RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Torbica -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 0:11:20)

Didy [sm=smiley31.gif] Vaistinu se rodi!Sve najlepše tvojoj divnoj porodici! Da smo svi ovde veseli i da su nam dečica zdrava,sve ostalo je u drugom planu.Laku noć,ljubim




Klarita -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 0:19:44)

Zenskaci moji, srecan nam najradosniji praznik[sm=smiley1.gif]

Nista nisam spremala za Bozic[sm=smiley13.gif] jedva sam i ovo danas stigla..sela nisam do vecere, crkla sam. O Boozicnom rucku razmisljacu sutra[sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 0:25:36)

Evo da i mamam poželim srećan Božić! Mir Božiji, Hristos se rodi! [sm=smiley27.gif]

Vidim priča se o hrani, ja ću tu temu da zaobiđem [sm=smiley36.gif] Nisam smogla snage ništa da spremam za sutra, čak ni česnicu [sm=smiley13.gif]a ionako idemo kod mojih za ručak. Jedino što imam spremno je meze za polaznika i rusku salatu nekako napravih i to onu od smrznutog sjeckanog povrća, pa kakva bude. A ostalo sam sjeckala ležeći, nabila sam mišiće, mnogi bilderi bi mi pozavidjeli! [sm=smiley36.gif]

Lijepo se provedite sutra sa svojima [sm=smiley31.gif]




mamin mish -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 0:39:59)

Mir boziji Hristos se rodi!!!
Neka su nam decica ziva i zdrava!!!
Ida ih bude sve vise.




Klarita -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 0:46:56)

Vaistinu se rodi.
Mamin mishu, fala sestro, ali ja sam sad u fazi, i ovo dvoje jedva cuvam[sm=smiley36.gif] malocas sam rekla mm da idem da stavim dozivotnu spiralu[sm=smiley36.gif]
Choopo, nemo' da brigas ja uvek pravim sa smrznutim povrcem rusku salatu i super je[sm=smiley2.gif]




choopa choops -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 0:52:16)

Vaistinu se rodi [sm=smiley1.gif]

mamin mishu, hvala, ali ja bih potpisala Klaritu. Za mene je ovo dosta, pa sve te želje preusmjeravam na naše trudilice :-)))

Klari, valjda se niko ne potruje [sm=smiley36.gif] Nadljudski napor sam uložila i ako nekome nešto bude, ja ću reć' da je od pršuta [sm=jezicek.gif]

Odoh u krpe, laku noć svima [sm=smiley31.gif]




Bibilib -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 1:27:44)

Drage moje Mir Boziji Hristos se rodi...svima želim srecan praznik i da vas sreća prati...




mirkam -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 6:50:25)

Mir Boziji Hristos se rodi!
Drage mame, srecan Bozic i sa smo svi zdravi i veseli sa svojom djecicom.
Cekam polaznika i cekam da se M probudi pa da ga spremim da ide sa tatom kod babe u polaznike, prve godine [sm=smiley27.gif]
Sinoc smo isli ispred hrama da lozimo badnjake, vodila sam i M i ako su mi svi branili, kao puca se dosta, petarde, velika guzva, prehladno...Zeljela sam jako da ga povedem i nisam pogrijesila.Predobar je bio, a kako je pukla koja petadrda dijete se zacenjivalo od smijeha![sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 7:26:02)

Jutro mame [sm=kava.gif]
Srecan Bozic [sm=smiley1.gif]
A. nema temperaturu od vakcine, pu-pu-pu, ali mu je tamo gde ga je bocnula bas crveno. Citavu noc smo mu samo menjali oblog. Koliko je nemiran jedva smo i to uspele.
Juce me je citav dan terorisao da mu pravim "garazu za auto", kao ima dva stubica od kocaka, i ona vrata sto se dizu gore dole, i on kad uzme da ih digne, ona ispadaju, pa on pobesni i sve rasturi, a ja po milioniti put, sve iz pocetka. Nikako citavu gradjevinu, vec samo taj deo, jer samo tu moze i nogu da gurne.
A. sto se voca tice, ne jede samo maline i kupine. Banane nije dugo jeo, pa ih je skoro poceo. Mandarine retko, ali zato narandze tamani.




emicaa -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 8:06:26)

Hristos se rodi.
T i ja danas do podne same,svi rade pa ćemo u 12 kod svekijevaca.
Noć nam je bila horor,dva puta smo ustajale i sjedile po sat i po,danas sam baš loše.




dijana1* -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 13:30:42)

Vaistinu se rodi!
Mame srecan nam najradosniji praznik.
Kod nas je sinoc bilo pijukanje. A sta sam slame navukla u stan to nije normalno, vise je licilo na stalu[sm=jezicek.gif]
Nego deca su bacala slamu i raznosila po celom stanu. Tesko sam nocas sve ocistila.
K bas kaslje, sutra ga vodim kod dr. Slivaju mu se sline u grlo.




