RE: Dete i pas (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kućni ljubimci



Poruka


degu -> RE: Dete i pas (20.10.2017 12:02:05)

T ima svog kucu, Zumu. Dvorisni je pas. Ona obozava zivotinje, doduse i mi. B im se vec sad smeje i raduje




MamaNecaVo -> RE: Dete i pas (20.10.2017 14:30:29)

Moram preko laptopa da izlistam temu pa taman i nase slike da ubacim.
Kakav ce pas biti zavisi od vlasnika.
Socijalizacija je pocetak svega,ako se pas ne nauci na vreme..





BubaBubica -> RE: Dete i pas (8.12.2017 18:58:14)

Moja najstarija ćerka jako jako želi maltezera, a ja nisam sigurna da li bi uspela sve da postignem. Ona ima 8 i po godina sad, izvoditi psa bi mogla i hranu i vodu menjati, kupati bi morala ja. Ne znam koliko nereda pravi? I da li uzeti već naučenog na higijenske navike ili uzeti skroz malo štene? Da li se teško uče navikama? Ne znam šta da radim... ja isto jako volim pse, želela bih da ga imamo samo nisam sigurna u vezi obavezama jer i ovako sam u gužvi sa svime. A opet žao mi je ovih pasa što imamo napolju, grišće me savest što je ovaj unutra a ovi napolju. Imamo mužjaka i ženku jazavičara. A pretpostavljam da ide teže sa odraslim psima na navikavanje na higijenske navike nego sa malima. Doduše problem je i mm koji ne podnosi životinje unutra, tačnije pse i mačke, unutra imamo i papagaje i kornjače... onda razmišljam samo mi još pas fali... ali obožavamo ja i deca životinje jako.




BubaBubica -> RE: Dete i pas (8.12.2017 22:41:51)

Kakva je ovo fora? Ne vidi se poslednji post od reklame [sm=zmeden.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Dete i pas (8.12.2017 23:20:55)

Vidi se. Samo klikni na preskoci oglas.




Zelim da znam -> RE: Dete i pas (9.12.2017 13:49:30)

Računam da je pitanje za one koji imaju bebu i psa pod istim krovom. Pa komentare onih koji bebu ili psa nemaju, ili se nisu okušali u zajednici beba i pas ne smatram adekvatnim. Apsolutno ne vidim ni jedan valjan razlog protiv psa i bebe zajedno. I ljute me stavovi bez iskustva. Mene lično ne zanima šta biste vi. Zanima me iskustvo i savet onih koji jesu. Zdrav pas i zdrava beba, koja iz bilo kojih razloga nema potrebu za posebnim uslovima, mogu itekako da žive pod istim krovom. Da je potrebna pažnja, potrebna je. Da treba da čistite, treba. Ali svakako čistite i pazite, zar ne. Pozdrav od naše beba i pas zajednice.




Anck Su Nmaun -> RE: Dete i pas (23.2.2018 8:07:27)

Ja kod mojih imam zlatnog retrivera i deca bas vole.da se igraju sa njim. Al one bi baravno volele da imamo i kuci psa. Za sta ja nisam nikako u stanu da ga drzimo.
Medjutim bila.sam kod jedne drugarice koja ima pudlicu onu malu, milina niti smrdi niti se linja. Ja se odusevila. Razmisljamo mozda da uzmemo...




Srecko47E -> RE: Dete i pas (23.2.2018 10:35:55)

Anck pudlice su skupe ako hoces zdravi i skupe za odrzavanje.Iz iskustva.
Nasa je uginula sa 17godina od tada osa uzeli nismo a proslo je 10godina.
Sada mislim bebi psa da uzmem ali za dvoriste nekog jer su lopovi kod nas cesta pojava




Anck Su Nmaun -> RE: Dete i pas (23.2.2018 10:37:44)

Pa tako gledano svaki pas je skup za odrzavanje.
Mij brat dao citavo bogatstvo za retrivera i veterinara.




mama Jo -> RE: Dete i pas (2.3.2018 22:25:51)

Mi hocemo devojcicama da uzmemo da imaju kod mojih kad odu... pas ce biti u dvoristu, a sad od proleca cemo tamo da idemo stalni... videcemo kojeg cemo jos ali sam ja jako srecna zbog toga i jedva cekam da nabavimo kucu...




