RE: Decji apetit (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dohranjivanje gustom hranom



Poruka


medamisko -> RE: Decji apetit (8.12.2017 21:49:41)

Moja mala bas lepo jede, ali zato skolarac toliko mrljavi i jede na silu da ludim svaki obrok. Cak ni ne zna kad je gladan, ma zna ali je sve drugo prece.




Sanjica26 RR -> RE: Decji apetit (8.12.2017 23:29:53)

Naravno da im je sve drugo prece nego hrana. I kod nas je isti takav slucaj.




mama Jo -> RE: decji apetit (16.2.2018 15:09:06)

Moja J.je sad za rucak jela supu i masline i kisele krastavce šŸ¤”
Imaju li i vasa deca neke sulude kombinacije hrane?




vocicana -> RE: decji apetit (17.2.2018 7:44:37)

Ima moje, jde samo salatu i hleb, naravno bez supe nista. U globalu super jede, stvarno ne mogu da se pozlim, ima neki iscaseni raspored, jedan dan jede kao vaska i mene bi pojeo da sam jestiva, drugi dan, onako mlako bude. Ali ne mogu da se zalim.




Srecko47E -> RE: decji apetit (22.2.2018 0:54:26)

Mama jo sta god da joj se jede,neka jede.Bitno je samo da se nesto pojede




mama Jo -> RE: decji apetit (22.2.2018 2:31:02)

Ma tako je šŸ˜Š ono sto sam naucila o decijem apetitu je da je vrlo promenljiva stvar, iz dana u dan....




Anck Su Nmaun -> RE: decji apetit (22.2.2018 8:05:37)

V je poceo da brlja sa pasuljem i graskom, pljucka napolje ostalo sve kao mecava krka.




Maraj -> RE: decji apetit (22.2.2018 8:34:32)

Moj L ne do nekih godinu i po jeo sve. Kao usisivac. Od tada toliko brljavi. Jede svaki dan skoro isto. Mogu na ruke jedne ruke da nabrojim hranu koju jede. Nista "novo" nece da proba. Drzi se hrane koju jede i nista novo ne uvrscava u meni( a jeo je sve to....)[sm=smiley13.gif]




Mala Elena -> RE: decji apetit (22.2.2018 8:37:30)

Kako jedu, trebala bih svaki dan praviti krompir.[sm=hudicek1.gif]
Tokom dana slabo, jutro pocinju sa mlekom ,kako dan odmice uvece pojedu raznovrsnije.




mama Jo -> RE: decji apetit (22.2.2018 8:42:18)

I J.bi svaki dan krompir šŸ˜Š
Jedno vreme smo uspevali da joj podvalimo dok gleda cratace, ni ne vidi sta jede....




Maraj -> RE: decji apetit (22.2.2018 8:43:17)

Me ja svaki dan przim pomfrit
To jede . Tj to jedino pojede. Krompir hoce samo u tom obliku. Pire ne mogu da ga nagovorim da proba...




Mala Elena -> RE: decji apetit (22.2.2018 8:43:52)

I ja to radim dok gledaju nesto , ali znam da je to greska. Ja ne znam kako namamiti dete za sto da ne ustaje dok ne zavrsi obrok.[sm=zmeden.gif]




DuÅ”kić -> RE: decji apetit (22.2.2018 8:47:31)

Ja mojima ne dam da gledaju crtace i da jedu, tad moze neki slatkis.
Jede se za stolom, od kad i sin jede i sto ne bi hteo vidi da ona jede pa zajedno.




Anck Su Nmaun -> RE: decji apetit (22.2.2018 8:55:17)

Ja sam palila crtace jedino kad nam je bas bio neki krizni momenat plakanja il nesto slicno inace ne.




Milena18 -> RE: decji apetit (22.2.2018 9:06:23)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Moja J.je sad za rucak jela supu i masline i kisele krastavce šŸ¤”
Imaju li i vasa deca neke sulude kombinacije hrane?


Moja M je pre neki dan jela piletinu i kivi [sm=smiley36.gif] A hleb je u svim kombinacijama, čak i uz poparu.
I ona je ranije jela sve, a sad već bira. Brokoli je ranije jela, sada neće ni da proba. Spanać samo u piti. Čini mi se i da pojede manju količinu hrane za obrok nego pre 2-3 meseca. Ali ipak jede raznovrsnu hranu, tako da se ne žalim.




Srecko47E -> RE: decji apetit (23.2.2018 0:37:11)

Kod nas se hranjenje cesto zavrsi podojen jer Mustra striktno odbija jelo.Citala sam da im igracke ne treba davati niti pustati tv jedino mi ostaje da provam vakum igracku za hranilicu




Bunnyca -> RE: decji apetit (1.3.2018 14:49:37)

Do 7,5 meseca sjajno, a evo treca nedelja nece nista.Izbijaju gornji kecevi i apetit mu je uzasan




Mala Elena -> RE: decji apetit (1.3.2018 20:00:06)

Moje su popravile apetit, ali nema stogog sedenja za stolom. Hranim ih u razlicitim situacijama i sluzim se kalkulacijama [sm=smiley36.gif] ...




mama Jo -> RE: decji apetit (1.3.2018 20:26:56)

Joj ME i mi tako... jedno vreme ju je i drzalo mesto ali kad joj na tel.pustimo crtace da gleds... danas nijedan obrok nije bio za stolom i u stolici za hranjenje...




Mala Elena -> RE: decji apetit (1.3.2018 20:32:01)

Trudim se da bar jedan obrok bude za stolom i kada piju mleko. Izabrala sam da jedu. Nesto gubis, nesto dobijas...




Sarav -> RE: decji apetit (1.3.2018 20:41:45)

Bebu stalno hranim u hranilici za stolom. Ne ručamo zajedno jer ona jede u 13h pa kad mi sednemo za sto ona opet am-am. [sm=smiley36.gif]BaÅ” ne volim da ih jurim po kući da jedu, volim da se zna kad je obrok. Kad su bolesne, onda im dopuÅ”tam sve.
Inače, sad za večeru je beba pojela jednu i po uobičajenu porciju, oduŔevila sam se.




mama Jo -> RE: decji apetit (1.3.2018 23:42:58)

[sm=bravo.gif] bebice šŸ˜Š
Ni ja ne volim vijanje po stanu i hranjenje, to mi je bas mrsko....ali nekada prosto, sto kaze ME, biram da jede pa kako god... naidju i njoj nekad neke lutke pa joj onda dopustim zarad ,,mira u kuci" šŸ˜‚




Mala Elena -> RE: decji apetit (1.3.2018 23:47:44)

Znaju oni to da zloupotrebe , pa traze uvek tako, ali kod nas se zna , ne moze i kraj.




Srecko47E -> RE: decji apetit (2.3.2018 0:17:55)


IZVORNA PORUKA: Bunnyca

Do 7,5 meseca sjajno, a evo treca nedelja nece nista.Izbijaju gornji kecevi i apetit mu je uzasan

Sa ovim se slazem.
Mustra uglavnom sisa.Zna da joj je to sigurica.




Mala Elena -> RE: decji apetit (2.3.2018 0:20:46)

Bilo je kod nas te faze, sa 7,5m bili smo na moru, P je jela minimum minimuma, znam da sam se nervirala.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>