RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Ivanka 75 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (4.10.2015 19:58:11)

Bubi, zena na sve spremna [sm=bravo.gif]
Meni fertilityfriend prognozira [sm=hudicek1.gif] sutra, a ja je ocekujem do srede.
Videcemo videcemo....
Nista posebno ne osecam, ni kao da cu da dobijem ni kao da necu, zato kazem da nece doci sutra.




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (4.10.2015 20:23:16)

Sad posle podne sam prostrela veš da se suši, i od tad me boli donji deo leđa i nisko u stomaku, sad već malo slabije. Piški mi se takođe često ali tako mi je bilo i u prošlom ciklusu tako da ne obraćam pažnju na to, tj ne računam kao mogući simptom. Osim toga ništa, jedino me samo jedna dojka boli onako da ne smem da pipnem pa mi je to smešno malo [sm=smiley36.gif]




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (5.10.2015 9:47:36)

Opet ja sama na ovoj temi [sm=smiley36.gif]

Još 4 dana... Sve više imam osećaj da nam ponovo nije uspelo, ne znam zašto... [sm=smiley13.gif]




AnaAna1 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (5.10.2015 11:35:46)

Vockice bas leeepo sto si je videla na uz [sm=bravo.gif] raste raste [sm=duda.gif]

Evo i meni je danas tek 8.dan posle O, nisam mogla zadnja dva dana da merim temperaturu jer sam sve lezala kasno bili po nekim proslavama tako da ne znam kakva je situacija :)

Nego, bili sinoc na svadbi i bas je bilo veselo izigrah se ja, pa popih i jedno 3,4 vermuta doduse za celo vece i uz dobru klopu, i tek se posle set_ih "jao a sta ako sam trudna"... jel moze nesto da skodi? [sm=zmeden.gif] inace retko kad uzmem da pijem al ponela me nekako muzika :)




borica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (5.10.2015 12:29:12)

Ana ne brini ne moze nista da naskodi, jos je rano. Drzim vam palceve devojke da sve sto pre dodjete u trudnicke teme.
Bubice, ja mislim da ste bas sad uboli.Ja sam bila bukvalno sigurna da cu dobiti, kako su me drmali pms simptomi, rekoh ajde da odradim test da potvrdim svoj osecaj i prevarim se[sm=smiley36.gif].




Ivanka 75 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (5.10.2015 16:04:19)

Meni se cini da stize svakog trena...
I ulozak sam stavila...




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (5.10.2015 16:09:47)

Joj daj Bože borice da je tako... Mada žalim se da nemam simptoma, jer juče nisam osetila tu glad ali danas odem iz kuće i eto glad, i posle mi je satima bilo muka, popila sam limunadu pa mi se smirilo malo. Juče je bila nedelja i ceo dan smo bili kući i celo vreme sam izjedala nešto pa me možda zato nije stigla glad [sm=smiley36.gif] Ne znam ,videćemo, ali ako jeste trudnoća, meni je 23. dc, deluje mi rano [sm=zmeden.gif]




Ivanka 75 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (5.10.2015 16:13:30)

Buba, moze biti i ovako i onako, na zalost. Ta glad je mozda i od trudnoce a i od pocetka vestice, ko ce razumeti zensko telo....
Navijam da kod tebe bude ono sto zelus najvise na svetu [sm=smiley1.gif]




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (5.10.2015 17:00:02)

Može biti, zato mi je sve pomešano, ništa, čekam pa šta bude. Ne želim da se opterećujem jer posle razočarenje još veće.
Hvala [sm=smiley31.gif]




AnaAna1 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (5.10.2015 20:10:25)

Ej ja uopste necu da pricam o simptomima jer umem mnogo da tripujem :) i u sustini sto vise citam forum to vise shvatam da nisam jedina kojoj se svaki cas cini da oseca neki simptom i posle dodje [sm=hudicek1.gif] i onda shvatis da ne mozes za sve sto te zigne da pomislis da si trudna [sm=smiley36.gif] a generalno par dana posle O uvek bude neki dan kad me boli stomak, ili glava, ili grudi, ili mi je muka hahaha tako da zadnja 2 ciklusa uopsteee ne zelim da razmisljam o simptomima i da se tripujem [sm=smiley36.gif] kao sto sam se ranije tripovala kad god me nesto probada da je slepo crevo [sm=smiley36.gif]
Evo na primer danas me stvarno bolucka stomak, ali lakse mi je da kazem sebi "ma to je nesto bezveze" nego da se razocaram ako dodje [sm=hudicek1.gif] [sm=smiley36.gif] nekako se manje ubedarim tako nego kad kao ubedjujem sebe da osecam neke simptome :)




Ivanka 75 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (5.10.2015 22:14:26)

Dobila sam, selim se u novembar,tj kraj oktobra [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (5.10.2015 22:27:08)

Ivanka možda ćemo tad biti zajedno ovde [sm=smiley1.gif] čim ode [sm=hudicek1.gif] bacaj se na posao [sm=smiley36.gif]




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (6.10.2015 8:44:37)

Jutro drage [sm=smiley1.gif]

Ivanka ne odustaj, samo vredno! [sm=bravo.gif]

Emice jel si odlučila da kreneš sad sa radovima na bebici?

Ja prestajem da pratim simptome. Ne mislim više na to [sm=zz_spin.gif] Imam osećaj da nismo uspeli.




emicaa -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (6.10.2015 8:54:48)

Bubice pa planirali smo samo ovaj mjesec paziti,da posle tableta bar jednom dobijem.Kad ti trebaš radit test?




