RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


QueenJ -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (19.6.2015 22:22:32)

Pa da malo nasmejem ove moje drage žeMske. 'ajte u kafanu, poslužila sam pićence!




bubulence -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (19.6.2015 22:59:24)

IZVORNA PORUKA: QueenJ

Moj je danas, za promenu bio ok. Ali, hajde, da se upišem u temu, isflekao je posteljinu (ako znate na šta mislim)... [sm=smiley9.gif][sm=zz_giggle.gif]



mmmm pio je sok u krevetu??? jeo cokoladu?? ili visnje??? nemam pojma na sta si mislila [sm=smiley24.gif] hihihi




QueenJ -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (19.6.2015 23:13:29)

Daaa... Jeo čokoladu... [sm=smiley29.gif]




vonavoj -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (20.6.2015 3:44:27)

[sm=smiley36.gif] ivanka!
Ma nista mu nisam spremala!




dijana1* -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (20.6.2015 3:57:18)

Von jel bar dosao kad si jos budna[sm=smiley36.gif]
Ili ga cekas sa "usranom motkom"[sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (20.6.2015 7:20:28)

I ja da se upisem za ovaj mesec. Juce mi se trtio u kuhinji dok sam spremala klopu, pa sve ono baca pogled preko mog ramena, kako me samo to tek nervira [sm=hudicek1.gif]




NadaR -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (20.6.2015 7:29:38)

Nadrndan je i mnogo me nervira ta njegovs negativa.




vonavoj -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (20.6.2015 7:31:21)

Stigao je u 21!,na kypanje dece!




jabudic -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (20.6.2015 7:35:00)

Ja udjoh samo da vidim ko se nervira od rane zore [sm=smiley36.gif]
Mene mm vise ne nervira. Kad prodjes sto smo mi prosli, toliko mjeseci bolnice i strepnje shvatis da nista nije vaznije od toga da smo zdravi i da se volimo.
Ponekad me nervira kad se razvlaci po citav dan s kreveta na krevet, ali nadoknadi vec sjutri dan, pere sude, sprema dorucak, itd. Kad ce doci ili gdje ce otici, to me ne zanima. Samo neka je dobro. Ako se meni negdje ide, a njemu ne ide -Boze moj, nismo se rodili zajedno, spakujem djecu u auto i au revoir.




jabudic -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (20.6.2015 8:00:30)

Von, mala su djeca, umorna si, sve su te faze normalne i kroz svaku sam prosla. Ja sam moje bukvalno sama odgajila, do jedno 2g unazad. Bila i umorna i nervozna i nervirao me, ali sve prodje. Nije ni njemu bilo lako, za to vrijeme je radio 2 posla i pravio nam kucu. Najmanje je tu bilo zadovoljstva, ali neke stvari moraju da se odrade, pa se posle uziva. Kad J bude imala godinu i po-dvije, bicete opet kao tinejdzeri.




vonavoj -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (20.6.2015 9:06:29)

Sigurno si u pravu jabudic! Jos me stiglo sto sam morala sama da pisem zalbu za vrtic,jbt sve sama-sa decom! Znam kroz sta si prosla i sad ti je bolje,nadam se da ce tako i meni biti!




wivern -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (20.6.2015 10:40:39)

Setila sam se Emicinog posta. Danas kaze mm malisi "sine pusti nas maaalo da uzivamo i da nam nisi stalno u rukama" i onda kad je video moju facu brzo je dodao "doduse vise mami nego meni" ahahahaha
Odlepicu od pitanja gde je, kako, kad , kuda...kao da sam na moru sa dvoje dece.On covek posao na odmor i ostavio mozak kuci a ja treba da razmisljam o svemu. Vrhunac nervoze kad juce na plazi nije umeo da sastavi sator nego sam mu otela iz ruke i namestila. Kaze covek "danas sam izuzetno glup" malo je falilo da mu kazem "ne nego izuzetno bezobrazan"




dijana1* -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (20.6.2015 17:29:30)

