RE: Vaginalni i cervikalni bris (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Jole84 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (17.2.2013 17:40:34)

Da da,može i uz antibiotike,to je mala količina vina,može i u trudnoći,potpuno bezbedno [sm=smiley1.gif]
a groooozno je [sm=smiley29.gif] samo nek pomaže [sm=bravo.gif]




Snekile7 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (20.2.2013 9:03:13)

Joj napravila sam ono sa lukom i vinom, jojoooj sto je gadno. Moze li se ispirati sa tim dole?




Zell -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (20.2.2013 9:22:30)

Opet muku mucim sa kandidom... treba da mi pocne novi ciklus pa sam vec uzela NeoPenotran Forte cim budem mogla da ga koristim nadam se da ce pomoci kao i prosli put...

Daco [sm=smiley31.gif]




Snekile7 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (20.2.2013 10:33:05)

A to je sta, dole se maze ili..., gde kupujes to ???




Snekile7 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (21.2.2013 22:09:01)

Devojke pomagajte, izgleda da mi je kandida sa vagine presla na anus, pecka me i crvenkasto je okolo. Sta da koristim, moze li kansen, da mazerm to crvenilo ili ....?




Anoniman -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (22.2.2013 8:29:42)

Upravo dobila nalaz Vb i Cb nakon enteroccocus.VB negativan,a CB ima stafilokoke !
Ubijem jednu dobijem drugu[sm=zmeden.gif]




Snekile7 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (24.2.2013 1:11:40)

O boze te dosadne bakterije i gljivice, uzas. Ja sam ukljucila sve zivo sto sam cula da istrebim enterokoke i kandidu, pa videcemo. Pored terapije koju mi je dr. dala  antibiotikom i kremom za gljivice, Ne jedem mlecno i slatko, jedem sto zdravije , kupus, sargarepu, skoro posno itd,  pojacavam imunitet, sok od kupine, imunoactiv, pijsem i ono sa belim lukom i vinom, izela sam i ulje divljeg origana, uzimam probiotski jogurt ab, kao i lactogyn za vaginalnu floru, ispirala sa sodom bikarbonom, po malo je i pila, sada se ispiram sa tantum rosom i stavljam vaginalete kantariona, po malo naprskam i octanisept, uzela sam od nekog travara i caj za kandidu, pocela da ga pijem, pa videcemo, mozda je puno sve ovo, nadam se da necu dobiti neki kontra efekat, nadam se da ce upaliti, idem u sredu na kontrolu.




Snekile7 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (1.3.2013 10:05:55)

Devojke, uspela sam da izlecim enterokoke i kandidu, u prethodnom postu sam napisala sta sam sve radila, pa bice mi drago ako jos nekoj pomogne.




Dada81 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (1.3.2013 12:35:01)

IZVORNA PORUKA: Snekile7

Joj napravila sam ono sa lukom i vinom, jojoooj sto je gadno. Moze li se ispirati sa tim dole?


Sigurnije ti je malo sode bik.u vodi promesatii kamilicu ,ako je iz rifuze,jos bolje,procediti,pa sa tim se ispirati,belo vino nemoj,njega pij.
I ja sam sada u sredu radila ova oba brisa,u poned.podizem nalaze,pa cemo videti sta se desilo sa prokletom Eserihijom.




reve84 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (1.3.2013 18:35:16)

Samo da javnem...koga zanima da u Zavodu za kozne i venericne bolesti moze besplatno (sa uputom iz DZ) da se uradi CB i VB ali se zato analize na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu placaju 3750 din bez obzira sto imas uput.

POzz




ksenija81 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (2.3.2013 13:27:30)


IZVORNA PORUKA: Cece1

Upravo dobila nalaz Vb i Cb nakon enteroccocus.VB negativan,a CB ima stafilokoke !
Ubijem jednu dobijem drugu[sm=zmeden.gif]


Sve mi je poznato, ja sam se borila sa eserihijom i enterokokom u krug pola godine pila antibiotike, i onda sam samo prestala kad mi je neka druga dr dezinfikovala grlic i uradila bris. od tada se vise nisam opterecivala i evo vec par godina mi je uvek negativan...




ksenija81 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (2.3.2013 13:28:45)

IZVORNA PORUKA: Snekile7

Devojke pomagajte, izgleda da mi je kandida sa vagine presla na anus, pecka me i crvenkasto je okolo. Sta da koristim, moze li kansen, da mazerm to crvenilo ili ....?