Doroty -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (6.10.2015 9:04:04)

Jutro,
kod mene uveliko akcija[sm=smiley36.gif]. svaki drugi dan , pa šta nam Bog dragi da. Ne pratim kalendare, temperature i sl. Kod mene ionako to nema veze izgleda.
Bubice, strpljivo, mpžda je bebc već tu[sm=nosecka.gif]
Svima želim lep dan




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (6.10.2015 9:06:41)

Za tri dana je termin za [sm=hudicek1.gif], pa ako bude kasnila radim test. Danas sam u totalnom down-u sa raspoloženjem, sve me nervira, plače mi se, nemam ni volje da radim test, bila sam u pošti sa mlađom ćerkom, niko nas nije prepustio iako se žalila da je bole noge, iako stoji nadpis da se prepuste osobe sa malom decom, starijim osobama, invalidima i trudnicama, niko ne reaguje, svi mrzovoljni, i toliko su sporo radili, ja sam morala da odem. Baš sam razočarana. Meni je najmanji problem da sačekam, često sam ja ta koja propušta, ali eto... Zbog deteta mogli su. Valjda ću se razvedriti kasnije, imam i toliko toga da pospremam po kući, nemam volje nikako. [sm=smiley19.gif]




Ivanka 75 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (6.10.2015 9:10:28)

Buba, a obezbedjenje nije reagovalo?
Ovde obezbedjenje odvede do saltera trudnice i osobe sa malom decom.




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (6.10.2015 9:15:00)

Ma kakvo obezbeđenje, kod nas toga nema u pošti. [sm=smiley13.gif] Ma šta je tu je, neću se više opterećivati, ništa novo kod nas, ali danas me je nekako baš dotaklo. Da ne zaboravim da spomenem jednog starog čoveka koji je bio ispred nas, on je hteo da nas prepusti, ali džaba kad su ovi ispred nas gnjavili i samo su obraćali glavu. Ićiću kasnije ponovo.




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (6.10.2015 9:19:34)


IZVORNA PORUKA: Doroty

Jutro,
kod mene uveliko akcija[sm=smiley36.gif]. svaki drugi dan , pa šta nam Bog dragi da. Ne pratim kalendare, temperature i sl. Kod mene ionako to nema veze izgleda.
Bubice, strpljivo, mpžda je bebc već tu[sm=nosecka.gif]
Svima želim lep dan

I ja sam skontala da sa bazalnom nemam vezu sa vezom, onako sam bezveze merila i po bazalnoj mi je ovulacija bila posle 14 dc a po meni mislim da je bila pre. Tako da ponekad izmerim bezveze, pa sam shvatila da se kod mene to ne poklapa. Koji ti je dan ciklusa?




Doroty -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (6.10.2015 16:02:11)

Danas mi je 15. Dobijam na 29/30. Taman sam tu valjda oko plodnih dana. Grudi su me bolele pre par dana, sad nista..




AnaAna1 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (6.10.2015 17:18:38)

Ja se razmisljam da ako ovaj mesec stigne [sm=hudicek1.gif] ode mm da uradi spermogram, cisto da vidimo da li je tu sve ok i taman da vidimo da li mozemo nekad i svaki dan ili bi ipak trebalo da se pravi dan pauze, racunam da to zavisi od toga koliko mu je dobar nalaz [sm=zmeden.gif]
Ja za vikend radim test jer je u nedelju dan D, 14.dan posle O [sm=smiley36.gif]




bebilule -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (6.10.2015 17:32:08)

Ana, i mi smo spermiogram medju prvim otkacili u vrijeme kada smo poceli vaditi nalaze jer nije odmah islo kako smo zamislili. Koliko pokusavate? I samo da znas, puno je laboratorija koje ga rade a samo mali broj onih koji taj nalaz rade na pravi nacin. Stoga se raspitaj dobro gdje ce ici da ne gubiti i novac i vrijeme.




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (6.10.2015 17:57:07)


IZVORNA PORUKA: AnaAna1

Ja se razmisljam da ako ovaj mesec stigne [sm=hudicek1.gif] ode mm da uradi spermogram, cisto da vidimo da li je tu sve ok i taman da vidimo da li mozemo nekad i svaki dan ili bi ipak trebalo da se pravi dan pauze, racunam da to zavisi od toga koliko mu je dobar nalaz [sm=zmeden.gif]
Ja za vikend radim test jer je u nedelju dan D, 14.dan posle O [sm=smiley36.gif]

Meni je u petak dan D, daj Bože da radimo zajedno pa da budu duple srećne vesti [sm=bravo.gif]




AnaAna1 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (6.10.2015 19:12:36)


IZVORNA PORUKA: bebilule

Ana, i mi smo spermiogram medju prvim otkacili u vrijeme kada smo poceli vaditi nalaze jer nije odmah islo kako smo zamislili. Koliko pokusavate? I samo da znas, puno je laboratorija koje ga rade a samo mali broj onih koji taj nalaz rade na pravi nacin. Stoga se raspitaj dobro gdje ce ici da ne gubiti i novac i vrijeme.


Kako da znam gde ga u Nisu rade kako treba? [sm=zmeden.gif] i ja se uvek cimam u tim privatnim laboratorijama da li su tacni rezultati...
Pokusavamo evo jos malo pa godinu dana, nije jos uvek to nesto mnogo mada je vec vreme da pocnemo sa analizama...




vocicana -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (7.10.2015 7:47:52)

Dobro jutro drage moje, na stvarno samo dolazim da vas povucem I da vam kazem da mi se drustvo osulo, svakog dana, kada se rodi jedna do kraja dana se rodi jos jedna bebica. Do pocetka novembra, ni jedne nece vise biti.
Znaci online u krevetu, radite I ne trtljajte puno, prelazite u [sm=nosecka.gif]pocecu jos malo da pricam sama sa sobom.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>