RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (7.10.2015 8:47:37)

Hvala Voci samo ti vuciiii eto nas tamo uskoro! Povukla si mnoge trudnice, ti to iskreno od srca, mora da upali [sm=smiley31.gif]

Meni je ostalo još samo dva dana... Dani mi toliko lete, nižu se jedan za drugim, juče nisam ni stigla da vam pišem, srušila sam se u 9 u krevet.
Pravim raspored zimske i letnje garderobe pa mi nije dosadno niiimalo [sm=smiley36.gif] Ne znam kad da radim test, ili u petak ili za vikend?




borica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (7.10.2015 23:02:35)

Ana moj muz je spermogram i spermokulturu radio u Zavodu za sudsku medicinu, tu su nas slali.




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (8.10.2015 9:16:52)

Sutra je dan D, dan za nedobijanje [sm=hudicek1.gif]
Jutros su me probudili menstrualni grčevi, ali temp mi je i dalje visoka, nadam se da neće padati i da će tako i ostati [sm=smiley13.gif]
Mogu da kažem da me grudi bole jače nego inače kad treba da dobijem, skoro me i ne bole kad očekujem [sm=hudicek1.gif] od kako sam dojila, ali sad me bole, to mi je novo. Glad je i dalje prisutna. Mučnine imam svaki dan, nekad manje nekad više. Muka mi takođe inače ne biva nikad osim u busu. A ja i dalje nisam sigurna da li jesam ili nisam trudna [sm=zmeden.gif] Sve ukazuje na trudnoću ali ne osećam se trudno. Ako nisam trudna, onda sam verovatno nešto bolesna [sm=zmeden.gif]




Didy -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (8.10.2015 10:34:13)

Crtice, ja nikako ne stižem da se družim s vama, ne stignem ni da uđem na ringeraju. [sm=smiley13.gif]
Samo da napišem da (ne) treba danas da (ne)dobijem, nemam nikakvih simptoma, a pravo da vam kažem, uopšte se ne sećam da li smo ovog meseca bili vredni ili smo omašili plodne dane. [sm=zmeden.gif] Pretpostavljam da će se baš takvog jednog meseca i desiti da zatrudnim. [sm=smiley36.gif]




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (8.10.2015 11:06:55)

[sm=bravo.gif] Navijamoooo [sm=rozacrtici.gif] [sm=bravo.gif]




radoznalamala -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (8.10.2015 14:48:33)

Pozdrav drage zenice
Duze vreme sam ovde, i stvarno uzivam u vasim postovima, i medjusobnoj podrsci, al nikako da se odvazim i malo se vise ukljucim...
Piskarala sam malo na temama vezanim za vto, i analize koje se pri tom sakupljaju, ali mislim da bih ovde IPAK trebala da se ukljucim
Poslednji ciklus bio 8.septembra, trebalo je da dobijem [sm=hudicek1.gif] sad u ponedeljak 5.10... medjutim... nista
Nestrpljiva jutros uradim test (Baby Rapid) i pojavila se jeeeedva vidljiva druga sveeetlo roze crtica [sm=rozacrtici.gif]
Ili sam ja nacisto istripovana [sm=jezicek.gif]
Planiram da sutra uradim i betu, al mi recite da li je bolje da sacekam do ponedeljka?




Anoniman -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (8.10.2015 14:52:08)

Radozala mala daj sliku test[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] cestitam, mozes i sutra uraditi betu, ako je trudnoca, i test je pokazoa svetlu crticu, bice sutra dobra beat[sm=bravo.gif]




radoznalamala -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (8.10.2015 14:58:52)

Nemam slicicu, tj.nemam ni test-jutros sam ga onako "isprepadana" pokazala mm, posto je i on potvrdio da vidi drugu crticu, ja sam ga bacila [sm=zmeden.gif]
Mi se inace spremamo za komisiju za vto, ovo nam nije bilo ni ciljano, ni planirano [sm=smiley36.gif]
Meni je samo bilo cudno sto kasni (inace su redovni), i sto me grudi cudno bole, a levi jajnik bas nekako bezveze ziga [sm=smiley1.gif]
A sa solidno losim iskustvom do sada, nisam sebi ni dozvolila da se radujem [sm=smiley13.gif]




vocicana -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (8.10.2015 15:03:56)

Maco [sm=bravo.gif], radoznala mala uradi odmah sutra betu, to je to a testic ponovi u ponedeljak! Jao kako sam srecna, bas divno!
Hajde da nam se sto pre pridruzis, znas li kako se ispraznila [sm=nosecka.gif] tema, malo nas je ostalo! Javljaj lepe vesti, sto preeee!!!
Bubo, I za tebe vazi ovo, javi nam se lepo sta ima novo, bas sam nestrpljiva da mi se pridruzite!
Didy pa gde si covece, meni bas nedostajes. Vidim da te dugo nema. Pa hajde mozda I bolje sto me znas da li ste ciljali kada treba, pazi sta zelis mozda ti se I ostvari....divan naslov jos divnije knjige Aleksandre Poter, topli preporucujem!




