RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


emicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 9:21:35)

Bar dan,dobro me podsjetište na naočare,mogla bi ih nekad malo stavit,nisam sigurno dva mjeseca.
A i ja sam čitala trudnice,šteta.Ali tako to bude uvjek.




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 9:55:38)

Evo i mene. Ustala sam gladna kao vuk, a iz stomaka se cuje propast.
Pod hitno moram psa u setnju pa po hleb. Već se zamisljam kako jedem svez hleb, pastetu i paradajz. [sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 10:06:26)

A mozes dok setas psa da smazes i burek [sm=smiley36.gif] I ja vec doruckovala. Gledam po netu detoksikacija organizma a doruckujem masne penjurlije i jogurt [sm=zz_frown.png]




Ana RR -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 10:08:18)


IZVORNA PORUKA: wivern
Već se zamisljam kako jedem svez hleb, pastetu i paradajz. [sm=smiley36.gif]


Idi u peršun, ovo godinama nisam jela a sad mi pošla voda na usta [sm=smiley36.gif] još sa nekim integralnim hlebom, uh.

Beži tamo, paštete su zlo [sm=zz_mask.png]




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 10:15:02)

Nato ne mogu, nosim malisu u kenguru i nadvlacim se sa zivotinjom [sm=smiley36.gif]
Anci ja obozavam sve to nezdravo [sm=smiley36.gif]. Ma kakav integralni, pravi onaj Sava i to ako je vruc...jaooooooo [sm=smiley1.gif]




Ana RR -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 11:09:31)

Wiv, ja sam nekada, dok sam išla u srednju školu, preko leta radila u maminoj firmi i tu je bila jedna prodavničica sa najboljim crnim hlebom na svetu. Mali hleb, malo veći od kifle, ali ukusan.. pa ne mogu opisati. Mislim da sam svaki božji dan doručkovala taj hleb, paštetu sa povrćem i paradajz [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 11:13:31)

zene[sm=smiley36.gif]ja sam sinoc vecerala hleb,pastetu i paradajz.i ja volim to.danas i sutra ci isto da jedem,resila sam i sLATKO NESTO DA PRAVIM,A POSLE DISCIPLINA opet.moguce da ce brat ipak da pravi svadbu u oktobru,pa moram da budem u fulu[sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 12:20:38)

Branki ne sumnjam da ćeš biti [sm=bravo.gif]
Ja završila šetnju, pa sa malisom u pazar i sva sreća pa je zaspao u kolicima i sad pijem prvu jutarnju kafu u kafiću. Ko nije za sebe nije ni za drugoga. Ala se tešim [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 12:34:05)

Mi išli u prodavnicu za opremu za životinje i bezveze bacim pogled u onaj akvarijum gdje budu gušterovi i ugledam zmiju,samo sam skočila unazad,pobjelila i suze mi krenuše.Osjećala sam se ko majmun [sm=smiley13.gif]




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 12:54:25)

Ahahaah Emice nemoj da si toliko stroga prema sebi. Plašiš se zmija, tako sam i ja nekada na paukove. Sad se samo stresem, najezim i prodjem. Ali kad bih ga videla sa onako dlakavim nogama van terarijuma nisam sigurna da me ne bi strefio šlog.




Kata90 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 13:14:02)

Jo napot [sm=smiley1.gif] jel neko za kafu,bila sam u nabavci namernica znaci prokuvala sam.....
Kasnije jos i do sveki idemo.....jos se mislim sta kuvat danas,nista mi se nejede.




emicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 13:22:38)

Ma nije meni bilo glupo zbog drugih nego mi je krivo što se toliko plašim,čini mi se da je sad gore nego prije.
Mi posle idemo kod zaove,Anastasia slavi drugi rodjendan [sm=bravo.gif]




Klarita -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 13:36:51)

Olaaaaaaaaa[sm=smiley1.gif]
I ja cu od ponedeljka na dijetu, tako da molim vas da o hrani pricamo na temi hrane. Hvala.[sm=jezicek.gif] Salim se, naravno, ali podsetiste me sta bih mogla da jedem[sm=zmeden.gif]
Idem da vidim sta se izdogadjalo tamo kod nasih najdrazih[sm=zmeden.gif]




Rosita -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 14:57:27)

De ste zene[sm=smiley1.gif] Meni je danas rodjendan, castim :). Sve belezite na moj racun.

Ovo mi je bas bljak rodjendan, imam T, sva sam slomljena.

Molim te klari, apotekarko, baci oči na temu kandida, mislim da imam reakciju na nistatin.




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 15:03:18)

Rosita samo ti ozdravi pa ces da nas castis. Gde bas temperatura na ovu vrucinu




mila83 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 15:27:25)

Rosita,srecan rodjendan ! [sm=rozica.gif]I da brzo ozdravis[sm=smiley31.gif]
Ja kao padobranac medju vama[sm=smiley36.gif]citam svaka dva tri dana,vidim spominju se krofne,krecenje,baloni...svi vredni.Lepo je vreme ali mi bas ne prija ova vrucina. Jos tri dana i moj djak prvak polazi u skolu,moram malo da vas castim za to. Mogu krofne ? [sm=smiley36.gif]




NadaR -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 17:06:49)

Dobar dančić :-)
Rosita ,brz oporavak želim.
Ja bih jednu kafu. Užasno mi se spava.




Trcosava -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 18:48:19)

Bar dan na terasu.

Samo da mahnem da smo stigli, pa raspakovali is ad dalje da raspakujem [sm=jezicek.gif]




dijana1* -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 18:56:29)

Mila mogu krofne[sm=smiley36.gif] al sam ih nanjusila hahaha...
Pre par dana neko je uzgradi pravio krofne i od tada samo na njih mislim a mrzi me da mesim[sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 18:58:28)

Dijo ja ih sanjam danima a ne umem da pravim [sm=smiley13.gif]
Sta je sa ovim trudnicama hormoni pice li pice, ajd nove sto se pomamile ali sta je sa starim [sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 19:03:29)

Manjak sexa[sm=jezicek.gif]




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 19:17:09)

Pa ja bih onda trebala da budem u toj temi, pod hitno [sm=zz_redcarded.png][sm=zz_biggrin.png]
Sad sam smazala celu malu lubenicu.




dijana1* -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 19:19:29)

Wiv ne staj na muku[sm=smiley36.gif]
Brojim mesece, nedelje, dane... ma sve[sm=jezicek.gif]




NadaR -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 19:22:03)

Ja navatah neciji wifi na igralistu. Ne smihem pustiti M samog jer je dalje pa tako sjedim na klupi i citam.




wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (29.8.2015 19:22:04)

Pa ti si zeno trudna a ja sam se ooodaaavno porodila [sm=smiley36.gif] i sve nesto na kasicicu dobijam
Odoh u temu sexualni zivot [sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>