RE: Vantelesna oplodnja XV (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


jess021 -> RE: Vantelesna oplodnja XV (22.3.2015 12:19:37)

Naravno da nije rano, ananas koliko hoces, a brazilski orah 3-4 dnevno.




zece -> RE: Vantelesna oplodnja XV (22.3.2015 13:13:09)

Ananas se jede do et posle ne oti moze da dodze do kontrakcije od njega najbolje je za endometrium cvijeklo i med j




zece -> RE: Vantelesna oplodnja XV (22.3.2015 13:16:45)

Neznam dali kod vas je ima ona tv tlc shanel svaki petak u 8 uvece daju emisije za ivf ovaj petak je imalo slucaj sa azoospermija na muz su mu radili biopsija i uspelo je djevojka je bila 34 god a on 42




IvannaM -> RE: Vantelesna oplodnja XV (22.3.2015 16:48:49)


IZVORNA PORUKA: micaubica

drage pozdrav!
mi smo juce prosli prvostepenu u nasem gradu i opredelili smo se za Visegradsku! zanima me,ako neko zna, koliko se ceka na prvi uz,odluku i najzad na ulazak u proces... misljenja su podeljena,neko kaze da se ceka osam meseci a juce su mi rekli da ide bas brzo,za dva tri meseca se vec ulazi u proces, pa sad ne znam kome da verujem. konkretno me interesuje procedura u vreme cekanja u Visegradskoj... puno pozdrava i svima jako puno srece i uspeha u proceduri!!!


Najduze se ceka taj uz za komisiju i resenje. Ja sam cekala 2.5 meseca da dobijem resenje, a samo 20 dana na prve konsultacije posle toga. Tako je bilo i u januaru su odmah pozivali na konsultacije, pola februara su lekari neki bili na godisnjem pa i nije bilo puno konsultacija, ali sad rade punom parom




margom -> RE: Vantelesna oplodnja XV (22.3.2015 16:51:43)

Hej Ivanice, pa gde si ti, bas sam juce pomislila na tebe, dokle li si stigla? Kakva je situacija kod tebe?




IvannaM -> RE: Vantelesna oplodnja XV (22.3.2015 16:56:11)

Heh, pa da vam se pohvalim [sm=jezicek.gif] u petak smo dobili 12 kvalitetnih jajnih celija, sutra idemo na transfer, znamo da je transfer potvrdjen, ali tek sutra cu znati koliko se oplodilo [sm=smiley36.gif]




suzi kju -> RE: Vantelesna oplodnja XV (22.3.2015 17:09:33)

Ivana biće ih dovoljno, čak i za zamrzavanje [sm=bravo.gif]
Margom ja apsolutno ništa nisam uzimala, nekako nisam ni razmišljala o tome.
Devojke drzim vam fige jakoooo i samo pozitivno razmišljajte i biće sve ok




veseli osmjeh -> RE: Vantelesna oplodnja XV (22.3.2015 20:22:41)

Cure juče uz folikul 20 i 15.50, a endometrij 8 mm,slabo. Sutra ponovo kontrola, da vidimo da li ur bila
ovulacija. Lh trakice pozitivna a još folikulii čitavi,svašta.
Vidjet ću sutra i znati kad idemo bebe. Cure hvala Vam na lijepim željama, i na trudničkim temama se vidimo uskoro




zece -> RE: Vantelesna oplodnja XV (22.3.2015 20:36:10)

Brazilski orah i puter od kikiriki su najbolji za implantacije embrionima




micaubica -> RE: Vantelesna oplodnja XV (23.3.2015 0:10:04)

IvannaM hvala ti mnogo mnogo na informaciji,ja sam uradila sve sto je do mene,sad me stize to cekanje do uz-a i odluke.. zelim ti svu srecu na et i ogromnu betu,od sveg srca!!!:)




veseli osmjeh -> RE: Vantelesna oplodnja XV (23.3.2015 10:53:55)

Cure sad imam tri folikula ogromna, a bila je ovulacija jer ima tečnosti. Jedan je prerasti
U čistu 30 mm, za dva dana je porasti 10 mm a endometrij isti 8 mm. U četvrtak zakazan Fet.
To je to.




