Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


NadaR -> Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (9.4.2016 18:14:28)

Hajde da ovde skupljamo sve dečije odvale! Dobro dođu...kada vam je loš dan, a vi zavirite ovde pa se nasmejte.

[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (15.4.2016 11:01:59)

Vuk : A mamaaaaa kada ce moj rodjendan?
Ja : tacno za mesec dana
Vuk : mozemo li nekako da preskocimo taj mesec
[sm=smiley36.gif]





Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (15.4.2016 11:40:48)

[sm=smiley36.gif] mislim stvarno, ko će to da čeka!




lesica -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (24.4.2016 19:18:02)

Kaze Lenka juce u Zoo vrtu: Mama, ja znam da je zirafa zensko- ima duge trepavice!




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (24.4.2016 21:15:30)

Avast antivirus se oglasava: suspicious file has been detected, a Damjan ce: mama, teti se piski!




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (24.4.2016 22:36:46)

Hahaha! [sm=bravo.gif]




superm -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (21.5.2016 10:32:36)

Gledam ' Praktičnu ženu' a moji sinovi sa mnom. Pod punom pažnjom[sm=smiley36.gif] i još pamte recepte[sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (22.5.2016 22:43:47)

Moj Edip je danima u izjavama, propracenim seretskim smejanjem, tipa: mama, ja bih se s tobom ozenio[sm=zz_bounce.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (27.5.2016 10:59:00)

IZVORNA PORUKA: Rosita

Moj Edip je danima u izjavama, propracenim seretskim smejanjem, tipa: mama, ja bih se s tobom ozenio[sm=zz_bounce.gif]



Dobro se sećam Edipovske faze kod Aruna. Jedan dan, bili smo u selu, Svratio Ž do automehaničara nešto a mi ga čekamo u kolima. Vidi Aki u dvorištu neku ženu pa kaže."A što se tata ne oženi ovom tetom?" Ja ga pitam "zašto" a on kaže: "Pa da mogu ja da se oženim sa tobom" [sm=smiley36.gif]

To je bilo pre jedno tri godine a pre par dana mi dolazi sa pričom:
"Mama ,jel znaš kako se Anja zaljubila u mene?" Ja ga pitam "kako" a on mi kaže: "Pitala me: "Arune ,jel mogu da ti pipnem mišiće" i ja joj kažem možeš. Kada je pipnula rekla je "Wow" .I sve mi to on priča onako sa zadovoljnim osmehom i širom otvorenih očiju sav zadovoljan [sm=smiley36.gif] Pa nastavlja: "ali ja nisam više zaljubljen u nju, ona samo sedi i nešto crta. Sad sam se zaljubio u Mariju." ja ga pitam: "A što ti se sada Marija sviđa" a on mi isto tako sav "veliki" kaže: "Pa brate, živahna je!" [sm=smiley36.gif]
Umrla sam od smeha ali u sebi da ga ne uvredim [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (27.5.2016 11:12:59)

Meni moja pre neki dan kroz igru rece "Umukni mama"... ja ostadoh zgranuta ali me posteno i nasmeja.[sm=smiley36.gif]




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (27.5.2016 16:29:40)

Haha, jao smesni su :). D bi se ozenio sa mnom da se " grlimo i ljubimo" .




isidora88 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (28.5.2016 5:50:06)

Kako su slatki [sm=bravo.gif]
Moje dete nije imalo izjave da bi da se ozeni sa mnom i slicno, on je u fazonu da ima devojke u vrticu i stalno se neke nove smenjuju, posebno voli starije[sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (28.5.2016 7:37:04)

Rosi,znaci on smatra da si ona prava zena, da zasluzujes to, sto bi se reklo zena ipo i najbolja mama [sm=smiley1.gif]




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (28.5.2016 14:11:53)

Elenice, hvala [sm=smiley1.gif]. Ljub.




