RE: MAYBE BABY (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Maraj -> RE: MAYBE BABY (4.2.2013 22:46:47)

ako su ti one tackice to su neplodni dani, a paprat sa grancicama su plodni




nona* -> RE: MAYBE BABY (5.2.2013 7:32:11)

maraj znam to,nego meni se pojavila samo paprat bez one glavne grancice(al sam objasnil [sm=zmeden.gif] ) za tackice znam...ali ovo me buni,jer znam kako izgleda plodno,neplodno,ovo mi se prvi put pojavilo,pa reko da vidim nije li jos kome?




Maraj -> RE: MAYBE BABY (5.2.2013 7:41:19)

Pa to su verovatno plodni dani, cim imas paprat. Ja ovaj mesec samo 1 dan imala gustu paprat, od tad ni p od paprati.




Maraj -> RE: MAYBE BABY (8.2.2013 20:59:27)

Danas mi je 3. dan ciklusa. Po navici liznuh i jutros ovaj mikroskop, kad ono paprat oce da iskoci iz okulara. Kako je to sad moguce 3 dan ciklusa? "Liznucu" i sutra, bas me zanima sta ce da kaze.[sm=smiley2.gif]




nata11 -> RE: MAYBE BABY (9.2.2013 14:09:39)

Maraj [sm=smiley22.gif] i meni se to stalno desavalo, verovatno si prethodno vece jela nesto slano, ili si malo prehladjena sve to utice na rezultat koji ce da pokaze.




Maraj -> RE: MAYBE BABY (9.2.2013 16:11:10)

Sinoc sam zadnji put jela oko pola 7 i to rucala boraniju. Jutros je isto-4dc bilo paprati ali manje nego juce




Maraj -> RE: MAYBE BABY (22.6.2013 17:56:52)

Ovaj mesec sam bukvalno od 10 dc pa dok nisam dobila imala paprat. Ne znam sta se desavalo, al mi ulilo laznu nadu... Do sad mi je bilo paprati 2-3 dana sad skoro ceo ciklus




nata11 -> RE: MAYBE BABY (26.6.2013 13:48:35)

Mozda to i nije tako lose Maraj, mozda deluje pozitivno na psihu pa ostanes [sm=nosecka.gif].
Salim se, ja sam ga zato i bacila nemoguce da je ceo mesec O.




LijaLi -> RE: MAYBE BABY (12.8.2013 11:26:46)

Pozdrav, devojke! [sm=rozica.gif] Kupila sam pre neki dan MB i mislim da nešto nije u redu sa njim...Ili ja ne umem da ga koristim [sm=zmeden.gif] Problem je što ne mogu da očitam rezultat na mikroskopu jer je osvetljena površina premala! Bukvalno je veličine onog dgmića koji se pritisne da bi se upalilo svetlo. Jel to tako treba da bude?




nata11 -> RE: MAYBE BABY (12.8.2013 11:49:36)

Ne bi rekla da je to pravi MB. [sm=zmeden.gif] mozda da nam stavis sliku?




LijaLi -> RE: MAYBE BABY (12.8.2013 12:11:52)

Jeste pravi, sto posto. Kupila sam ga u apoteci, platila 2400 rsd... Na poslu sam i nemam ga pored sebe, pa ne mogu da vam pošaljem sliku. Ili je fabrički neispravan ili je možda baterija na izmaku?
Možda da ipak idem da ga reklamiram u apoteci?
Znači, vama je osvetljena cela površina staklića kada gledate kroz njega?




nata11 -> RE: MAYBE BABY (12.8.2013 13:52:38)

Da osvetljena je cela povrsina staklica.




LijaLi -> RE: MAYBE BABY (12.8.2013 14:03:16)

IZVORNA PORUKA: nata11

Da osvetljena je cela povrsina staklica.


[sm=smiley13.gif] definitivno idem da reklamiram!
Hvala ti puno!




