RE: Vaginalni i cervikalni bris (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Dada81 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (10.3.2013 0:28:42)

Meni je takodje bio vise nego inace neprijatan osecaj,pogotovo u 7 ujutro ,nekako sam sva bila ukocena.. Brine me sada ,jer sam imala jake kontraindikacije na lek( Nitrofurantoin ) ,jos mi je lose ,jako tesko disem;koji sam pila zbog eserihije,da mi ni ovaj novi sto je prepisao Eritromicin nece prijati..Inace sada mi pokazalo u vagin.i cervik.brisu da imam Enterococcus faecalis..Uhh,da mi je bar nesto od cajeva ili sto prirodnije da to resim [sm=smiley13.gif]




nata11 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (11.3.2013 8:19:55)

Meni je jednom uzimala briseve zena koja je ocigledno tek pocela da radi. Ona je uzimala briseve a pored nje je stajala jedna starija i davala instrukcije, dok je ova kao navijena ponavljala ' opusti se, opusti se'. U jednom trenutko sam joj rekla opustena sam i ne mogu vise da se opustim. Bilo je stvarno neprijatno.




Maraj -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (11.3.2013 8:24:24)

Joj, ja sam jednom radila, i tako me je ustipala sa onom spatulom da sam vrisnula, naravno bila je neka matora, koja je obucavala mladju pa je bila puna sebe.




srculence25 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (11.3.2013 10:08:47)

meni je sad najgore bilo na kraju kad je trebala da vadi tu spravu pa kad je sestra rekla opusti se nemogu ovo da izvadim [sm=zmeden.gif]




Zell -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (11.3.2013 10:58:54)


IZVORNA PORUKA: srculence25

ja sam danas vadila cervikalni i vaginalni jaoooo a rezultati tek za 2 nedelje katastrofa [sm=smiley19.gif]


2 nedelje?? Ma nemoguce ovi kod nas vaze za spore i aljkave pa budu za 2 eventualno 3 dana gotovi nalazi - meni su za jednodnevnu dijagnostiku trazili da nalazi ne smeju biti stariji od 2 nedelje.




Zell -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (11.3.2013 11:00:48)


IZVORNA PORUKA: Snekile7

A to je sta, dole se maze ili..., gde kupujes to ???


Izvini, sad videh da si pisala....
Vaginalete, 7x1 uvece i protiv gljivica i protiv bakterija, iz iskustva mogu reci da su odlicne. Evo jos veceras i resila sam se problema [sm=bravo.gif]




snovi -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (11.3.2013 11:02:44)

Mislim da je i u frontu dve nedelje




srculence25 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (11.3.2013 11:13:47)




[/quote]

2 nedelje?? Ma nemoguce ovi kod nas vaze za spore i aljkave pa budu za 2 eventualno 3 dana gotovi nalazi - meni su za jednodnevnu dijagnostiku trazili da nalazi ne smeju biti stariji od 2 nedelje.
[/quote]
da 2 nedelje cekam i upravo za jednodnevnu mi treba.Kod nas rade preko jugolaba iz doma zdravlja pa to salju pa se ceka toliko nekad i duze[sm=smiley13.gif]




Zell -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (11.3.2013 11:16:08)

Jao srculence, pa hoce li ti priznati za jednodnevnu?




nata11 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (11.3.2013 11:19:16)

Zell za 2 dana gotovi rezultati u drzavnom domu zdravlja? [sm=zmeden.gif]
E to jos nisam cula ali svaka im cast. Kod mene se ceka 2- 3 nedelje obavezno a kada radis papu nekad i malo duze. A u privatnim klinikama naravno isti dan popodne dobijes rezultate.




Zell -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (11.3.2013 11:23:15)

Nato, u zavodu za javno zdravlje tamo se nose uzorci od ginekologa jeste da sama moras nositi ali bude za 2 dana ako je ok ili za 3 ako moraju da izoluju nesto pa da vide u kojoj meri ima... a privatno je oko 3 dana tako da sam uvek isla ovako, sa uputom [sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (11.3.2013 20:24:02)

Zell neznam u kom si gradu ali svaka im cast. Pa bolje i da sama odnesem nego da cekam po 2-3 nedelje. Tako mi je bio skripac sa vremenom za HSG da sam zamalo morala sve da placam ( sto izadje ne bas malo).




Dada81 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (11.3.2013 20:27:05)


IZVORNA PORUKA: Zell


IZVORNA PORUKA: Snekile7

A to je sta, dole se maze ili..., gde kupujes to ???


Izvini, sad videh da si pisala....
Vaginalete, 7x1 uvece i protiv gljivica i protiv bakterija, iz iskustva mogu reci da su odlicne. Evo jos veceras i resila sam se problema [sm=bravo.gif]

sta je u pitanju,izvini, ''sredjuje'' li Enteroccocus bakteriju,znas li?




srculence25 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (12.3.2013 0:26:12)

Zell zvala sam da pitam i objasnila o cemu se radi rekli su da ce uvaziti [sm=smiley1.gif] vadila sam upute za novi sad posto sam inace iz srbobrana ali dr kaze briseve mozes i kod nas uraditi to nije neka cifra a nije rekao da se ceka toliko [sm=smiley13.gif] oni u jugolabu imaju odredjen dan kad salju za srbobran rezultate.