Mala Elena -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (28.5.2016 14:14:20)

Nista Rosi [sm=smiley1.gif] tako je reklo dete a deci se veruje. Ja te ne poznajem.[sm=smiley1.gif]




Rosita -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (28.5.2016 14:31:14)

Hvala na tumačenju [sm=smiley1.gif]




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (29.5.2016 10:13:53)


IZVORNA PORUKA: Rosita

Haha, jao smesni su :). D bi se ozenio sa mnom da se " grlimo i ljubimo" .




Hihihi da, moj Aki je jedno vreme meni tražio da se ljubimo kao muž i žena [sm=smiley29.gif]
Šta sve njima padne napamet, a ti se posle izvlači kako znaš i umeš [sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (29.5.2016 10:16:33)

A to za ljubljenje je bilo i kod nas[sm=smiley36.gif] srecom brzo je proslo jer je stalno isao po kuci i vijao nas da nas ljubi u usta[sm=jezicek.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (4.6.2016 22:07:25)

I kod nas je bilo toga,da D hoce da se venca sa mnom ! Ali to smatram normalnom fazom,lepo mu objasnim,a malo se i nasmejemo...

Moj sin je neko vreme zaljubljen u jednu Kristinu,ranije je bila aktuelna Ana.pitam ga,zasto sad Kristina,a on kaze kako je mnogo fina prema njemu [sm=smiley1.gif] A kaze mi mm kad ga je vodio u vrtic,kako mu ta devojcica deli komplimente,tipa kako mu je lepa majica itd..






IvanaSK RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (5.6.2016 11:57:45)

Sinoć dojim Andreu, ona nesto nervozna, hoce, nece da sisa, a sin sedi pored i igra igricu na telefonu, i prokomentarise :"E moja Andrea, ni ja nikad nisam voleo da jedem " Ja sam se polomila od smeha :) Eto, brat potppot razume sestru[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (5.6.2016 12:22:35)

[sm=jezicek.gif] hahaha!!




Anarunika -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (5.6.2016 13:50:26)

IZVORNA PORUKA: mila83

I kod nas je bilo toga,da D hoce da se venca sa mnom ! Ali to smatram normalnom fazom,lepo mu objasnim,a malo se i nasmejemo...

Moj sin je neko vreme zaljubljen u jednu Kristinu,ranije je bila aktuelna Ana.pitam ga,zasto sad Kristina,a on kaze kako je mnogo fina prema njemu [sm=smiley1.gif] A kaze mi mm kad ga je vodio u vrtic,kako mu ta devojcica deli komplimente,tipa kako mu je lepa majica itd..







Hehe Mila vidiš da dečaci razviju ukus od malena . Tvoj D voli fine ženske a moj A živahne [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (5.6.2016 14:50:39)


IZVORNA PORUKA: Anarunika

IZVORNA PORUKA: mila83

I kod nas je bilo toga,da D hoce da se venca sa mnom ! Ali to smatram normalnom fazom,lepo mu objasnim,a malo se i nasmejemo...

Moj sin je neko vreme zaljubljen u jednu Kristinu,ranije je bila aktuelna Ana.pitam ga,zasto sad Kristina,a on kaze kako je mnogo fina prema njemu [sm=smiley1.gif] A kaze mi mm kad ga je vodio u vrtic,kako mu ta devojcica deli komplimente,tipa kako mu je lepa majica itd..







Hehe Mila vidiš da dečaci razviju ukus od malena . Tvoj D voli fine ženske a moj A živahne [sm=smiley36.gif]



Ahahahaha,da...zato mu je sesetra skroz drugacija !

IvanaSk [sm=smiley36.gif]




17 joka -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (5.6.2016 14:53:51)

[sm=smiley1.gif][sm=smiley36.gif] pametna decica




Maraj -> RE: Da se smejemo našoj deci... :-) 2 deo (5.6.2016 17:16:19)

Jao ivana sou program [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>