RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dopuna dojenju



Poruka


muzicarka -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (24.5.2016 18:56:17)

Cestitam [sm=bravo.gif]




muzicarka -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (24.5.2016 18:57:16)

Cestitam [sm=bravo.gif]




Mala Elena -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (24.5.2016 19:47:29)

Divno, hvalaaaa! [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (24.5.2016 20:43:28)

Cestitke mame [sm=bravo.gif]
fitolat je odlican , ja ga svima preporučujem!




isidora88 -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (24.5.2016 20:53:39)

Cestitam[sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (24.5.2016 20:58:05)

Cestitke dobitnicama [sm=bravo.gif]




vikiveki -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (24.5.2016 21:09:18)

Čestitam dobitnicama[sm=bravo.gif]




dddaca -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (24.5.2016 21:22:47)

Bravo mame, cestitam [sm=bravo.gif]




nikiteki -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (24.5.2016 21:53:19)

Cestitam.




Ringerajin doktor -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (3.6.2016 13:06:41)


IZVORNA PORUKA: Beba Elena

A, imam i pitanje.
Da li bi upotrebom Fitolata, posto utice na majcino mleko, mozda olaksali bebi grceve (pitam zbog njegovog sastava - biljaka koje se u njemu nalaze) ???



Draga mama,

FITOLAT je jedinstven proizvod na tržištu, složenog sastava, prečišćenih ekstrakata .
U vezi sa Vašim pitanjem ne postoji zvanično praćenje i potvrda proizvođača iz Italije , ali obzirom na sastav verovatno je da može pomoći.

Dr Mirjana Mišić




Beba Elena -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (5.6.2016 8:02:18)

Hvala na odgovoru




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (1.7.2016 0:14:37)

Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje vas pozivamo da napišete svoje iskustvo u korišćenju Fitolat-a.


Želimo da čujemo vaše utiske, jer nam vaša iskustva znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Na kraju meseca žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će Fitolat biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Konkurisanje, podrazumeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic.
Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.

[img]http://i.imgur.com/gm4XxoB.jpg[/img]


Fitolat tablete- za dovoljno mleka i lakše dojenje


Dojenje je blagodet za majku i dete!

Majčino mleko je najveće bogatstvo koje mama može da pokloni svom detetu odmah po rođenju.
Majčino mleko je nezamenjivo i jedinstvena hrana po svom sastavu koja omogućava pravilan rast i razvoj deteta pored hranljivih materija sadrži: imunoglobuline, lipozome, makrofage odnosno sve neophodne faktore rasta i razvoja.
Mleko je za novorođenče prva imunizacija koja ga štiti od mnogih bolesti a to je veoma značajno jer imunološki sistem beba fiziološki-prirodno po rođenju nije kompletno završen i sazreo.
Još je veoma važno naglasiti da dojenje blagotvorno deluje na emocionalni, psihički i intelektualni razvoj deteta što su pokazale brojne studije širom sveta.

Naša zemlja se po procentu majki koje doje nalazi na veoma niskom mestu jer se manje od četvrtine beba doji manje od 6 meseci!


U cilju stimulacije laktacije i poboljšanja kvaliteta odnosno nutritivne vrednosti i količine majčinog mleka, tu su Fitolat tablete!

Fitolat tablete su prirodni tradicionalni preparat namenjen dojiljama za:

* poboljšanje laktacije
* održavanje laktacije tokom celog perioda dojenja


Pročitaj više ...




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (5.7.2016 9:34:18)

Dragi naši Ringerajci,

Pozivamo vas da zapratite facebook stranicu našeg sponzora Lifemedic, distributera i zastupnika Pharmalife proizvoda!
Sa proizvodima ste upoznati, a sada je konačno tu i njihova stranica, koju treba pratite jer će i tu biti zanimljivih dešavanja, nagradnih igrica....

