RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Anoniman -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (9.5.2015 18:50:57)

Kad bih pocela da nabrajam cime sve me je iznervirao danas nabrajala bi pola sata.
Najradije bih ga lansirala na mesec na nedelju dana da odmorim dusu malo[sm=hudicek1.gif]




amdn -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (9.5.2015 19:15:53)

moj m je danas zaista bio dobar, sredio stan, obavio kupovinu, jedino sto me uvek iznervira koliko god da je dobar sto me nekad ne cuje da mu nesto kazem, pa to ponovim 2-3 puta eee od tog izludim




Frcokla -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (9.5.2015 19:26:17)

Mene mm iznervira s vremena na vreme, tako što hmmm kako bih to rekla... Smatra da se razume u opremanje stana. A ja ipak tvrdim da sitnicama i detaljima treba da se bavi žena.
I to plus sa punim zadovoljstvom![sm=jezicek.gif]
Poštujem njegovo mišljenje ali ipak su mu neke ideje totalna glupost.




amdn -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (9.5.2015 19:39:46)

mm ima smisao za sredjivanje stana, on cak ima vise sitnica i ukrasa od mene :)
[sm=smiley36.gif]




Frcokla -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (9.5.2015 19:49:26)

A, moj nema nikakav smisao šta s čim ide, i kako se kombinuje, zato se i iznerviram. [sm=smiley13.gif]
A treba i krevetić i kolica uskoro da izaberemo. Grrrrr.... Al ce biti [sm=zz_furious.gif][sm=zz_redcarded.png]




Anoniman -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (9.5.2015 19:51:37)

Frcokla kolica biraj ti, muskarci nemaju pojma[sm=smiley36.gif], meni mm izabrao, i sada kupujem nova[sm=hudicek1.gif]




Frcokla -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (9.5.2015 19:56:40)

Apsolutno se slažem. Ja sam vec i izabrala, da se razumemo. Samo da ih "pokupim" [sm=smiley36.gif]
Njegove sugestije ne prihvatam jer će on svakako pronaći neka makar malko jeftinija! A ja bas hoću kvalitetna, da imam posle i za drugo, ako Bog da i za treće dete...

Kad vodimo debatu u vezi kolica onda mu ja kažem, dobro prodaces ti svoj auto, i kupićes neki jeftiniji. E onda i on ćuti. [sm=jezicek.gif]




amdn -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (9.5.2015 19:58:32)

Da Frcokla ako on ne zna bolje sama da biras, nego posle da kupujes nova kao Unina mama :),
mi smo doduse izabrali zajedno imamo decaka i imali smo crvena :),njih smo izvozali pa smo kupili posle nova plava koja su nam prakticno nova, mozda smo ih vozili 10 puta, glupo bacanje para :(




mila83 -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (9.5.2015 20:06:52)

Mene mm retko kad iznervira,a kada se i to desi,onda je zbog kupovine,desi se nekad da nemamo ista vidjenja stvari, i cena [sm=smiley36.gif]




ivaMark -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (16.5.2015 22:11:39)

otisao na pice posle posla, jos mi nije ni rekao...nego sam provalila pa kad sam ga priupitala: da li si bio samo patike da kupis? jos se gospodin naljutio sto ga tako pitam.

inace, kada bih pisala u ovoj temi svaki put kada me iznervira, moderatori bi mi dali opomenu sto zatrpavam temu....




