RE: prejak refleks otpustanja mleka (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dopuna dojenju



Poruka


New Mom -> RE: prejak refleks otpustanja mleka (1.6.2015 21:34:15)


IZVORNA PORUKA: soni

New mom mi je licna sacetnica za dojenje..i nju sam davila..pa me sramota..zato sam otvorila tenu da davim malo i vas

Doci cu ti tamo u beli svet da dobijes po turu! Da znas!




choopa choops -> RE: prejak refleks otpustanja mleka (1.6.2015 21:55:48)


IZVORNA PORUKA: jovicaa

mozes da mu pustas belu buku da se umiri dok sisa, to ja sad radim kada je bebac nervozan, posto je bolestan, pa mu smetaju sline i slajm, pustis fen ili usisivac i probaj onda da mu das.. smire se od tog zvuka


E ovo sam i ja radila. Smiri se pa lakše prihvati. ALi onda sam u nekoj temi pročitala kako bijela buka ne valja, pa to praktikujem jedino ako je baš, baš frka [sm=zmeden.gif] Sad joj pustim muziku (Mama voli bebu), malo pojačam. Ponekad upali, ponead baš i ne. Vrijedi sve probati...




Anarunika -> RE: prejak refleks otpustanja mleka (1.6.2015 23:43:24)

choopa choops ,neću da skrećem sa teme,ali zašto bela buka ne valja? Nama je bila od velike pomoći prvih dva meseca -vodopad pogotovo.




choopa choops -> RE: prejak refleks otpustanja mleka (1.6.2015 23:58:47)

Anarunika ma i ja sam sa njih dvoje to radila ponekad, a sa njom smo čak sad i na telefon snimili pa bi pustali, a onda sam naletjela na ovaj post od branki KLIK. Pa sam izbacila to [sm=zmeden.gif] Šta znam, možda se na kraju ispostavi da to nema veze, ali ja ću ipak da pokušam da izbjegnem.




Trcosava -> RE: prejak refleks otpustanja mleka (2.6.2015 9:09:27)

Soni, moj se nije davio do sad. Evo tek sa četri meseca on počne da se davi. U početku sam curela na sve strane, ali se nije davio. Sad, obično na desnoj kad krene mleko zna da se zadavi, zagrcne, ali ne haje on za to, nastavi da sisa.
Nm mi je poslala jedan link kako da mleko ide, jer je moj postao prava lenstina kad je budan, sisa po 5 min i onda pusti jer nema mleka više, nego mora da čeka da nadodje.
E sad, link i Nm - na linku neki čika pritiska blizu bradavice odozgo i odozdo ne bi li mleko krenulo, a na netu sam pročitala da se slično radi da bi se usporio protok, tj da se ne dave.
nm razreši nam mystery




daca77 -> RE: prejak refleks otpustanja mleka (3.6.2015 11:31:26)

Soni, i moja zna da se i sada zagrcne, ali iskaslja se i brzom brzinom nastavlja da guta[sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: prejak refleks otpustanja mleka (3.6.2015 11:47:15)

Soni,nama se to desavalo u pocetku kad je bila mala.onda je nosim da se malo udrema i tako uspavana hoce posle da sisa.




soni -> RE: prejak refleks otpustanja mleka (4.6.2015 3:11:57)

Branki i ja sam to orimetila..nocu kad je uspavan mirnije sisa..ne davi se toliko..




soni -> RE: prejak refleks otpustanja mleka (23.6.2015 14:34:05)

Mi smo se malko sredili...I dalje mi mlekonjako izlazi ali ne gusi mi se beba vise kao pre...Mozda mi grudi nisu prepunjene kao pre ili je on porastao...probala sam sa vestackim bradavicama..pomogle su kad tek pocne da sisa posle sam skidala...Sada ne koristim vise




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]