?

Nama ospe prolaze i konacno se vracamo u normalu [sm=smiley29.gif] pa eto i mene na RR[sm=smiley36.gif]




QueenJ -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (4.1.2015 10:37:47)

Jutro! Kako ste?
Ja istraživala po C receptima. Moram sutra da zbućkam tortu. Neku laganu. E. ide u savetovalište i da primi vakcinu, tako da će nam dan biti veseo. Dopadaju mi se dve, ovako "na čitanje". Jeste li probale? Torta od bananica by srkiplus i grčka sladoled torta by lelaigor. [sm=zmeden.gif] Ne mogu da odlučim.




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (4.1.2015 10:59:26)

Jutro!




emicaa -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (4.1.2015 11:41:07)

Dobar dan,ja juče završila u hitnoj,dali mi infuziju i poslali me kući kad id jutros opet proliv,tako da kod mene ništa novo.T i dalje ne spava,muči je dobro ovaj zub a nikako da probije.ljubim vas




branki* -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (4.1.2015 11:43:27)

queenj,ja sam pravila grcki sladoled,to jest moja mama je pravila vise puta i bude super,a laka je za pravljenje jer nista ne peces.
emice,ti bas nagrabuslia covece sa tim virusom[sm=smiley13.gif]




QueenJ -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (4.1.2015 11:57:48)

Hvala, Branki. Emice, drži se. Jedi čokoladu. [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (4.1.2015 16:45:19)

Samo da mahnem i da prijavim da je i Teodora dobila boginje.[sm=smiley36.gif]
Sad samo da prodje bez temperature. Ljubim vas sve.




mama micki -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (4.1.2015 18:09:39)

Dobar dan mame! Hvala na čestitkama. Ja evo još danas odmaram pa sutra na posao. Nadam se da će nam svi bolesni brzo ozdraviti, i mali i veliki!
Ljubite klince, sve vas puno pozdravljam.




Bibilib -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (4.1.2015 22:21:04)

Cao mame,ja ceo dan vodila borbu sa detetom pojavile mu se drljice na ocima i to bas puno,vodila sam ga kod dr.i kaze da je konjuktivitis pa mazememo mast i stavljamo kapi,ali je mali bas nezgodan,ne dozvoljava da mu se diraju okice...[sm=smiley13.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (4.1.2015 22:39:41)

Dobro vece mame. Evo nema me danima.

Mirkam srecan rodjendanac.[sm=bravo.gif]

Mame srecna vam Nova godina i zelim vam sve najlepse u njoj. (inace mm je spavao od pola 9 za ng a ja zaspala 15min pre ponoci)

Ja standardno dezuram da nalozim vatru. Nismo valjda imali nezvanih gostiju ovih dana[sm=smiley36.gif], al idem sa sikiricom da lozim heheh...

D curi nos[sm=smiley13.gif] ali vidim danas kad je uzela da gricka sargarepu da je tura skoro u grlo, i juce mi se zalila na zub tako da je vrlo moguce da joj izlaze konacno petice.

Mame podravljam vas puno i ljubim




QueenJ -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (4.1.2015 22:49:20)

Dobro veče!
Pa šta je sa tim boginjicama?!
Svima brz oporavak!
Laku noć!




ivaMark -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (4.1.2015 23:04:20)

Dobro vece mame,

Klari, hvala sto pitas za nas...izasli juce, sutra u osam ujutru imamo kontrollu i da uzmemo otpusnu. Jovana je juce povracala i imala proliv, danas prdi uzasno i smrdiiiiiiiii...ko zna kakve se hemijske reakcije desavaju u njenom sistemu za varenje. Danas nije ni kakila.

Kakav je ovo pocetak godine, svi bolesni: mame, deca..... jedino muzevima nista ne fali [sm=smiley36.gif]

Micki, srecan rodjendan sa zakasnjenjem....

