RE: Farbanje i minival u trudnoći... (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


branki* -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (16.12.2013 11:02:39)

jole,ja se nisam farbala prva 4 meseca.tek negde na polovini petog meseca sam se ofarbala.pola farbe sam upotrebila.koristila sam onu koju sam i do tad koristila,palet.




dunja RR -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (16.12.2013 11:06:14)

Ja se još nisam farbala, ali ću za koji dan morati (čim uđem u 4. mesec) jer sam jako seda a nisam se farbala skoro 4 meseca.
Pre druge VTO sam isto probala tu bez amonijaka, nije mi pokrila sede ..
IZVORNA PORUKA: Jole84

Trudnice plavuše koju farbu ste koristile/koristite? Ja sam prošli put onu Olia bez amonijaka,brzo se ispira ali bitno da bar malo prekrije. Sad mi je izrastak baš veliki,pa ne znam šta da radim. Pre trudnoće sam najpre blanš na izrastak,pa sutradan farbu,al sad mi frka.





Jole84 -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (16.12.2013 12:35:52)

Nisam se ni ja farbala do 4.meseca,baš sam bila urasla [sm=smiley1.gif] al sve za naše bebice.
Šta mislite od toj Bio kap farbi,prirodnoj,ovde sam pročitala na prethodnim stranicama,kuouje se u apoteci? Razmišljam se da probam.




Maslacak15 -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (17.12.2013 9:53:44)

Ja sam se najnormalnije farbala u trudnoci, kolestonom ( Wella). Ne mislim da dolazi do relevantne absorbcije na skalpu niti da to moze bilo sta da utice. Pozdrav trudniceeeee[sm=smiley31.gif].




ivaMark -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (17.12.2013 14:17:27)

Farbala sam se farbama bez amonijaka, nekako je meni bilo lakse [sm=smiley1.gif]Mislim, kako su se zene farbale dok nisu postojale te farbe. I posle trudnoce sam nastavila tim farbama, kosa mi je super, nema onog smrada pri farbanju.




Jole84 -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (17.12.2013 16:09:56)

Maslačak,kad ti kažeš,onda mirna Bačka [sm=smiley31.gif]
Ja sam se ofarbala danas,izabrala sam Loreal bez amonijaka,ali ovu novu Prodigy,sa nekim uljima i prezadovoljna sam! Kosa mi je baš meka i fina nijansa,ne miriše ni malo i ne pecka kad se drži. To je ova ako nekog zanima
http://www.lorealparis.rs/bojenje-kose/boja/prodigy5/10-21-porcelain.aspx




vonavoj -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (12.2.2014 16:39:57)

Sad mi je lakse kad vidim da je maslacak napisala za farbanje. Moram da se farbam,a saznala sam da sam trudna.




Klarita -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (12.2.2014 16:43:20)

A, kakve veze ima farbanje i trudnoca? [sm=zmeden.gif]
Mrzi me da citam sve...farbala sam se i farbam najnormalnije, mozda cak i cesce jer mi bas brzo raste kosa, ne razumem zasto ne bih.




pari -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (12.2.2014 18:41:35)

ja se nisam farbala prva dva meseca čisto da odmorim kosu malo, ali sam se u trećem mesecu ofarbala normalno...
U principu nema veze farbanje, nego se generalno i proizvođači i lekari ograđuju jer nisu vršena nikakva ispitivanja na trudnicama pa se ne zna 100% da li utiče ili ne...Svako treba da uradi po svom osećaju...




anci kv -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (12.2.2014 18:49:19)

ja sam se farbala farbom bez amonijaka




branki* -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (15.6.2014 21:04:09)

upravo se danas ofarbala.




lelaigor -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (8.9.2014 17:48:12)

Ja bih stavila mini val. 6. sam mesec. Vidim da su mišljenja podeljena... [sm=zmeden.gif]




wivern -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (8.9.2014 17:50:02)

Ja sam izvlacila pramenove proslog meseca, najnormalnije.




lelaigor -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (8.9.2014 18:10:10)

A kontam da ću uraditi, pozvaću samo svoju dr da je pitam šta ona misli i idem...ne mogu ovako, nećukao prošli put da dočekam bebu kao akrap... A i biće mi mnogo lakše sa minivalom...Ovo sad je agonija i frka oko kose svaki put od po 2h, bez preterivanja...




