Vakcina u trudnoci (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


bek_ica -> Vakcina u trudnoci (14.10.2009 19:50:32)

Zanima me da li se neko vakcinisao u trudnoci protiv gripa i da li nesto zna o tome?




Anck Su Nmaun -> RE: Vakcina u trudnoci (14.10.2009 19:52:43)

Vec postoji tema... klikni ovde 




Anoniman -> RE: Vakcina u trudnoci (14.10.2009 22:13:14)

Običnog gripa ili svinjskog?

O svinjskom sam ja danas pisala u temi Novi grip.




branaV -> RE: Vakcina u trudnoci (23.9.2015 9:38:10)

Molim vas za savet !!!
Trudna sam a nisam prelezala boginje, imam cerku koja ide u vrtic pa se bojim da ne dobije tamo boginje,a pisali su o epidemiji. Da li je neka od vas imala slican problem? Sta je pametno da radim? Posavetovacu se sa dr-om ali cula bih i vase misljenje. Hvala!!!




choopa choops -> RE: Vakcina u trudnoci (23.9.2015 10:34:46)

Ima tema Trudnoća i boginje pitaj tamo [sm=smiley1.gif]

Ne znam šta da radiš [sm=zmeden.gif]




Anoniman -> RE: Vakcina u trudnoci (23.9.2015 13:43:02)

Brana moja U nije prelezala boginje, ali zbog bolnice u kojoj smo bili u novembru morali smo da pauziramo 10 meseci, tako da je ispalo super sto se moje trudnoce tice, moja mama kaze da sam ih ja prelezala, morbile su zabelezene u katronu, a ovcije nisu, iako mama tvrdi da jesam, ja nisam htela da ide, da rizikujemo, i evo trebala je da krene sada kada ja udjem u 9 pocetkom oktobra, a mene je strah jer su javili da su se opet pojavile, pa se mislim da sacekamo da se porodim, nisam vise pametna[sm=zmeden.gif]




branaV -> RE: Vakcina u trudnoci (23.9.2015 15:06:08)

Nisam ni ja pametna sta da radim, videcu sa dr-om, ali sam se bas uplasila kad sam citala sinoc vesti. I ja sam razmišljala da je ispisem ali ne znam kako cu, sama sam sa njom po ceo dan, lepse joj je u drustvu sa decom bar malo u toku dana, zao mi je zbog toga.Hvala vam devojke, uh ovaj forum mi bas znači u trudnoći. Hvala vam!!!




Stranica: [1]