Jaooo wiv[sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (21.6.2015 9:04:50)

idi bre wiv,nasmeja me!
to je bas ono sto sam pisala pre neki dan,prave se da ne znaju,i onda mi preuzmemo! [sm=lev.gif]




Kata90 -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (26.6.2015 18:54:51)

aaaaaaaa znaci ludim,[sm=zz_timebomb.gif]lepo se dog idemo u prodavnicu da nakupujemo sve sto mi fali u kuhinju od namernica.......ono klinac on zaspo,ja ga budim ocemo ici on nista.......doslo mi da ga cusim[sm=hudicek1.gif] lencuga.....oni su stalno umorni......Da nebi ja teglila mozda sve iz prodavnica,a on nista da ne uradi [sm=zz_banghead.gif] e sad ce lepo ici sam kad bude hteo neinteresuje me.........




vikiveki -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (26.6.2015 19:03:05)

Ih Kato njima se uvek spava...i moj tako kada dođe sa posla ruča i legne da malo prebaci...ali to se otegne na 2 ili 3 sata,pa kad ustane ubrzo bude vreme opet da spava[sm=smiley13.gif]




Kata90 -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (26.6.2015 19:09:18)

Bas mi je veselo,sad kad je kuci i kad ne radi privatno htela sam da se to obavi......ma haos




Klarita -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (26.6.2015 23:08:15)

Ja bih u ovu temu trebalo da zalazim paaaaaaaaaaaaaaaa 3-5 x dnevno [sm=hudicek1.gif]

Malocas bio sa k do prodavnice i ja mu napisem sta da kupi u vidu SMS poruke, a on zaboravio paradajz, krastavac i meni cigareeeeeeeeeeee[sm=smiley19.gif jos me ubedjuje kako mi je dovoljna jedna cigara do sutra ujutru...more mars bre...dizi guzicu i mars na trafiku...i upravo je izasao[sm=hudicek1.gif]




veselicaa -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (26.6.2015 23:10:20)

Ja ovde ne smem ni da pisem [sm=zz_biggrin.png] Mnogo me nervira u zadnje vreme,ali bas mnogooooo[sm=zz_cold.gif]




vikiveki -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (26.6.2015 23:15:35)

Evo ga moj se skoro probudio ...posle podnevne dremke,i već planira kada ćemo leći[sm=smiley13.gif]




Klarita -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (26.6.2015 23:17:48)

Dodje mi ponekad da ga zadavim, izvadim mu grkljan, odsecem onu stvar...cekaj, smem li to ovde da pisem[sm=zmeden.gif] nemoj da se posle upotrebi na sudu protiv mene[sm=jezicek.gif] Salim se...nervira me toliko da se ponekad zapitam "Boze, kako sam sebe uspela da zajeb** ovoliko[sm=zmeden.gif]




veselicaa -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (26.6.2015 23:19:03)


IZVORNA PORUKA: Klarita

"Boze, kako sam sebe uspela da zajeb** ovoliko[sm=zmeden.gif]

Juce sam ovo izgovorila i pommislila 10000 puta [sm=zz_big_green.png]




bubulence -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (26.6.2015 23:27:25)

hahaahahah Klarita, cuti, ne preti naglas [sm=smiley36.gif]...




vonavoj -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (27.6.2015 2:03:25)


IZVORNA PORUKA: Klarita

Dodje mi ponekad da ga zadavim, izvadim mu grkljan, odsecem onu stvar...cekaj, smem li to ovde da pisem[sm=zmeden.gif] nemoj da se posle upotrebi na sudu protiv mene[sm=jezicek.gif] Salim se...nervira me toliko da se ponekad zapitam "Boze, kako sam sebe uspela da zajeb** ovoliko[sm=zmeden.gif]

Mislila sam da sam jedina sa tim idejama!! Evo sad skidam J temperaturu..
A on hrce covek!! Otac kolac!




emicaa -> RE: Čime vas je muž danas iznervirao? (27.6.2015 8:52:55)

Slična su nam razmišljanja,uglavnom imam te misli kad T ne spava a njema ni ne pada na pamet da on ustane.Inače ga volim[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>