Mala Elena -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (8.9.2014 18:34:36)

Redovno sam se farbala u trudnoci, Palete sam kupovala uglavnom, a u skorije vreme color sampon i odlicno me radi [sm=smiley1.gif]
Bez amonijaka ne pokrivaju sede, i brzo se ispiraju , isto kao i color , a ovo je ipak i bolje jer sa jednim nasamponiram celu kosu, a kad bih farbom trebalo bi mi dve jer mi je duga kosa.




emicaa -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (8.9.2014 18:57:34)

Ja sam se farbala svaka dva mjeseca i pitala sam dr.rekla mi da mogu




anita -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (8.9.2014 21:02:54)

Ja se farbam jednom mesecno. Koristim Garnier farbu i ok mi je.




Sanjalica1980 -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (8.9.2014 21:41:18)

Lela, minival ne smeta u trudnoci jer se on ne stavlja na skalp. Kosa se uvija kako se dogovoris sa frizerkom i zatim se kiselina stavlja na taj deo. Posle neutralizator i kraj. Bezbedno je.
Ja sam se farbala od prve nedelje ali sa bojom bez amonijaka. Nazalost ne mogu da sedim u salonu pa moram kuci. Inace se farbam sa Loreal bojama profesionalnim a sada sam sa onim iz prodavnice.
Nisu nesto ali nemam izbora.
Cim budem mogla trcim u salon na kompletnu promenu [sm=smiley36.gif]




lelaigor -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (8.9.2014 22:11:05)


IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Lela, minival ne smeta u trudnoci jer se on ne stavlja na skalp. Kosa se uvija kako se dogovoris sa frizerkom i zatim se kiselina stavlja na taj deo. Posle neutralizator i kraj. Bezbedno je.
Ja sam se farbala od prve nedelje ali sa bojom bez amonijaka. Nazalost ne mogu da sedim u salonu pa moram kuci. Inace se farbam sa Loreal bojama profesionalnim a sada sam sa onim iz prodavnice.
Nisu nesto ali nemam izbora.
Cim budem mogla trcim u salon na kompletnu promenu [sm=smiley36.gif]


JAo, nemaš pojma kako si me obradovala. Još da nađem nekog proverenog, pošto moja frizerka neradiminival. [sm=zmeden.gif]




Sanjalica1980 -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (8.9.2014 22:55:49)

Lelo, ja mogu da ti se raspitam kod ovih mojih frizera ( do trudnickog sam radila sa salonima ) jedino sto oni sve rade sa Loreal Professional proizvodima pa su skuplji. Mogu da se raspitam koliko bi to naplatli pa da ti posaljem u pp pa ti vidi da li ti je to ok.




lelaigor -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (8.9.2014 23:02:11)

Može, raspitaj mi se za cenu pa ću videti. I puno hvala! [sm=smiley31.gif]




srculence25 -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (13.9.2014 18:17:06)

ja sam se farbala sa still tj kolor sampon mada ima dejstvo kao i farba kad nisam znala da sam trudna.Izraslo mi je nekih 10 ak cm i bas me nervira nosim uglavno vezano kosu da se nevidi bas tako upadljivo.
Neznam mogu li se sad ofarbati?Mada je mala razlika izmedju moje prirodne i te boje koje koristim




branki* -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (13.9.2014 18:20:23)

srculence,ja sam se ofarbala cim je poslo prvo tromesecje...mada,mislim da ne moze ta farba toliko da prodre da bi sad nastetilo nama ili bebi,sta znam.




anita -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (13.9.2014 20:20:38)

Srculence ja sam se mesec dana nakon vto normalno ofarbala. I sada se farbam jednom mesecno.




soni -> RE: Farbanje i minival u trudnoći... (7.11.2014 12:06:02)

ja ceam sada da udjem u 4. mesec... izrasla sam 1 cm mozda..nije to nista [sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>