RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


emicaa -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (6.5.2016 9:00:12)

Ma trćo biće ti fino,mama je to [sm=smiley1.gif] ja sam svoju sanjala sinoć,baš mi fali.
T je spavala do 4,tad me zvala da odem po nju,pa je piškila i odma nastavila do jutros nekad [sm=smiley1.gif]
Nema naveče mlijeka,nema ni mokrog odijela,iako mi svako veče traži mlijeko i baš mi žao što joj nedam




eca89 -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (6.5.2016 9:12:48)

Dobro jutro mamike. Evo i mene A.i ja smo danas same,mm otišao kod kuma na slavu i odvezao svoje kući. Ko li će danas sa njom izaći na kraj, sve je zanima živo,a gostiju ima puna kuća.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (6.5.2016 11:22:37)

Emice, a kakve koristi ima od mleka?
Dobar dan. Masem. Stalno sam u haosu i ne stizem da pisem.




jess021 -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (6.5.2016 12:26:46)

Mamike, ja cekam euz pa imam kad da pisem.
Lenka mi je dobila laringitis pre dva dana tako da samo oko nje akcija. Kako to grozno zvuci, ali danas je vec bolje.
Marya, ja joj uvece stavim Adrianol T, a danas sam i Tobrex jer joj j pun nos slinaca.
Trco, samo misli kako ce sve sa mamom proci u najboljem redu i tako ce i biti[sm=smiley1.gif]
Emice, ja skinula prvu sezonu pa cu ovih dana da krenem dok nr stignem do dela odakle sam redovno gledala.
Branki, ljubim vas, uzivajte koliko god budete mogli, krajnji cilj je najbitniji!!




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (6.5.2016 12:59:54)

Sanjice apsolutno nikakve ali ga obožava,to je jedino mliječno što baš voli,ostalo više na silu.




amelia -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (6.5.2016 13:20:36)

Dan mame sta se radi ?! Emice a da joj smanis dozu jesi li probala koliko ml popije? Ja sam uspava A da operem kosu pa da se bacim na spremanje rucka. Gomila vesa brdo sudza zamasceni podovi sve me ceka pitam se kad cu stici sve ovo nikad ne moze biti cisto..[sm=hudicek1.gif] inace meni i opet kasni vec 11 dana racunam zbog proleca podivljali hormoni necu drugacije da mislim [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (6.5.2016 13:27:22)

Amelia ma ne pije puno,100 ml otprilike ali opet se upiški.Pokušaću da joj što više ubacujem sir i druge mliječne proizvode dok ih ne prihvati.Nije ona u fazonu da plače za njim tako da i nije toliko strašno




Maraj -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (6.5.2016 13:37:09)

Emice ja L dam mleko sat pred spavanje otprilike. Tako da se on ispiski i legne sa suvom pelenom




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (6.5.2016 13:46:00)

I ova moja je obozavala cuclu, ali nikakvu korist od nje nije imala. Nije neko poredjenje. Ali cisto da ti olaksam.da ti ne bude zao. Daj joj u toku dana.
Mi se spremamo na slavu da idemo kod prijatelja. Principesse su spremne.




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (6.5.2016 14:22:41)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Emice ja L dam mleko sat pred spavanje otprilike. Tako da se on ispiski i legne sa suvom pelenom

Maraj tako je i pila i opet oko 2 noći zove da kaže da se upiškila.zadnja dva dana joj dajem malo uz doručak .




vocicana -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (7.5.2016 8:10:32)

Dobro jutro mame, danas malo sunca za promenu.
Moj sincic spava zlato milo, naruckao se i sada spavka, duda se ne ispusta iz usta, uziva, presvukli smo guzu, kada se probudi, udavicu ga od ljubljenja.[sm=smiley36.gif]
Kako ste,nadam se da se niste prejele juce[sm=smiley1.gif]




sonyasha -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (7.5.2016 8:23:13)

Dobro jutro! Milutinac se budio u 6 pa i ja sa njim, zezali se i evo sada dremka 20 min pa sikenje i u krug.
Mi sa mojima u Ćupriji, baš uživamo, Vojin najviše, trči ceo dan po dvorištu, bukvalno ne staje[sm=bravo.gif]
Jedino što mi kvari opuštenciju što me noću ovde razbija alergija, izgleda je sve puno grinja a nije sam9 naša kuća pa da pobacam starudije, tako da kijam, šištim, curim noću [sm=smiley13.gif]
Di, nadam se da će uskoro da mu bude bolje i da ćete kući, vidiš kako je instikt jako bitan [sm=smiley31.gif]
Voc, videh na drugoj temici, pa da te pitam ako nije tajna, što ste na flašici, nema mlekca ili ragade?




amelia -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (7.5.2016 9:15:09)

Jutro mame mi ustali sad da mu dam uzinicu pa da menjamo pelenu. Ja da omlatim koju kiflicu pa cemo ici malo kroz livadu ovde da e bebac proseta..nocas smo inace dobro spavkali.




vocicana -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (7.5.2016 9:19:26)

Koliko nedostajes!!![sm=smiley31.gif]
Na zalost, velika dogma, ako imas vremena procitaj u temi dojenja vasa iskustva. Uzas jedan, sve sam napisala, da se ne ponavljam, jer svakog dana se isplacem zbog toga. On je dobar samo sto ga grcevi urnisu od 8-og dana.
Uzivajte u Cupriji. Nadam se da ce i ovo lepo vreme konacno da pocne, jer mi je muka od kise. Kako je malisa, gledam slike na fb, kao med je. Javi se malo cesce ovde.