World -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (16.5.2015 22:17:36)

ma nece, samo se sjeti svaki cetvrti post da ostavis negdje drugo [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Frcokla -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (18.5.2015 14:11:35)

Danas ništa posebno. Ali je zato juče, skoro sam počela da plačem u autu. [sm=smiley19.gif] vozili smo se dugih 400 km, samo jednom stali za wc, u gužvi zbog radova na putu, jedva sam opet čekala sledeći parking. I onda mu kažem km pre granice da stane na pumpu, jok, samo da pređemo granicu još... Reko sigurno je gužva, i bila je, i totalno sam odlepila. Ponekad, kao da nema osećaj, da sam sedmi mesec i da neke stvari ne mogu da podnesem isto kao pre...[sm=smiley13.gif]




vonavoj -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (21.5.2015 21:16:27)

Od juce sam prestala da razgovaram sa njim..sta god da kazem dobijem "tisina"..stalno ga napadam,teram da radi..jadnicak..
Da bi popodne otisao na posao i dolazi,neki kamion ga udario na parkingu!!!! Ostetio haubu i branik..i nije tu kraj,uzeo je samo broj telefona,kao dace mu pare koliko majstor kaze!! Jbt toliko si naivan,nijedan dokaz nemas..samo rec!! I sta da mu kazem...da sam bilo stq rekla bilio bi sta pametyjes..i tako uvek,a 99%sam u pravu!




Anoniman -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (21.5.2015 21:25:17)

von[sm=smiley31.gif]drzim fige da taj covek bude neki posten i da odrzi rec.




vonavoj -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (21.5.2015 21:27:47)

I ja se nadam! Ili ce me mm zapamtiti,nek mu bude ovo znak!




ivaMark -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (21.5.2015 22:01:37)

da sam bilo stq rekla bilio bi sta pametyjes


o da, ovo je poznato jako..

kaze meni mm juce: da cutis malo i ne popujes bila bi super [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] nasmejao me posteno




vonavoj -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (19.6.2015 20:31:03)

Od utorka je na puty..danas je trebalo da dodje do 17h..jos ga nema!! Zivi momacki zivot! Pri tom mi se javio da je krenuo u pola 1..ide sa Zlatibora!! Aaaaaa;!




Ivanka 75 -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (19.6.2015 21:00:21)

Von, tvoj se barem javio da je krenuo, moj ni to ne radi [sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (19.6.2015 21:08:23)

Iznervirao me rekacijom ka d sam rekla da kupimo mašinu za prnje veša našu iako sam znala šta će biti. Sve jedno, šizim. Da mogu, nalupala bi ga




Ivanka 75 -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (19.6.2015 21:19:49)

Trco, sve sa njima ja borba [sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (19.6.2015 21:22:08)

Ooo pa nisu oni svesni. On bi linijom manjeg otpora sa babom, a mene ko j.

Pa mogu i ja linijom manjeg otpora, pa oteram sve u tri lepe (kao njegova mama) i odem u Bg. Pa ću sama da perem i širim je*eni veš kad mi je volja!!!!




vonavoj -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (19.6.2015 21:53:38)

Dzaba se javio kad nije tad krenuo nego tek u 4..znas,zadrzali ssmo se,pa da rucamo. A ti zeno ko te jebe! Cemy onda mobilni??? Kupio mi solju - najboljoj zeni na svetu,ali me nije kupio! Sta me lagao,kazi ne znam kad krecem..nisam sam i cao..a ne kao debil cekam!




Ivanka 75 -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (19.6.2015 22:01:34)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dzaba se javio kad nije tad krenuo nego tek u 4..znas,zadrzali ssmo se,pa da rucamo. A ti zeno ko te jebe! Cemy onda mobilni??? Kupio mi solju - najboljoj zeni na svetu,ali me nije kupio! Sta me lagao,kazi ne znam kad krecem..nisam sam i cao..a ne kao debil cekam!


Uvek je jedenje izgovor [sm=smiley1.gif]
A ti se polomis da mu spremis veceru da ima sta toplo da pojede kad dodje kuci a on kaze "nisam gladan, dobro sam rucao na Fruškoj gori" aaaaaaaaaaaaaaaaaaa




QueenJ -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (19.6.2015 22:14:57)

Moj je danas, za promenu bio ok. Ali, hajde, da se upišem u temu, isflekao je posteljinu (ako znate na šta mislim)... [sm=smiley9.gif][sm=zz_giggle.gif]




Kata90 -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (19.6.2015 22:18:10)

Jao queen stvarno si luda[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>