Zell -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (12.3.2013 7:57:07)

Dada81, sredjuje bas sam prosli put imala problem i sa strepto i sa enterokokom [sm=bravo.gif]
Srculence, gledaj da saznas koji dan salju pa dan ranije izvadi




srculence25 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (13.3.2013 0:27:15)

Zell draga dzaba nisam znala da se toliko ceka racunam salju kod privatnika mislila sam najduze 7 dana da se ceka.Otisla izvadili mi bris 08.03i kaze dodji 21.03 ako ti je jako hitno a ako nije onda 25.03 [sm=zmeden.gif]




srculence25 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (19.3.2013 9:47:21)

joj sta me nece snaci.Stigli su mi nalazi bakterioloski nalaz negativan i kultura na gljivice negativna.Papa II grupa.Sve je to dobro ali grupa VS IIIa sa velikim brojem leukocita.Spremam se za jednodnevnu i nalazi naravno moraju biti uredni.Pitam dr da li treba neka terapija za ove leukocite kaze ne treba to je u redu [sm=zmeden.gif] krv sam vadila 1 marta a na papiru za jednodnevnu pise da rezultati moraju biti ne duze od 2 nedelje.Trazim od dr ponovo da mi napise to za krv da ponovim on kaze ne treba ti to si sad radila [sm=zmeden.gif] i sad ako su rigorozni i ako im to nije formalnost pa me vrate zbog vs grupe i krvi ima da ga [sm=zaspan.gif]




daca77 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (19.3.2013 9:50:39)

Posle visemesecne pauze, ja cu sutra morati da ponovim briseve[sm=smiley13.gif]...ko zna koji su se sve paraziti namnozili za ovih 10 meseci.[sm=smiley1.gif]




srculence25 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (19.3.2013 10:14:25)

nemora da znaci draga moze biti da ti je sve u redu.Vidi mene Godinu dana sam lecila kandidu i nisam mogla da je iskorenim i na kraju sam digla ruke i nisam je kontrolisala pola godine i sad eto na gljivice sam negativna [sm=smiley36.gif]




Dada81 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (19.3.2013 10:37:40)


IZVORNA PORUKA: Zell

Opet muku mucim sa kandidom... treba da mi pocne novi ciklus pa sam vec uzela NeoPenotran Forte cim budem mogla da ga koristim nadam se da ce pomoci kao i prosli put...




Zell,Hvala ti na odgovoru,drago mi da nesto leci sve,a nasla sam tvoj raniji post- ne zvuci mi,a jesu li to te vaginalete?




Dada81 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (19.3.2013 10:44:25)

Samo da se resimo tih odvratnih bakt.!
Ja cu raditi nalaze sledeci utorak.Ljudi,meni od svih silnih lekovai nije bas dobro.Od proslog Nitrofurantoina mi sve pocelo,gusenje,lupanje srca...prekinula ih,to mi se pokazalo na kraju lecenja,ali bar na novom nalazu nije pokazalo opet eserihiju
.Sad sam za enterokoku pila Eritromicin,10 dana,juce tj.8.dan mi zeludac ili nesto,jaki bolovi,mucnina..uhhh lose.Prekinem sa lekovima,sad cu na cajeve i eto,mozda uzmem vaginalete ili nesto prirodno.Bojim se da sada nije stitna..nesto mi je lose''proradilo'' [sm=smiley13.gif]




Bombona12 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (23.3.2013 18:51:40)

Cao, pre par meseci sam bila da vadim sekret i bila mi je VI grupa dali su mi Kanesten3 vag. , nakon toga kada sam otisla na kontrolu bila mi je zaokruzena i III i VI i primedba : masa stafilokoka i leukocita. Tada su mi dali Neo-Penotran Forte. Sada sam ponovo bila i opet VI i III grupa bez primedbe, i opet Neo-Penotran Forte.. Dokle viseee
!? Molim vas da ako je neka imala slican problem i resila ga, neka me posavetujee :/ HVALA




nata11 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (23.3.2013 19:27:28)

Bombona ja nisam imala tolikih muka i ne bih da se mesam u savete i preporuke tvog doktora, ali probaj macmiror-coplex-500-vaginalete - 6 vaginalete pre ciklusa i 6 nakon ciklusa. Ja sam koristila bezbroj vaginalete i uvek se pojavi neka bakterija a ove vaginalete su mi resile.




Bombona12 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (24.3.2013 21:26:26)

Pa vec razmisljam da dignem ruke ne znam sta da radim, iskoristim i bude sve dobro, medjutim kad dobijem i prodje ono opet isto, iznova i iznova..ne znam sta da radim... videcu da probam i to je to .. hvala ti u svakom slucajuu puno :))




Dada81 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (24.3.2013 21:46:20)

I ja sam se evo pitala i trazim neko ''prirodno ''resenje za ove probleme,daj Boze da sve bude ok sad ove ned.kad ponovo vadim nalaze..mada nisam sigurna,jos sebi nisam napravila ono sa belim vinom,imam osecaj da pomaze,a nikada to poceti praviti...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>