Anoniman -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (8.10.2015 15:03:58)

radoznala, onda ponovi ujutru jos jedan, ili ujutru odmah uradi test, a mi navijamo, vucem te dok sam jos uvek 2 u 1[sm=bravo.gif]




radoznalamala -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (8.10.2015 15:12:26)

E zbog ovoga ste divneeee [sm=smiley31.gif]
Ja sam (necu mnogo da mracim) jedna od onih komplikovanijih
Dva spontana u 5 i 9 nedelji, pa posle toga vanmatericna, i na posletku 2007 godine smrt ploda u 24 nedelji... I posle ... nista [sm=zmeden.gif]
Skoro smo se odlucili na vto, odradili sve rezultate koji su odlicni, i moji i njegovi, a u medjuvremenu se opusteno "igrali" ne razmisljajuci o [sm=nosecka.gif]
I eto, sad imam o cemu da razmisljam
Ujutru cu da odem i uradim betu, nekako mislim da mi je to najsigurniji pokazatelj... ili - ili
Hvala vam devojke, stvarno ste divne




vocicana -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (8.10.2015 15:53:10)

[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Ella2407 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (8.10.2015 16:26:30)

Ja sam procurila sinoc :/ a bas sam se bila ponadala :)))
Ponovo u nove pobjede :-D
Imal sta novo kod vas,Bubice jesil uradila test,ajde nas obraduj :)))))




emicaa -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (8.10.2015 17:05:39)

Mala beta će ti najbolje pokazati a mi navijamo da je to to [sm=bravo.gif]




Doroty -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (8.10.2015 20:48:18)

Mala, mislim da je to to. Bleda ipak znači da je druga crta tu. Odradi betu da znaš sigurno.
Sećam se ja kad sam ostala trudna, potpuno neočekivano, mislila sam tada o drugim stvarima, test pokazao [sm=rozacrtici.gif], a ja mm poslala po još 2 testa. Naravno sve bilo [sm=rozacrtici.gif]
Onda sam danima čekala da dobijem, boleo me stomak, jajnici , sve..A onda prestalo...I sad idemo u nulti...
Bubice, navijam sutra za [sm=rozacrtici.gif]
Mi smo bili u akciji ovih dana, mada nismo poslednja 2, večeras radi do kasno, moraću da ga iznedadim[sm=smiley36.gif]




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (9.10.2015 8:37:45)

Nisam trudna. Uradila test i naravno, negativan je! [sm=zz_frown.png] Stvarno ne znam šta je problem... Treći mesec, opet ništa... [sm=zz_unsure.gif]




veselicaa -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (9.10.2015 8:45:09)

Bubo bice,samo polako.Nemoj da se nerviras vidim da vec imas dve smizle tako da ce sigurno i trece stici ubrzo [sm=smiley31.gif]




radoznalamala -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (9.10.2015 8:50:20)

Htela od jutros i test, i betu, i... [sm=smiley36.gif] Al povukoh rucnu. Polako, ujutru cu da odradim jos jedan test-a u ponedeljak svakako imam zakazano kod ginekologa, pa pre polaska mogu i betu da odradim, eto da spremnija grunem na vrata.
Ne znam odakle izvire ovo strpljenje, ali drzim se!
Devojke, puno hvala za sve vase komentare, kako prija kad pricam sa nekim ko me kapira i kome ne moram mnogo da objasnjavam [sm=smiley1.gif]
Inace, [sm=hudicek1.gif] jos uvek nema, ziganje sa leve strane traje, trckaram u wc pocesto, i od jutros kaoooo da mi je malo muka [sm=smiley36.gif]




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (9.10.2015 8:51:00)

Meni je čudno sad jer prva dva puta sam ostala odmah isprve trudna, a sad nas nešto neće i neće... [sm=zz_frown.png] Stvarno ne znam šta je problem.




Ivanka 75 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (9.10.2015 8:52:57)

Buba, bas sam se ponadala da ces me preteci[sm=smiley1.gif]
Idemo u novembar [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (9.10.2015 8:56:41)

Ma nema problema,nekada se samo tako desi.Meni je za prvo trebalo osam meseci da ostanem trudna a drugi put iz prve mi je uspelo.




Didy -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (9.10.2015 9:18:11)

Bubo, ako te neko razume, onda sam to ja. Meni su se obe trudnoce desile skoro pa usput, a sad ova treca nece, pa nece. Sad je vec godinu dana kako smo vredni.
Inace, meni kasni drugi dan, nemam nikakvih simptoma... Sutra ujutro cu uraditi test ako ne dobijem pre toga.
Samo pozitivno i udarnicki. [sm=smiley36.gif]
A strpljivima svaka cast. [sm=bravo.gif]




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (9.10.2015 9:19:23)

Moguće, ne znam ,uvek druge tešim da će bebica doći kad joj bude vreme, ko zna zašto je to dobro, pa ću i sebe da utešim tako [sm=smiley36.gif] Hvala vam na podršci, ništa, idemo u novembar, doćiće bebice kad budu znale da je vreme idealno za njih [sm=smiley31.gif]




AnaAna1 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (9.10.2015 9:22:59)

Radoznala javi cim ponovis test, ali i ja mislim da je to to :) bas se desava da oni koji se spremaju za vto nekako nerazmisljajuci ostanu trudni [sm=bravo.gif]

Borice hvala, a jel u zavodu mora sa uputom ili moze ko hoce ako plati?

Bubice bez sekiracije, pa ne moze bas uvek iz prve, dva puta si imala neverovatnu srecu pa nisi ni svesna da to nije bas tako lako, mora dosta toga da se poklopi, bice uskoro sigurno, samo strpljivo! :)

Meni je sutra 13.dan pa se razmisljam da li da uradim babyrapid? Da li nije rano? Nesto sam od jutros bas nestrpljiva, a nisam bila zadnjih dana. Danas uradih onaj kineski test posto imam jos par komada ali beo kao sneg, mada mislim da je 12.dan rano za ovaj test koji je tanak ko cackalica :)




emicaa -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (9.10.2015 10:16:02)

Bubice biće,samo polako.!e odustaj i ne gubi nadu [sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>