Uvek mozes da mazes nekom hemelovom kremom par dana i povuci ce se... :D




jess021 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (2.3.2013 14:28:37)

Ja sam isto neko vreme imala problema sa brisevima i stavljala svakakve vaginalete, a onda mi je sestra iz Betanije savetovala da se ispiram Octeniseptom.
Posto su irgatori za ispiranje poprilicno skupi, uzmete spric 5ml i lepoga gurnete:) i isperete i malo naprskate okolo.
To sam radila i sad kad sam vadila briseve za VTO i svi su bili super.
Ja i kad nemam problema, ponekad se isperem sa Octeniseptom, a ako treba terapija radite do 1-2 puta dnevno.




jess021 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (2.3.2013 14:30:41)

I da, nemojte se pre Octenisepta ispirati sa sapunom ili nekim gelovima za tusiranje, jer on u dodiru sa tim pece, a ako ga koristite samog nije nista strasno!!




srculence25 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (4.3.2013 0:50:44)

Octenisept

[sm=bravo.gif] Jess021 ovo je jako korisna informacija.Moracu da probam sa tim.Cerviklani mi je u redu a u brisu vaginalnom imam prisutnu kandidu.Nju sam prosle godine lecile jednostavno nema sta nisam stavljala i pila bas je uprona i nisam uspela da je iskoernim




Snekile7 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (4.3.2013 12:02:31)

Srculence, u prethodnom postu sam pisala sta sam ja sve probala i urodilo je plodom, pogledaj malo iznad da stranici ovoj, pa probaj nesto od toga, ja sam uspela da je izlecim. Bitno je da ne jedes mlecne proizvode, slatkise i kvasac, probaj i sa tantum rosom da se ispiras i mozda da uzmes ulje origana da pijes. Antimikotici su bitni za kandidu, znam i za lek Diflucan, uzmes od 150 mg jednu samo popijes. I kanesten 3 je dobar.




Snekile7 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (5.3.2013 9:35:14)

Devojke, imam malo glupo pitanje. Imam Vaginalni, cervikalni bris i bris na hlamidiju, ureu i mikoplazmu, radila sa nedavno, kada sam trebala na iui. Posto se odustalo od iui, idem na vto, mogu li ja te briseve da ponesem na komisiju, vaze jos? Mislim dali su to ti brisevi koji se traze za vto, buni me ovo sto pise na sajtu rzzo bris " uretre"?




nata11 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (5.3.2013 11:17:04)

Snekile nevidim zasto ne bi moglo to su isti brisevi samo je bitno da budu vremenski vazeci.




jess021 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (5.3.2013 11:42:20)


IZVORNA PORUKA: Snekile7

Devojke, imam malo glupo pitanje. Imam Vaginalni, cervikalni bris i bris na hlamidiju, ureu i mikoplazmu, radila sa nedavno, kada sam trebala na iui. Posto se odustalo od iui, idem na vto, mogu li ja te briseve da ponesem na komisiju, vaze jos? Mislim dali su to ti brisevi koji se traze za vto, buni me ovo sto pise na sajtu rzzo bris " uretre"?

Za VTO brisevi vaze 3 meseca,a bris uretre je za muskarca.




zmajče -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (5.3.2013 14:00:12)

Sredila sam ešerihiju jeeeeeeeeeeeeeeeeee koristila vaginalete cefaleksin/nistatin prave se po recepturi i pila vino sa belim lukom
stigli danas brisevi sterilno sve mogu da odahnem




Snekile7 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (5.3.2013 21:05:51)

Devojke, hvala vam, ma vidim da sam ja se nesto zbunila.




Dada81 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (5.3.2013 21:20:52)

Ja evo danas pokupih nove nalaze .Ni ja nemam izgleda vise eserihiju ,pa ne moram ni ici na tu temu,ali za ovu novu bakteriju koju imam nema teme blago meni..Za eserihiju sam pila(mislim protiv nje [sm=smiley1.gif] )Nitrofurantoin,jedva i nadjoh taj lek,od njega mi pravio i vaginalete. Sad mi za ovu novu bakteriju koja takodje potice iz creva(upozorio me da se brisem spreda ,ka pozadi,kao da to ne radim oduvek,ali dobro ,hvala mu)prepisao Eritromicin 10 dana,pa opet po ove nalaze po treci put... Odoh sada izgooglati ovu svoju novu bacteriju,da se bolje upoznamo...




srculence25 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (8.3.2013 20:56:38)

ja sam danas vadila cervikalni i vaginalni jaoooo a rezultati tek za 2 nedelje katastrofa [sm=smiley19.gif]




nata11 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (8.3.2013 22:28:08)

Srculence nije valjda bolelo [sm=smiley13.gif] Ja kada radim u DZ cekam isto po 2-3 nedelje.




srculence25 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (9.3.2013 0:52:53)

nato mogu ti reci da je bilo dosta neprijatno nego inace valjda nisam bila opustena a dugo mi je da cekam toliko [sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>