MimaKos -> RE: Dete i pas (27.4.2018 21:16:12)


IZVORNA PORUKA: Zelim da znam

Računam da je pitanje za one koji imaju bebu i psa pod istim krovom. Pa komentare onih koji bebu ili psa nemaju, ili se nisu okušali u zajednici beba i pas ne smatram adekvatnim. Apsolutno ne vidim ni jedan valjan razlog protiv psa i bebe zajedno. I ljute me stavovi bez iskustva. Mene lično ne zanima šta biste vi. Zanima me iskustvo i savet onih koji jesu. Zdrav pas i zdrava beba, koja iz bilo kojih razloga nema potrebu za posebnim uslovima, mogu itekako da žive pod istim krovom. Da je potrebna pažnja, potrebna je. Da treba da čistite, treba. Ali svakako čistite i pazite, zar ne. Pozdrav od naše beba i pas zajednice.

Apsolutno se slazem, i nasa kuca i beba, obe bebe se idealno slazu, nikada nisam imala nikakav problem!




Zemunka85 -> RE: Dete i pas (27.4.2018 22:40:31)

Ja sam presrecna sto Lara, a sada i Luka rastu uz psa.
Ona je opsednuta Cicom (kucom) i njih dve su u interakciji ceo (ali bukvalno c e o) dan.
Luka takodje, ima 7,5m i jedino sto i zna je ko je cica :D, napolju samo avaav i gleda.
Cesto su na podu zajedno.
Cica je divan karakter i to mi ej jedino bilo bitno. Za nju znam da ne bi nikada gricnula niti ista sl, ali on je bas divlji, mnogo stipa i cupa tako da gledam da ne dolaze u kontakt.




MimaKos -> RE: Dete i pas (28.4.2018 14:31:39)

Nas je muzjak, maltezer, ali mislim da nista nije lepse nego odrastanje deteta uz psa! Malo je bio problem u pocetku jer oni kao rasa malo vise laju, ali ostalo sve fantasticno!




Anck Su Nmaun -> RE: Dete i pas (28.4.2018 15:48:55)

Moji obozavaju, V se naigra s njim skoro da ga jase a kuca nista [sm=smiley1.gif]




MimaKos -> RE: Dete i pas (28.4.2018 16:36:58)

Isto, cak se umuva kod nje pa spavaju zajedno! :) najbolji drugari :) a cupala ga je kao luda!




Anck Su Nmaun -> RE: Dete i pas (28.4.2018 16:42:20)

Aaa kad ga pocupa a puna ruka dlaka najezim se [sm=jezicek.gif]




MimaKos -> RE: Dete i pas (28.4.2018 16:45:04)

A on jadan ni rec, nikad nije ni zarezao na nju, meni ga bilo zao koliko ga je maltretirala kao mladja..




mama Jo -> RE: Dete i pas (28.4.2018 18:05:56)

Joj J bas voli kuce, kad god napolju sretne nekog samo ide da ih mazi...




MimaKos -> RE: Dete i pas (2.5.2018 23:05:13)

Ma najlepse kad dete spozna ljubav psa kao malo!




Misha i Ljisha -> RE: Dete i pas (3.5.2018 6:55:11)

Ja mislim da Sendi skoro uopste nije lajala od kad je dosao deran iz porodilista. Neverovatno. Kad ga iznesem u kolicima ona dodje kod nogu i njuska ga. Kad place trci do nas. Neverovatno. Jedva cekam da deran "skapira" Sendi, tek ce to biti dozivljaj




Duškić -> RE: Dete i pas (3.5.2018 7:01:23)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja mislim da Sendi skoro uopste nije lajala od kad je dosao deran iz porodilista. Neverovatno. Kad ga iznesem u kolicima ona dodje kod nogu i njuska ga. Kad place trci do nas. Neverovatno. Jedva cekam da deran "skapira" Sendi, tek ce to biti dozivljaj



Duse. Bas lepo.




MimaKos -> RE: Dete i pas (23.6.2018 16:57:20)

Ja sada imam problem sa tim stonkuca nenormalno laje a ovaj malibse na svaki sum cimne, i to se posteno prepadne! Za sad je jos uvek kuca kod svekra i svekrve ali bi da ga vratimoni bas ne znam kakoncuni sta ako nastavi da laje kao lud




Duškić -> RE: Dete i pas (24.6.2018 18:24:45)

Jao moj kad smo u selo davi sve i kucice i macice zeza samo. Ima i kod mojih i muzevljevih lom kucica. Pa radosti njihove.
Ali kad nadjemo buve mama posiziii.




MimaKos -> RE: Dete i pas (24.6.2018 18:29:16)

Mi smo ceo stan dezinfikovali od buva, ali me ovaj lavez sada plasi... da se ne prepada malecki




IvanaSK RR -> RE: Dete i pas (24.6.2018 20:51:17)

Navici ce vremenom, to je normalno.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>