RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Žapkić -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 19:47:59)


IZVORNA PORUKA: veselica

IZVORNA PORUKA: Žapkić





tina u utorak kreće u predškolsko. Tek onda neću moći da se sastavim...


Zapkic tvoja cerkica je kao moja S. isto godiste.Sta ti kaze,jel jedva ceka,jel se raduje?S me stalno ispituje nesto,pa kako ce ona tamo,pa da li ce da zna,pa sta da kaze kada nesto ne zna,sva mi je smesna.
Ivanka da znas da je tako,sada kada smo krecili povadim sve stvari iz ormana da operem,da ih osvezim,jer od stajanja izgube miris i veruj mi nasla sam za S preko dvadeset_ haljinica koje je A obukla samo po nekoliko puta na priredbama,slavljima i rodjendanima.
Wiv domacice [sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]
Odoh da sredim neko cvece ispred kuce,kuckamo se uvece [sm=smiley1.gif]


Pa, ona se nešto i ne raduje, niti pokazuje bilo kakva osećanja prema polasku u predškolsko... Jedino što me je pre neki dan pitala šta se radi u predškolskom i šta se radi u školi. Ja sam joj rekla, a ona mi je odgovorila (sve skrštenih ruku poza): "Pravo da ti kažem, mamice-ja neću da idem-ja to sve znam!!!"[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 21:11:39)

Gde ste zene? [sm=smiley36.gif]
Ja konacno sela sa somersbijem i cigarom da danem dusom, ceo dan ko na pokretnoj traci [sm=jezicek.gif] al mi je konacno lepo i cisto pa mogu da uzivam do sutra kad ce dezurni krs majstori da uzmu stvar u svoje ruke [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 21:33:29)

T već uveliko spava a mm i ja se dohvatili slatkiša,jesmo li najgori roditelji kad se krijemo od djeteta sa slatkišima [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 21:39:55)

Mm drema s jedne steane kauca, ja na drugoj na mobilnom i pogledavam neki film, Iva mlatara nogama izmedju nas.... [sm=sloncek.gif]




Ana RR -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 21:40:59)


IZVORNA PORUKA: milicicak

Gde ste zene? [sm=smiley36.gif]
Ja konacno sela sa somersbijem i cigarom da danem dusom, ceo dan ko na pokretnoj traci [sm=jezicek.gif] al mi je konacno lepo i cisto pa mogu da uzivam do sutra kad ce dezurni krs majstori da uzmu stvar u svoje ruke [sm=jezicek.gif]


Upravo pomislih kako mi se pije somersbi.. juče smo bili u maxiju i nismo kupili, jbg.

Nemoj da si takva, daj malo [sm=smiley36.gif]




milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 21:45:34)

Anci, mozemo da podelimo :) ionako mi mini buba pokvarila uzitak trazila je da je ja kupam, dok sam zavrsila vec je postao vruc [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 21:48:18)

Podsetiste me pa stavih jedan od nara u friz da se ladne malo, oblozila ga graskom i za 10ak min cu se nalijem ko zemlja [sm=smiley1.gif]




Klarita -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 22:05:36)

Neko dete mi vec 10 minuta rida pod prozorom, sad kad im izletim bice belaja[sm=hudicek1.gif]




Ivanka 75 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 22:09:48)

Sipaj kofu vodec Dobro za oboje, prestace da place [sm=smiley1.gif]
Somersby nar, mljacki [sm=smiley1.gif]




Jole84 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 22:13:59)

Leleee pijete a ne vikate a? [sm=jezicek.gif]




Ivanka 75 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 22:16:22)

Jole, imam jos jedna od kupine, hvataaaaaj [sm=smiley20.gif]




milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 22:18:26)

Ja imam jabuku, ako vise preferiras, krusku sam popila [sm=jezicek.gif]
Idem da vidim cime ce muz da me iznenadi veceras, dete konacno zaspalo [sm=smiley36.gif]




Jole84 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 22:21:59)

Uh može od kupine, taman da malo dignem gvožđe [sm=jezicek.gif]
Milicicak uživaj u iznenađenju [sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]




Klarita -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 22:24:20)

Sto ste bre neke? Kamo koka kola za mene? Pod prozorom cisto za sada, samo jure auta i motori, mm ih zajeb' sve jer uneo klupicu[sm=smiley36.gif]




milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 22:27:00)

Iznenadice me grilovanim patlidzanom za veceru [sm=jezicek.gif] ako drmnem jos jedan somersbi, iznenadicu ja njega [sm=smiley36.gif]
Nema Klari koce, veceras samo alkul [sm=smiley36.gif]




Klarita -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 22:29:10)

Onda drmaj, pa ripaj na co'eka[sm=smiley36.gif]
Ja odoh da potamanim jos nesto, jer od sutra sam na strogoj dijeti [sm=smiley4.gif]




milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 22:33:12)

Nema Klari nista od ripanje, ogranicena pokretljivost donjih ekstremiteta i bol u gluteusu ubi [sm=jezicek.gif]




Jole84 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 22:41:02)

Mico drmni još jednu flajku, ima da prođe bol garant [sm=smiley36.gif]
Laku noć ženske, ode trudnjača da kunja [sm=smiley31.gif]




emicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 22:45:35)

Kod nas konačno pao jedan kviki [sm=smiley36.gif]
Odo sad ko čovjek na spavanje.Lijepo spavajte




Ivanka 75 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 22:47:28)

Ja ne znam sta je ovo, dal od vremena, dal ambrozija uzela maha pa sam sva ko pretucena.
Sve mi smeta, bole me zglobovi, ja bi htela da ripnem na ovog mog ali nemam snage. A nema ni on mukica, da sabem koliko smo se videli ove nedelje ne bi bilo 2 sata ukupno. Ja dodjem s posla u 22h njih dvoje spavaju. On cele nedelje bio po terenu, dodje u 6 da cuva Ivu, ja odmah izlazim na posao, i tako u krug.
Oci mi se sklapaju, odoh da se tusnem pa u krpe [sm=smiley31.gif]




milicicak -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 22:53:04)

Ivanka, ja bih rekla ambrozija, i mm i ja smo danima ko prebijeni. Takmicimo se ko ce duze da kija u kontinuitetu a mini buba umire od smeha [sm=smiley36.gif]
Vecera spremna, odoh da se druzim sa dragim.
Laku noc devojke [sm=smiley1.gif]




Ana RR -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (30.8.2015 23:04:04)

IZVORNA PORUKA: milicicak

Anci, mozemo da podelimo :) ionako mi mini buba pokvarila uzitak trazila je da je ja kupam, dok sam zavrsila vec je postao vruc [sm=smiley36.gif]


Haha, znam sve, ja ne pijem ako nije hladno [sm=smiley1.gif] ništa, će delimo [sm=smiley1.gif]

Meni se ne dopadaju ti crveni, kruška mi je zakon, ili jabuka.





wivern -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (31.8.2015 0:01:21)

I meni je crveni bljaks. Kruska je zakon, a danas sam kupila i neki strongbow da probam.
Tri veceri sama kuci nisam ni jedan popila kao covek. kako krenem tako se malisa razbudi, i onda pre uspava on mene nego ja njega [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (31.8.2015 7:56:00)

Dobro jutro,kako je neobično bez miša da nam prva poželi dobro jutro.




Kata90 -> RE: Avgustovsko dRRuzenje na terasi (chat) (31.8.2015 9:44:32)

Jutro,mi budni od sedam...danas smo bas poranili......sad cu malo da raduckam po kuci dok malisa spava......
Vreme je bas super i danas [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 31 [32] 33   Sledeća stranica >   >>