Stranica se nalazi na Lifemedic doo


[img]http://www4.slikomat.com/13/0705/ve-134131.jpg[/img]




muzicarka -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (5.7.2016 12:53:18)

Za Fitolat sam cula ovde, na RR, i ,naravno, kao svaka majka koja doji i uvek je zabrinuta ima li dovoljno mleka i da li je kvalitetno, kupila sam Fitolat.... Mogu vam reci da beba slatko sisa i zadovoljna je. A to je najvaznije. Svim mojim drugaricama i poznanicama koje doje sam preporucila... Stoga preporucujem ga svima, moze samo da pomogne.
Za uspesno dojenje i srecne bebe - Fitolat!!!




MakiJ -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (7.7.2016 14:55:34)

za fitolat sam cula tu na RR i pijem ga od kako sam se porodila naravno pomaze imam vise mleka nego sa prvim detetom.
Preporucujem ga svakoj trudnici da navreme nabavi [sm=smiley1.gif]




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (24.7.2016 21:43:15)

Pišite iskustva, uskoro ćemo saznati ko su dobitnici za jul mesec [sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (25.7.2016 9:28:07)

Prvi put sam za Fitolat cula bas ovde na RR sa prvom bebom, imala sam krize sa dojenjem.
Sada sa trecom bebom , bas u trecoj nedelji bebinog zivota opet kriza i odmah sam krenula u potragu za Fitolatom (moram reci da ga nije bilo lako pronaci ) i od tada uvek u kuci imam Fitolat. Beba ima mlekca i svi zadovoljni [sm=smiley1.gif]




gugutka -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (25.7.2016 12:05:10)

Fitolat je odličan!
Zahvaljujući njemu, uspostavili smo laktaciju i batalili AD.
Prirodan, efektan, nama je dovoljna jedna tableta dnevno.
Mnogo praktičnija varijanta od čajeva, za mamu koja je umorna i neispavana.
Sve pohvale za Pharmalife!




Beba Elena -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (29.7.2016 23:37:30)

Fitolat je najbolji u svemu,
on je i za mamu, i za bebu.
Preporuka svima,
ko hoce jos vise mleka da ima,
a i za bebu jos vise vitamina...

Sada ulazimo u 5-ti mesec mi,
pa treba jos vise da se doji,
tu Fitolat na snagu stupa,
da ostanemo na dojenju sto duze skupa...




World -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (30.7.2016 0:18:08)

Baš je super pjesmica! [sm=smiley1.gif]




Beba Elena -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (30.7.2016 0:23:18)

Hvala World [sm=smiley36.gif]




nikiteki -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (30.7.2016 14:22:42)

Pravi poklon, za buduće mame i bebice.




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (5.8.2016 15:42:29)

Prva dobitnica Fitolata je muzicarka [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: muzicarka

Za Fitolat sam cula ovde, na RR, i ,naravno, kao svaka majka koja doji i uvek je zabrinuta ima li dovoljno mleka i da li je kvalitetno, kupila sam Fitolat.... Mogu vam reci da beba slatko sisa i zadovoljna je. A to je najvaznije. Svim mojim drugaricama i poznanicama koje doje sam preporucila... Stoga preporucujem ga svima, moze samo da pomogne.
Za uspesno dojenje i srecne bebe - Fitolat!!!





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (5.8.2016 15:43:14)

Druga dobitnica Fitolata je Anck Su Nmaun [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Prvi put sam za Fitolat cula bas ovde na RR sa prvom bebom, imala sam krize sa dojenjem.
Sada sa trecom bebom , bas u trecoj nedelji bebinog zivota opet kriza i odmah sam krenula u potragu za Fitolatom (moram reci da ga nije bilo lako pronaci ) i od tada uvek u kuci imam Fitolat. Beba ima mlekca i svi zadovoljni [sm=smiley1.gif]





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i Fitolat stiže na tvoju adresu! (5.8.2016 15:43:37)

Treća dobitnica Fitolata je Beba Elena [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: Beba Elena

Fitolat je najbolji u svemu,
on je i za mamu, i za bebu.
Preporuka svima,
ko hoce jos vise mleka da ima,
a i za bebu jos vise vitamina...

Sada ulazimo u 5-ti mesec mi,
pa treba jos vise da se doji,
tu Fitolat na snagu stupa,
da ostanemo na dojenju sto duze skupa...






Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>