Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


lesica -> Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (4.3.2015 16:06:59)

Drage Ringerajke i Ringerajci, takmičenje »Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura« uskoro počinje! U periodu od 6.3.2015. do 12.3.2015. Le Petit MARSEILLAIS i Ringeraja.rs za sve Ringerajine korisnike organizuju sjajno takmičenje, sa još sjajnijim nagradama. Bilo da redovno na forumu razmenjujete iskustva, ili više volite da čitate Ringerajine sadržaje, svi imate mogućnost da učestvujete!

[img]http://www.dodaj.rs/f/10/8d/17ERU5yY/zaglavlje.jpg[/img]


U martu mesecu naš sponzor Le Petit MARSEILLAIS Vam je pripremio puno sjajnih iznenađenja!!!

Samim tim takmičenje »Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura« može da počne!

Pročitajte više >>>


Zanimljiva PRAVILA svim registrovanim korisnicima daju mogućnost učešća, tako da ne zaboravite da ih pročitate pre početka takmičenja, kako bi ste dobili najbolje informacije o načinu osvajanja bodova i naravno O NAGRADAMA. Želja za osvajanjem titule »Najaktivnijeg korisnika« je tu ... Zato, ne odustajte, možda baš Vi budete naš najaktivniji korisnik i osvojite neku od sjajnih nagrada!!!

Takmičenje će zvanično početi u petak 6. marta 2015. u 6 časova ujutru, a završiće se u četvrtak 12. marta 2015. u 23.59 popodne.



Zato, od petka, nakon početka interaktivne igre, budite što aktivniji na vašoj Ringeraji - pišite postove, čitajte, komentarišite, šerujte i lajkujte sadržaje na Ringeraji, i lovite slikovne ikone proizvoda naših sponzora! Najbolje bi bilo reći, pretražujte i uživajte na Ringeraji kao i do sada. Jer sve ove aktivnosti vam donose mogućnost da sakupite što više bodova.



Na koji način sakupljate bodove pogledajte u pravilniku, koji će biti postavljen u okviru rubrike posvećene nagradnom konkursu (link na pravilnik ćemo uskoro objaviti u okviru i ovog teksta a i teme).


U istom Pravilniku nalaze se i sva pravila takmičenja, objavljena i dostupna svakom korisniku, molimo vas da ih poštujete!
Na portalu ćete sa desne strane, kada krene nagradni konkurs, u svakom trenutku moći da vidite svoje bodovno stanje.


I na kraju nagrade!!! [sm=smiley1.gif]

Sponzor Le Petit MARSEILLAIS Vam je pripremio nekoliko vrsta nagrada - 3 glavne, 10 dodatnih i 7 dnevnih, sastavljene od aktuelnih kolekcija proizvoda!!!



Glavna Le Petit MARSEILLAIS nagrada (3 ukupno) obuhvata:

3 gela za tuširanje (po izboru), platforma za negu kose (po izboru), šampon, regenerator, maska, platforma za negu tela (po izboru) i Le Petit MARSEILLAIS notes.




Dodatna Le Petit MARSEILLAIS nagrada (10 ukupno) obuhvata:

2 gela za tuširanje (mleko i cvet narandže), kolekcija za negu kose “šea” (šampon, maska, regenerator), “šea” losion za telo (slatki badem) i krema za telo (smokva).




Dnevna Le Petit MARSEILLAIS nagrada (7 ukupno) obuhvata:

2 gela za tuširanje, 1 šampon, 1 maska i 1 losion za telo.


[img]http://www4.slikomat.com/13/0304/4ac-LPM-Co.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0304/omp-LPM-Co.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0304/zor-LPM-Co.jpg[/img]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0304/lk8-LPM-Co.jpg[/img]




emicaa -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (4.3.2015 16:51:59)

Divno [sm=bravo.gif]




dijana1* -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (4.3.2015 17:08:57)

Nagrade su odlicne [sm=bravo.gif] bravo za sponzora i Ringeraju [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (4.3.2015 17:17:05)


Ja sam pre neki dan dobila kupku i šampon Le Petit MARSEILLAIS, šampon još nisam probala, a kupka je fenomenalna! Mislim da nikada mirišljaviju kupku nisam imala.