PalcicaBg -> RE: Vantelesna oplodnja XV (23.3.2015 11:20:13)

Veseli osmeh,endo ti je dobar,a sto se folikula tice ne znam sta da ti kazem.Jel ovo iz prirodnog ciklusa? Mozda jos hormoni luduju od vto.U svakom slucaju srecno!




veseli osmjeh -> RE: Vantelesna oplodnja XV (23.3.2015 11:29:08)

Prije tri ciklusa je bila vto.Hormoni još rade . Hvala puno




Merida -> RE: Vantelesna oplodnja XV (23.3.2015 13:20:23)

pozdrav devojke, evo i mene nazad.

Posle neupsešne januarske Vto vracamo se u kolosek, juce smo bili ponovo na klinici. doktoka je rekla da ce potpuno da promeni pristup i da je potrebno da uradim i Oggt test , vit D i Homocystein ( sto to ne uradismo odmah kad i sve ostalo ne znam)

Ako se setite jos nekih analiza koje ste radile , molim vas da me odmah alarmirate jer bih htela da sada bude uspesno[sm=smiley1.gif]




jess021 -> RE: Vantelesna oplodnja XV (23.3.2015 13:28:52)

Merida, pored oggt, ja sam uradila komplet trombofilije, tad mi je radjen i homocistein. Uspela sam da dobijem uput, platila sam sam neku genetiku 10.000,00.




Merida -> RE: Vantelesna oplodnja XV (23.3.2015 13:36:00)

trombofilje su mi odmah trazili da uradim, nisam radila Oggt i homocystein.... radim sve privatno [sm=zmeden.gif] Pogledacu na nalazu sta sam sve radila i sta mi je preostalo




jess021 -> RE: Vantelesna oplodnja XV (23.3.2015 13:38:59)

Odakle si? Meni moja dr za sve daje uput, za neke stvari nema ni pojma gde se rade, ali joj ja sve objasnim[sm=smiley1.gif]




Merida -> RE: Vantelesna oplodnja XV (23.3.2015 13:50:17)

Iz Beograda, sve radim kod Ivanovica




sanja8 -> RE: Vantelesna oplodnja XV (23.3.2015 17:53:52)

Prodajem Profertil,L arginin,L karnitin,Tribestan,nama vise nisu potrebni :).Ko je zainteresovan nek se javi pp.Pozdrav [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Vantelesna oplodnja XV (23.3.2015 18:03:53)

Merida jer ti Goca davala imunologiju da odradis?
Meni je dala odjednom ogtt, trombofilije i imunologiju




margom -> RE: Vantelesna oplodnja XV (23.3.2015 18:54:28)

Veseli osmeh bice to super, ne brini, endo je sasvim ok.....[sm=bravo.gif]
Da se ubacim u pricu oko dodatnih analiza....Mi smo i pre ove prve VTO pokusali da odradimo i nesto od tih dodatnih analiza, uspeli smo kariotipe, a za trombofilije sam ja dobila uput od moje dr OP i to za Institut za reumatologiju jer sam cula da je tamo besplatno, medjutim kada sam pozvala da vidim kako ide sa zakazivanjem, 'ladno su mi rekli da ne moze ni sa uputom, vec da je potrebno da se donese dodatno misljenje ginekologa sa obrazlozenjem zadto se trazi tako skupa analza, pa onda zaseda komisija koja odobrava ili odbija....Da ne poverujes....I jos mi kaze sledece..."ceka se da zena izgubi trudnocu ili da ima nekoliko neuspesnih VTO da bi se slala na tako skupu analizu" (!?!?)...Ja ostala bez teksta....sta reci, a ne zaplakati !




IvannaM -> RE: Vantelesna oplodnja XV (23.3.2015 19:48:15)

Stecene trombofilije mozete da uradite u zemunskoj bolnici na transfuziologiji na uput, ne pitaju vas nista, ali rade jednom mesecno, obicno na pola meseca [sm=bravo.gif]

Mi smo vratili danas 3 embriona, jos 4 su na posmatranju za smrz [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




jess021 -> RE: Vantelesna oplodnja XV (23.3.2015 20:02:24)

Ivanna, divno! Za koliko radis betu? Navijam za veoma visoku[sm=bravo.gif]




IvannaM -> RE: Vantelesna oplodnja XV (24.3.2015 8:47:11)

Beta za 14 dana [sm=smiley36.gif] do tad cu da poludim sigurno [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ko li ce je docekati




suzi kju -> RE: Vantelesna oplodnja XV (24.3.2015 9:06:45)

Ivana navijam za tebe, i da bude visoooka beta [sm=bravo.gif]
Gde si radila VTO?
A jeste teško dočekati taj 14-ti dan, ali proćiće...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>