Sosa Mena -> RE: MAYBE BABY (11.1.2014 13:50:54)

Ja sam zadovoljna mikroskopom. Koristila sam ga u dva ciklusa i ubola iz prve [sm=smiley36.gif]
Ujutru cim ustanem prvo nanesem pljuvacku pa sve ostalo. Nakon 20 min mi ocita rezultate. Nije komplikovano za koriscenje samo je bitno da se pre toga ne konzumira hrana i pice.




konfeta -> RE: MAYBE BABY (26.3.2014 19:01:29)

Koristila sam meybi-beiby davno pre 8 godina ,meni je pokazao O 4 dana pred menstruaciju ,mozda je kasna ovulacija uzrok sto nisam ostala trudna,idem da ga pronadjem pa od sutra se bacam na gledanje u mikroskop,inace danas mi je 5 D.C.




milica93 -> RE: MAYBE BABY (3.4.2014 11:32:55)

Žene, jel moguće da MB pokaže O pred sam kraj M?
Ja sam sad odlučila da merkam ceo ciklus, kad ono već mi bila mešovita ona paprat, početak O. A taman mi prestajala M, čak je još malo curkalo.
Kasnije sam istraživala i čitala i videla da je moguća tako rana ovulacija, pogotovo kad su kratki ciklusi oko 21 dan. A moji jesu kratki.
Šta vi mislite?




nata11 -> RE: MAYBE BABY (3.4.2014 21:16:57)

Milice ja bas nesto nisam zadovoljna MB meni je pola meseca bila gusta paprat pola tackice. A opet iam curama kojima je pomogao.
Koji m ga koristis po redu? Ja bih ti predlozila jos neko pracenje pored MB.




milica93 -> RE: MAYBE BABY (4.4.2014 10:51:13)

Nato, drugi mesec ... Ne znam, znam da su utisci podeljeni, i isto tako znam one kojima je pomogao, ali dosta sam čula onih kojima nije. [sm=zmeden.gif] Videćemo u kojoj sam grupi ja ... Znam, ali nešto mi se ne daju pare na trakice, dosta su skupe, a BT ako budem na kraju morala da merim-meriću, ali deluje mi kao obaveza, a moj raspored nikad nije isti, pa mi je malo i problem.
Hvala ti [sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: MAYBE BABY (4.4.2014 12:18:16)

Milice, moja kuma je oba deteta začela sa mb i njoj su pldoni dani u sred menstruacije. Tako da kod nas žena ništa nije normalno i kad je sve normalno [sm=jezicek.gif]




milica93 -> RE: MAYBE BABY (5.4.2014 10:05:10)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Milice, moja kuma je oba deteta začela sa mb i njoj su pldoni dani u sred menstruacije. Tako da kod nas žena ništa nije normalno i kad je sve normalno [sm=jezicek.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] Slažem se u potpunosti ... Baš me slatko nasmeja [sm=smiley1.gif]




Nikasa -> RE: MAYBE BABY (8.5.2014 18:34:09)

Ja kupih spravicu pre par dana, lizem, brisem, pljujem i nisam pametna sta da mislim. Znam da je rano da bih mogla objektivno da komentarisem ali sam cak terala i muza da pljune ne bih li videla neke promene na mikroskopu! [sm=smiley13.gif]

Inace meni ni jednog momenta slika nije bila ni nalik ponudjenim na uputstvu, kao nije paprat ali nisu ni tacke pre nesto ne definisano.... i nisam nacisto koliko da pljunem i koliko da susim... uh, nisam mislila da ce biti ovako komplikovano.
Hvala vam zene na svim iskustvima i komentarima puno mi znace!!!! [sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: MAYBE BABY (8.5.2014 21:21:15)

Nikasa nanesi malo vise nego sto pise u uputstvu. Meni je tako funkcionisalo kad bih stavila manje rezultat ni tami ni ovamo.
Srecno [sm=bravo.gif]




Nikasa -> RE: MAYBE BABY (9.5.2014 8:32:53)

Moracu da se potrudim. Hvala!
Inace,interesanto, kada testiram u toku dana jos se i pojavljuju neki oblici i malcice paprat ali kada radim ujutru ono je tako zamuljano i zamrljano da predstave nemam sta vidim. [sm=zmeden.gif]




dunja RR -> RE: MAYBE BABY (10.5.2014 15:27:19)


Drage čekalice, Pharmanova vam poklanja 5 kutija Baby Time testa za ovulaciju. Postavite pitanje o ovulaciji i osvojite Baby Time, evo linka KLIK




mara1981 -> RE: MAYBE BABY (18.7.2014 11:30:09)

Da li neko zna da ako MB pokaze bas gustu paprat i to u vreme ocekivane ovulacije (13.dan) da je tada i sigurno ovulacija? Da li moze da pokaze paprat tada, a da izostane ovulacija?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>