serpica -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (4.3.2015 17:49:10)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] sjajno




veselicaa -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (4.3.2015 17:51:19)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]Kozmetika je predivna,a tek sto mirise [sm=bravo.gif]




Kata90 -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (4.3.2015 17:54:35)

[sm=smiley20.gif]




nikiteki -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (4.3.2015 18:14:46)

nisam probala njihove proizvode ali bih volela da ih probam[sm=darilo.gif][sm=darilo.gif][sm=darilo.gif][sm=darilo.gif][sm=darilo.gif]




Maraj -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (4.3.2015 19:24:52)

Svaka cast za RR i sponzora[sm=bravo.gif]




mila83 -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (4.3.2015 20:16:28)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Lep osmomartovski poklon od vas,sjajno! Iznenadjenjima nikad kraja! [sm=bravo.gif]




QueenJ -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (4.3.2015 21:46:13)

Lepa pažnja. Hvala RR i sponzoru! [sm=bravo.gif]




Ana RR -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (5.3.2015 0:45:28)

Jao divno [sm=bravo.gif] ja sam koristila kupku sa mirisom vanile, mmmmmmm, fantastična je!




vonavoj -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (5.3.2015 4:38:44)

Bas bih volela da probam nesto!!




branki* -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (5.3.2015 7:12:21)

ovo su diivni proizvodi,prelepo mirisu[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
bravo za sponzora[sm=bravo.gif]




mali_mis -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (5.3.2015 7:24:58)

[sm=bravo.gif] za RR i sponzora [sm=bravo.gif]




Trcosava -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (5.3.2015 7:40:06)

[sm=bravo.gif] za sponzore i RR!

Moram da pohvalim mleko sa kariteom - jedno od retkih koje moja koža upije i ne ostaje masna[sm=bravo.gif]




Modessty -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (5.3.2015 7:50:41)

Super su svi proizvodi! Ja isprobala i kremu za telo i balsam za kosu, ali sam šampon dala mami. Pa ko dobije šampon nudim poštenu razmenu - ti meni šampon ja tebi na priiimerrr čokoladu od 300g [sm=smiley36.gif]




nikiteki -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (5.3.2015 8:31:55)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




serpica -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (5.3.2015 8:34:44)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Super su svi proizvodi! Ja isprobala i kremu za telo i balsam za kosu, ali sam šampon dala mami. Pa ko dobije šampon nudim poštenu razmenu - ti meni šampon ja tebi na priiimerrr čokoladu od 300g [sm=smiley36.gif]




prihvatam trampu [sm=smiley36.gif] mislim treba mi i sampon ali cokolada je cokolada,pogotovo u ovom sad stanju kad mogu Boga da pojedem[sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (5.3.2015 8:34:59)

Divnoooo,nagrade su odlicne a mirisu prelepo.[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (5.3.2015 8:37:34)

Mod ako ja dobijem šampon proslijediću ga tebi a ti šerpici čokoladu [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (5.3.2015 8:41:13)

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Super su svi proizvodi! Ja isprobala i kremu za telo i balsam za kosu, ali sam šampon dala mami. Pa ko dobije šampon nudim poštenu razmenu - ti meni šampon ja tebi na priiimerrr čokoladu od 300g [sm=smiley36.gif]




prihvatam trampu [sm=smiley36.gif] mislim treba mi i sampon ali cokolada je cokolada,pogotovo u ovom sad stanju kad mogu Boga da pojedem[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
ma kupim ti ja čokoladu i ovako! no problem! samo mi ti lepo ručkaj [sm=smiley36.gif]

IZVORNA PORUKA: emicaa

Mod ako ja dobijem šampon proslijediću ga tebi a ti šerpici čokoladu [sm=smiley36.gif]

dogovoreno! [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (5.3.2015 8:41:23)

Mogu samo da vam kazem da su sampon i regenerator ODLICNI to sam koristila i naravno melko za telo[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




dejana007 -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (5.3.2015 9:46:16)

Svaka cast! Koliko nagrada [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




vonavoj -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (5.3.2015 9:55:02)

Ijaoj,ala ste nahvalile proizvode,jos vise me zainteresovale,nista nisam do sad koristila!
Nadam se da me net nece zezati i da cu imati vremena da budem aktivna[sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>