RE: Vantelesna oplodnja XV (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


jess021 -> RE: Vantelesna oplodnja XV (1.4.2015 12:18:42)

Palcice, navijamo za visoku betu!!




veseli osmjeh -> RE: Vantelesna oplodnja XV (1.4.2015 17:10:04)

Uputnice za betu su spremne. Stomak me vise ne boli, bol je prešla
na desnu stranu. Sta god to značilo. Temperatura i dalje prisutna.
Guramo polako nas troje, ang.




Maraj -> RE: Vantelesna oplodnja XV (1.4.2015 17:14:18)

Palcice i ja sam na toj teraliji bika. Samo siofor nisam primala. Ostalo sve. Navijam za [sm=rozacrtici.gif]




Bebana17 -> RE: Vantelesna oplodnja XV (1.4.2015 19:51:31)

Palčice, Veseli osmeh, navijamo za vaše bete, neke budu trocifrene [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Najgori je ovaj period do bete, ne zna čovek šta će sa sobom, ne valja kad boli, ne valja kad ne boli [sm=smiley1.gif]




veseli osmjeh -> RE: Vantelesna oplodnja XV (2.4.2015 11:25:11)

Palcice kako ti provodis ovo odbrojavenje do bete? Naj gori periodu , pogotovo druga nedelja.
Stomak me opet boli kao pred a boli me i na desnoj strani, puno jačeg inteziteta. A cice nista iste.
Pokusavam što manje da mislim, ali teško.




PalcicaBg -> RE: Vantelesna oplodnja XV (2.4.2015 13:01:16)

Veseli osmeh bas sporo prolazi vreme.
Mada mislim da je za mene cekanje zavrseno,evo i grudi prestale da bole i pojavilo mi se rozikasto kao pred ciklus.
Danas je 7dpt.




veseli osmjeh -> RE: Vantelesna oplodnja XV (3.4.2015 12:42:54)

Palcice kako ide? Jel sve ok? Kod mene pored bolova i temperatura imam jutros neki zuti iscjedak.
Nemam pojma jel to normalno? Nadam se da je ovo potvrda moje trudnoće.




PalcicaBg -> RE: Vantelesna oplodnja XV (3.4.2015 12:48:47)

Veseli osmeh kod mene bolne grudi,temp.oko 37 i danas opet malo braon na ulosku.
Danas 8dpt,beta u ponedeljak.
Ti meni mirises na trudnicu :)
Kad je bese tvoja beta?




veseli osmjeh -> RE: Vantelesna oplodnja XV (3.4.2015 16:55:11)

Cure beta 8 dpt 2.08
Poranila sam al je stvarno mala.
Sta Vi mislite da li ima još nade za mene?




PalcicaBg -> RE: Vantelesna oplodnja XV (3.4.2015 16:59:41)

Mislim da si rano uradila betu,mada isto tako mislim da bi trebalo da pokaze bar malo vecu vrednost.No nikad se ne zna,ja bih je ponovila u ponedeljak.




jess021 -> RE: Vantelesna oplodnja XV (3.4.2015 19:53:46)

Ja mislim da je to bas rano, glupo pitanje ali sto si je radila?
Ponovi u ponedeljak, to ce biti 11. dan, trebalo bi da pokaze.




GagaT -> RE: Vantelesna oplodnja XV (5.4.2015 11:05:39)

IZVORNA PORUKA: PalcicaBg

Veseli osmeh bas sporo prolazi vreme.
Mada mislim da je za mene cekanje zavrseno,evo i grudi prestale da bole i pojavilo mi se rozikasto kao pred ciklus.
Danas je 7dpt.


Nemoj da unapredd sudis. Dozvoli da ti se desi, ne izviruj u gacice nego reci NEKA OVO BUDE BOZIJA VOLJA.
Ti ne mozes nista promeniti na bolje ako nije dobro ali mozes pokvariti svojim stresom i brigom. Molim te kada te uhvati strah ti samo reci JA NECU DA SE OPTERECUJEM ZA OVO CE SE BOG POSTARATI. Moras tako inace ces se mnogo brinuti. Ja ti ovo kazem jer sam prosla kroz to. Sanjala sam da sam dobila mens, da mi je test negativan. Test sam radila 17 dpt ne ranije, slusala sam sve sta su mi dr.rekli. To sto kazes da je braon rastegljivo to ti je od hormona progesteron koji se nalazi u tom Utogestanu (ili kako se vec zove), peri se normalno, zavuci malo prst pa lagano okruzi, mozda ce ti se stvarati vise sekreta zbog tog hormona. Ja sam imala sve kao bele loptice i u njima pomesano to sto ti kazes braon. To nije nista strasno nego je to normalno. To rozikasto ti je od usadjivanje ploda u zid materice. To je normalno, to smo sve imale. To se i desava 7-og dana. Ti si trudna htela ti to da prihvatis ili ne! Stavili su ti u stomak gotov plod. Nema vise nedoumice. Verujem da si prosla kroz tezak period do ove trudnoce, ali pusti da ti se desi. Neka boli, neka smeta. Ne plasi se. Moras da verujes u pozitivan rezultat. Mozes ti to, to mozemo svi. Srecno i da nas se ubrzo pridruzite na trudnickim temama. Znate kakvu mi muku mucimo sa mucninama i povracanjem... Nemate pojma kako je to ... Zato bolje je da se informiset_e o teminu porodjaja, kako se plod ponasa u kojoj nedelji - nego da se opterecujes sa bojom iscedka. Bices ti jedna lepa bebela trudnica uskoro.. Izvini na ovako opsirnom postu iako te ne poznajem- poznajem tvoje muke jer sam ih prozivela.