Klarita -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 13:36:08)

Zeno, sad sam videla sliku...jesi sasava[sm=smiley36.gif] nema sanse da bih ja tako nesto, svaka cast na strpljenju i volji[sm=smiley1.gif] a, samo da znas pitalie sm se ovde svi sto te nema

N zaspao u ljuljasci..K sa tatom kod kumoova, jooooooooj slobode nevidjene skoro[sm=bravo.gif]




dijana1* -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 13:50:38)

Klarita[sm=smiley31.gif]
Citala sam po malo uvece kada legnem ali obavezno zaspim od umora.
Isli smo u BG zbog paketica i na kraju smo odlucili da proslavimo i NG. A mm se morao vratiti za BL da zavrsi posao koji je dogovorio. Pa je hteo da se sa decom vratimo za BL pa ponovo za NG u BG. Reko nema sanse da zbog 4 dana putujem a na granicama je opsti haos. Tako da sam ja ostala sa decom u Bg a on sam dosao na 4-5 dana u BL. 2.1 smo se zajedno vratili u BL . Dok sam sve raspakovala, oprala, pa sama sa decom, uvece budem koma. Ali polako se vracam u ritam[sm=smiley36.gif]
Slikala sam stan sinoc kada su otisli gosti i kada sam sve sredila. Pola sata su me molili da ostanu i da pomognu, bilo ih je sramota da odu i da me ostave u takvom haosu. Ono nije normalno sta su deca uradila.[sm=smiley36.gif] Ali Kostu moram pohvaliti. Bio je zlatan, tek u 12 je zaspao. Trci, igra se
... ma milina od deteta




dijana1* -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 13:53:07)


IZVORNA PORUKA: Klarita

Zeno, sad sam videla sliku...jesi sasava[sm=smiley36.gif] nema sanse da bih ja tako nesto, svaka cast na strpljenju i volji[sm=smiley1.gif]


Posle svega mogu reci , ludost[sm=jezicek.gif]]
Ma samo da deca uzivaju[sm=bravo.gif]




Rosita -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 13:53:42)

Mame drage, srećan vam Božić! Hristos se rodi! Žive bile sto godina, u zdravlju i radosti i okružene svojom divnom dečicom [sm=smiley31.gif]




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 15:39:49)

Mame, kako provodite popodne?
Ja grickam orahe, jedem tortu, pijem kuvano vino....idila .Jos samo da mm ne mora da radi. ..[sm=smiley13.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 17:10:05)

uh ,sto se i meni pije kuvano vino..jos kad ga je milicicak spomenula[sm=smiley36.gif]




QueenJ -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 17:29:26)

Srećan Božić i ovde!
E. je sinoć imala napad plača i zaspala posle sat i po agonije. Glupi zubi... I jutros kod svekijevaca. [sm=smiley19.gif] Samo smo doručkoali na brzinu (mm našao paricu) i pokupili se i pravac kući. Sad je otišao da se vidi sa društvom, a ako mala bude ok, ja imam slobodno večeras. [sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (7.1.2015 17:37:07)

Hristos se rodi! Mi smo boginjasto. T je strasno nervozna. Bas ih ima dosta.
Sofija se blesavi.




mirkam -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (8.1.2015 7:06:18)

Jutro [sm=kava.gif]
M budan od pola 7 [sm=smiley29.gif], evo ga u hranilici, gleda vijesti [sm=smiley36.gif]
Mm kaze da citavu noc nije spavao, nije mu dobro, a ne zna da objasni sta mu je.Kaze nista ga ne boli ali sav nesto trese [sm=smiley13.gif], ostao je u krevetu.
Ja evo pokusavam da popijem kafu i razmisljam sta da radimo dans.Samo da mm bude dobro..




mali_mis -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (8.1.2015 7:29:20)

Jutro mame [sm=kava.gif]
I A. voli da gleda vesti i vremensku prognozu [sm=smiley36.gif] naravno i reklame.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (8.1.2015 7:42:16)

Dobro jutro moja spava, i sad je stvarno krajnje vreme da se budi. Nesto mi je postala spavalica u poslednje vreme budi se i posle 8. Moracu malko ranije da je budim nema druge hihihi...

E da moja D skoro pa skroz prestala da gleda tv. jupiiii

odoh da je cackam[sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (8.1.2015 8:29:40)

Dobro jutro,mi smo imalu malo mirniju noć,budila se par puta ali je posle par sekundi nastavljala spavat.
Dijo ja sad ne kontam jel ti živiš u Bl ili Bg [sm=smiley36.gif]
Nadam se da ste lijepo provele jučerašnji dan [sm=smiley1.gif]




mirkam -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (8.1.2015 8:46:26)

Ljiso, a sto da je budis? Pa nije kasno do 8 da spava.
Jaooo, da M hoce makar do pola 8, kao sto je nekada znao!




Kata90 -> RE: Razgovori mama 01/15 [chat] (8.1.2015 17:03:47)

Hay mamice.....moja beba nece da spava preko dana uopste,neznam sta joj bi[sm=zmeden.gif] zaspe na 20 min pa se probudi......sreca pa mi nocu spava redovno.......




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>