Pozdrav za sveeeeee [sm=smiley1.gif]




QueenJ -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (4.1.2015 23:18:50)

Samo kad ste izašli... [sm=smiley31.gif]




Anoniman -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (5.1.2015 0:10:33)

mame, samo da se javimo. [sm=smiley31.gif]

zao mi je sto su decica bolesna. da brzom ozdrave!!

nama tata ne radi do 12.-og pa smo po citav dan zajedno. dva dana smo isli u sumarice na sankanje, bilo je prelepo. sad se sneg otopio, pa sad obilazimo igraonice. bitno da smo zajedno.




mirkam -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (5.1.2015 7:16:01)

Jutro mame [sm=kava.gif]
IvaMark, konacno kuci.Sad ce biti lakse.Samo da sto prije svi budete zdravi.
Ljiso, hvala puno [sm=smiley31.gif] a sto nema, sta se desava?
Ni nama tata ne radi do 12-tog i stvarno je preliepo kad smo svi zajedno po citav dan.Ali proletjece brzo ovo dani.
Ja 19-tog pocinjem da radim..[sm=smiley13.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (5.1.2015 7:27:34)

Dobro jutro. Nas tata evo od jutros radi[sm=smiley13.gif] pa eto mene i na rr ahhaha..
Mirkam to je razlog sto me nema, kad D spava imamo aktivnosti[sm=smiley9.gif], tako da onda rr biva malko zanemarena.[sm=jezicek.gif]

E cujem ovu moju probudila se. Odoh mame.




emicaa -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (5.1.2015 7:59:05)

Dobro jutro,ja sam konačno bolje ali T i dalje pravi žurke noću,samo sklopim oči ona budna i tako u krug.
Mm danas počeo radit,ja u 5 idem ginekologu da malo virne .
Ljubac za vas




mali_mis -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (5.1.2015 8:54:19)

Jutro mame [sm=kava.gif]
Juce smo se uspavali oko 23h. Napredujemo. Ima da vratim uspavljivanje na do 22h.




QueenJ -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (5.1.2015 11:59:19)

Dobar dan!
Ja sam strašno loše spavala, a i E. se budila 2 puta. Pun mesec. [sm=zmeden.gif]
Jutros sam uknapila ustajanje sa odlaskom u savetovalište. Taman sam stigla da je obučem i srknem 2 gutljaja nesa.
Imali smo zakazano u 9.30h. Oni otišli kasnije na pauzu (koja je od 9h do 9.30h), tako da su se kasnije i vratili sa iste. E. se unervozila, gladna, u 10h joj vreme da jede, nisam je čula onakvu još od grčića. [sm=smiley19.gif] Preznojila sam se 16 puta.
Što se napredovanja tiče, sve je ok, ali joj je lošiji tonus dok je na stomaku. Već sam pisala da ne voli da bude na stomaku, pa je ovo posledica toga. Dobili smo uputstva da je forsiram, da pratim situaciju, pa ako ne bude bolje, da dođem za 20-tak dana po uput za fizijatra. Da li se neko susretao sa ovim? Moram da potražim temu...
Kada smo konačno došle kući, imam šta i da vidim! Zaboravila sam da isključim ringlu! Šlogirala sam se. To mi se nikad nije desilo. Hvala Bogu, ništa se nije desilo.




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (5.1.2015 13:12:19)

Queen , i mi isto, E povracala neku redju sluz ili da ne deluje toliko strasno vise je to bila vodica sa malo sluzi.. jedva sam je uspavala jer nije htela na ruke a na siki je teralo da povraca cim povuce .Nista novo nije jela[sm=zmeden.gif] A posle sam imala nocnu moru, plakala sam i plakala....




emicaa -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (5.1.2015 13:16:51)

T imala dva puta proliv od jutros,sad ne znam da li je i ona pokupila virus jer kod mene je već prošlo ili je možda zbog zubi,dala sam joj lijek ali problem je što joj se i ne svidja baš,stavi se neki prah u vodu pa da pijucka ali popije gutljaj i neće više.




Klarita -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (5.1.2015 15:19:17)

OMG kakav pocetak godine[sm=smiley11.gif]
Svuda sam napisala, pa ajd' i ovde cu. Vodili N na kontrolu, predbronhiticno stanje i odmah pancef[sm=hudicek1.gif] necu da mu dajeeeeeeeeeeem[sm=smiley19.gif] hocu da pojacam inhalacije i forsiram tecnost, mazala bih i fitobalm, ali ne smem zbog boginja[sm=zmeden.gif] iako su sve suve...sta mislite?

Ivamark, kako prodjoste na kontrolu? Ljubim vas, da sto pre ozdravimo svi[sm=smiley31.gif]

Ljiso, ti si jos u horor filmu[sm=smiley36.gif] sreca pa imas te neke aktivnosti dok nam cerka spava, te zaboravis[sm=smiley36.gif]

Gde nam je Dijana?




mirkam -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (5.1.2015 15:32:00)

Da stvarno,i ja sam se pitala gdje je Dijana?
Ljiso,jesi ti to riješila da predjes u druge teme ili se samo rekreiras ?[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>