PalcicaBg -> RE: Vantelesna oplodnja XV (5.4.2015 11:29:21)

Gago hvala ti na ovako divnom postu,zaista si me dirnula.Verujem u ovo cudo u meni,nadam se da ce beta to sutra potvrditi.
Danas je 10dpt,vestica je trebalo da stigne juce, prekjuce,nadam se da nece.
Stomak ne boli,nema vise onog braon za sada,grudi malo natecene i bolne.
Ja sam bila nestrpljiva i juce uradila betu,bila je 20.7.Jeste mala,ali ja verujem da ce lepo porasti.




Maraj -> RE: Vantelesna oplodnja XV (5.4.2015 13:33:57)

Gago [sm=bravo.gif] za post i ohrabrenje
palcice, bice to sve ok samo veruj. Vidis da beta polako raste. Drzim fige, javljaj rezultate bete




IvannaM -> RE: Vantelesna oplodnja XV (5.4.2015 14:31:57)

Moja beta 13dpt je 663.7 [sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Vantelesna oplodnja XV (5.4.2015 15:04:26)

Bravo ivana [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]
divno!!
Presrecna sam!
Ova godina je definitivno dobitna za sve vto devojke!
Cekamo te u trudnickim temama!!




jess021 -> RE: Vantelesna oplodnja XV (5.4.2015 16:09:38)

Bravo Ivana[sm=bravo.gif]
Palcice, i ja se iskreno nadam da ce lepo porasti beta, kad vadis ponovo?
Gago, bez ljutnje, ali moram napisati da se ne slazem bas sa tvojim postom. Slazem se u delu da treba verovati i biti pozitivan, ali uveravati nekog da je trudan, a da se ne znaju rezultati moze biti mac sa dve ostrice.
Ja sam neko ko je prosao tri inseminaciji i tri vantelesne i jedan spontani i nikad nisam volela da me ubedjuju u nesto, tipa dobijem ciklus, pa krenu price nije to nista, implantacija....samo se bzvz ponadam, a na kraju nista. Ne kazem da je to u slucaju Palcice, ali ona sigurno najbolje zna kako se oseca.Hocu da kazem da nam je svima u tim momentima podrska dobrodosla, ali da se mora biti oprezan sa recima. Svi koji smo u toj prici znamo da uspesnost Ivf nije 100%.
U slucaju loseg ishoda po meni je najbolje to sto pre prihvatiti, preboleti, pa nastaviti dalje.




IvannaM -> RE: Vantelesna oplodnja XV (5.4.2015 16:39:16)

Hvala devojke :D
I definitivno cu se sloziti sa Jess....jako je bitno ne klonuti odmah duhom. Posle prve neuspesne ja sam briseve zakazala isti dan kad je ciklus dosao, a mesec dana nakon negativne bete vec sam predala papire za drugu




suzi kju -> RE: Vantelesna oplodnja XV (5.4.2015 16:50:51)

Palcice i veseli osmeh,znajte sam jednu cinjenicu,beta se menja iz sata u sat,jeste pokazatelj trudnoce i ok treba da bude veca,ali polako,videcete da ce porasti,u pravu je gagaT,prosle smo sve i svasta.Normalan je taj braon iscedak cak i bledo roze,i meni se t desavalo,i bl u stomaku,sve je to normalno.

Moja pocetna beta bila je 172 a od drugarice 800 i nesto,mislile smo da su kod nje sigurno blizanci a kod mene jedna beba,medjutim ispostavilo se suprotno,ja nosim dvojke ona jednu bebu,ne gubite nadu,i kako god da bude Bozja je vlja,ne moze se protiv Njega.
U svakom slucaju ne odustajet kako god da bude,i vucem vas sveee u trudnicke teme sto pre [sm=smiley1.gif]




zece -> RE: Vantelesna oplodnja XV (5.4.2015 22:09:14)

kod mene se otkrilo zasto je doslo do blighted ovum i biohemiska trudnoca imam mthfr heterozigot i nedostatak na vit d




zece -> RE: Vantelesna oplodnja XV (5.4.2015 22:11:45)

ivanna cestitki




micaubica -> RE: Vantelesna oplodnja XV (5.4.2015 22:19:04)

Ivanna cestitam od sveg srca... zaluzila si posle svega dve bebe!!:) bas si me puuno obradovala!!:)[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




IvannaM -> RE: Vantelesna oplodnja XV (5.4.2015 22:38:42)

Hvala micooooo :) Kako si ti? :D




Maraj -> RE: Vantelesna oplodnja XV (6.4.2015 6:55:11)


IZVORNA PORUKA: zece

kod mene se otkrilo zasto je doslo do blighted ovum i biohemiska trudnoca imam mthfr heterozigot i nedostatak na vit d

Eto zece, znala sam. Nije to nista strasno ja imam pai1 4g/4g. Dobices injekcije heparina i sve ce biti ok




micaubica -> RE: Vantelesna oplodnja XV (6.4.2015 13:49:30)

Ja odlicno, predala papire u Visegradsku i sad cekam dok se ne smiluju.. [sm=smiley1.gif] syo je do mene ja sam uradila... kad ides na uz??[sm=duda.gif][sm=nosecka.gif][sm=duda.gif][sm=nosecka.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>