U čemu spava vaša beba? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


moja ciklama -> U čemu spava vaša beba? (9.6.2015 9:46:32)

Molim moderatore da ukoliko ima tema, prebace post. Ja je nisam našla.

Dakle, jun 2015[sm=smiley36.gif]
U čemu vam beba spava, pokrivate li je?

Moja od rođenja spava u vrečama.
Ima ih raznih debljina.
Ja sam navikla na MILBI.

Sada imamo prelaznu, ne frotirsku i ne punjenu. Prelaznu.
Pitam se da li da joj oblačim bodi ispod ili ne?





Anarunika -> RE: U čemu spava vaša beba? (9.6.2015 10:08:09)

Moja spava u bodiću i ćebence preko. Držimo otvorene prozore noću,sa spuštenim roletnama,da imamo više vazduha. Moja dvojca bandita nisu nikad hteli u vrećicu pa sa njom i ne pokušavam. A tek je sada počela da se vrti pa će sad i da nastane haos sa otkrivanjima ,zapetljavanjima itd. Možda i ja probam sa vrećicom. Imam neku frotirsku.Ako to budem koristila oblačiću joj bodi i preko toga vrećicu i to je to.Ako ne onda bodi i lagani,pamučni prekrivač.




reve84 -> RE: U čemu spava vaša beba? (9.6.2015 10:13:13)

Mi spavamo u bodicu i sorcicu. Pokrivamo se laganim prekrivacem koji mahom sleti neverovatnom brzinom sa nje.
Vrecu nikad nije htela...Baraba




degu -> RE: U čemu spava vaša beba? (9.6.2015 11:14:37)

T spava samo u bodiću, pokrijem je pelenicom ili isto tako tankim prekrivačem koji završi negde ispod nje. Tamo negde oko 5h kao malo osveži pa je pokrivam a do tad je pakao.




Ana RR -> RE: U čemu spava vaša beba? (9.6.2015 12:25:26)

Hm sigurna sam da mamo sličnu temu ali ne mogu da nađem...

Elem, kod nas je još uvek sveže noću, valjda je u kući drugačije, Mare spava u donjem delu tanke pidžamice i majici kratkih rukava. Kad je baš toplo ima letnju pidžamicu.




adulence -> RE: U čemu spava vaša beba? (9.6.2015 12:35:45)

moja Ivka spava u gacicama i majici kratkih rukava,ali ona se jako znoji i njoj je uvek vruce...




Mariya -> RE: U čemu spava vaša beba? (9.6.2015 13:10:36)

H spava u bodiju kratkih rukava i tankoj vreći za spavanje (ja sam je sašila od najtanjeg pamuka za posteljine koji sam mogla naći), kad bude još toplije spavaće u bodiju na bretele. Ona se strašno puno okreće, vrpolji i vrti, otkrije se za sekundu i što je najgore povuče ćebe sebi na glavu[sm=smiley29.gif]
Lu spava u letnjoj pidžami ili potkošulji i gaćicama.




emicaa -> RE: U čemu spava vaša beba? (10.6.2015 14:01:37)

Teodora u bodiju i kratkom šorcu bez pokrivanja i bude joj prevruće,ako opet bude vruće onda će samo u bodiju.




tekilica -> RE: U čemu spava vaša beba? (24.6.2015 11:28:31)

U pizamici, mada smo sada, u trenutnom nedostatku onih sa kratkim rukavima, izabrale majicicu i sorts, laganiji.




nikiteki -> RE: U čemu spava vaša beba? (24.6.2015 12:34:05)

u pidzamici mada kad je vruce u bodicu




Mala Elena -> RE: U čemu spava vaša beba? (19.7.2015 18:17:02)

Ovih dana samo u peleni ...




Mariya -> RE: U čemu spava vaša beba? (15.11.2015 23:36:54)

Sad već spava u bodiju dugih rukava i debljoj, frotirskoj vreći. I dalje sa ćebetom na glavi[sm=smiley36.gif]
A L u majici kratkih rukava i sorcu.




Leptiric123 -> RE: U čemu spava vaša beba? (15.11.2015 23:45:02)

Leti u majici na bratelice i gacicama,a sad u onom kombinezonu ne znam kako se zove kad je celu zakopcam i stopala i sve,jer spava otkrivena skroz.




bojana92 -> RE: U čemu spava vaša beba? (7.12.2015 18:40:42)

Zimi im obucem potkusulju i pidzamu,a leti samo majcu.Zimi ih pokrivam sa tnjihovim prekrivacem,i sa toplijim cebetom,a leti samo tanki prekrivac.




Sanjalicaaa -> RE: U čemu spava vaša beba? (7.12.2015 18:55:42)

Starije dete u pidzami, a beba u zeki samo. Mada cu ga stavljati u dzak kad jos malo zahladni.




Anarunika -> RE: U čemu spava vaša beba? (8.12.2015 15:47:47)

Stariji klinci spavaju u pidžami Malci,Angry birds i tako to...a beba uglavnom u bodiju ili ponekad u tanjoj zeki




jess021 -> RE: U čemu spava vaša beba? (17.2.2016 13:08:58)

Mame, jel vam bebe spavaju u dzaku?
Nocas razmisljam da li je praktican. L otkad je naucila da se okrece na stomak, nocu se sva upetlja u cebe pa se iznervira.




emicaa -> RE: U čemu spava vaša beba? (17.2.2016 13:15:03)

Jess moja T je spavala do sedmog mjeseca možda u vreći za spavanje,sve dok je bilo hladno.




jess021 -> RE: U čemu spava vaša beba? (17.2.2016 13:19:58)

Emice kod nas nije hladno, ne brinem da li ce se otkriti, ali ne moze bas spavati smao u zekici.
Zanima me da li se u dzaku moze okrenuti, da li ce je sputavati, posto vrlo nemirno spava.




Ana RR -> RE: U čemu spava vaša beba? (17.2.2016 13:28:24)

Jess, moj Marko je jako nemirno spavao kao beba, vrteo se na sve strane, sve dok ga nisam stavila u džak. U njemu kao da se lepo ušuška i to ga umiri. Super stvar.




mila83 -> RE: U čemu spava vaša beba? (17.2.2016 13:48:26)

Blago vama mame,cija deca hoce u dzaku da spavaju.Moji nijedno nece,ni M i D kad su bili bebe,a i ni T sada.Nije hladno u kuci naravno,ali moraju biti pokriveni.Moja T sada spava u pamucnoj pidzamici,ispod koje ima bodi kratkih rukava(dodje joj kao potkosulja) i u carapicama. Pokrivam je tankim jorganom ili cebetom,po nekoliko puta u toku noci.




emicaa -> RE: U čemu spava vaša beba? (17.2.2016 14:56:01)

Mila ni Dora nije posle htjela u vreći,kad je već mogla stajati onda sam joj kupila termo pidzamu jer nam je u prošlom stanu uvjek bilo hladno u sobi.




amelia -> RE: U čemu spava vaša beba? (17.2.2016 18:01:59)

Emice kakva je to termo pidzama?




Sanjalicaaa -> RE: U čemu spava vaša beba? (17.2.2016 19:18:41)

Moje dete ne trpi nikako da bude prekriveno, a decija soba nam je najhladnija. Preko fb sam narucila neki cak sa nogavicama i resen problem [sm=smiley36.gif] a mladji u pidzamici i dzaku bebecem.




mila83 -> RE: U čemu spava vaša beba? (17.2.2016 19:28:13)

Sanjalice ,videla sam te dzakove sa nogavicama.Pisi kako je proslo ,jel hoce da spava u tome ?




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>