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (7.5.2016 9:21:58)

Dobro jutro,Doea je sinoć katastrofalno spavala,budila se svaki čas pa malo kmeee,pa žedna i rako u krug.Jutros ostala u krevetu da još malo odspavam kad ona upada i kaže mama nemoj spavat [sm=smiley36.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (7.5.2016 10:36:13)

Dobro jutro mame.
Sonya, pa mi smo zemljakinje? Ja sam iz Cu [sm=smiley36.gif]

Inace, danas mi dolazi G, ne mogu da docekam. Jos dva sata [sm=sloncek.gif]




vocicana -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (7.5.2016 20:41:04)

Sanjaliceeeee/......pa ti si se zaboravila[sm=smiley36.gif]
Mame sta se desava, nigde nikoga nema....[sm=smiley13.gif]
Ja sam e raspisala danas kao blesava, ali since mi daje prostora za to pa sam jako srecna.
Ljubim vas




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (7.5.2016 21:17:15)

Evo mene na kratko. Ceo dan sama sa decom. Dva puta smo izlazili. Kod nas je sajam cveca. Kupismo nesto.
Sad mm dezura kod njih dve u sobi, jer nece da spavaju. [sm=smiley36.gif] Ja ucim, ali uskoro cu u krevet.




jess021 -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (7.5.2016 21:17:55)

Mame, jel pajkite?[sm=smiley1.gif]
Lenkic je malo bolje, pa smo danas isli u setnju.
Na euz sve super, dr misli da je devojcica[sm=smiley1.gif]
Nisam ispratila, jel to Dijana sa detetom u bolnici?!




amelia -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (7.5.2016 21:42:34)

Jess super za lenku sto je bolje a i za drugu princezu [sm=bravo.gif] mi smo jos uvek budni ne znam kako ce zaspati nema ni u planu da spava.ja sam bas umorna kuvala sam pasulj pravila neku tortu.oprala sudove nahranila malog. Jos se i ukakio do grla pa moralo je odmah brzo kupanje i vec sam mrtvosana jedva zelim da se docepam kreveta a ovaj mali zabusava. Jos se sutra najavili neki gosti a nemam nista sto bi im spremila moramo u nabavku a sutra je.nedelja jbg. Laka vam noc od mene i lepo pajkite [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (7.5.2016 21:44:22)

Pozdrav mame
Jess bitno da je sve ok [sm=bravo.gif]
mi danas imali goste. Bas nam je bilo lepo. Ja malo pala s nogu oko spremanja rucka za nas odrasle , a i za njihovo dete i za L. Svako svoju hranu klopao. Al nam bilo bas fino




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (7.5.2016 21:56:56)

I mi smo danas hodali,do utorka će biti toplo pa da iskoristimo [sm=smiley1.gif]
Nego čula se danas sa drugaricom što se skoro porodila,prvo mi je brzo posle poroda rekla da je ispucala na porodu pa je mama pere i maže dole,šokirala sam se,danas mi kaže još nije izvodila malu vani,ima već mjesec dana jer čeka 40 dana pa će onda.Mislim se zar to radi još neko [sm=zmeden.gif]




vocicana -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 7:00:58)

IZVORNA PORUKA: emicaa

I mi smo danas hodali,do utorka će biti toplo pa da iskoristimo [sm=smiley1.gif]
Nego čula se danas sa drugaricom što se skoro porodila,prvo mi je brzo posle poroda rekla da je ispucala na porodu pa je mama pere i maže dole,šokirala sam se,danas mi kaže još nije izvodila malu vani,ima već mjesec dana jer čeka 40 dana pa će onda.Mislim se zar to radi još neko [sm=zmeden.gif]

M akakvi, mi smo jos za Uskrs set_ali pa i sutradan, kakvih 40 dana, dete cuva Bog, nema zasto da se ceka.
Amelia, moj sin je insppirisan za kakenje iskljucivo u periodu od 3-4 ujutru, danas je napravio presedan, pa je kakio u 6, do guse! Prali smo se, presvlacili, sada tako olaksan, zakucao se u dandolini i cekam sledeci alarm[sm=smiley36.gif]
Mame, Ivana SK je nema, imala je ogroman krvni pritisak pre dva dana, niko ne zna sta je sa njom, ja je zvala, pisala na fb ali nema je.
Bas bzv, nadam se da su dobro njih dve.[sm=smiley13.gif]
Jess [sm=bravo.gif] za uz i bas sam srecna zbog tebe, bas si ti jedna divna hrabra mama. bas lepo sto ce Lenki verovatno imaati sestricu, to je neprocenljivo blago!




dijana1* -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 7:31:41)

Dobro jutro [sm=smiley1.gif]
Drugari hvala vam na podrsci.
Jess jaooo divno jos jedna devojcica[sm=bravo.gif] nadam se da ce ovoga puta lakse ici oko imena[sm=smiley36.gif]
Mi smo u bolnici. I dalje temperatura, terapija i tako u krug. Bar smo zavrsili sa infuzijom to me je ubilo. On je vec veci i okrece se uveliko, sve stavlja u usta pa moram da pazim na cevcice. Samo da AB da krene da deluje pa ce biti bolje.
Emice nazalost vecina zena tako radi. Ja sam odma izvela bebu i naravno prvih 40 dana su me ljudi na ulici zaustavljali i cudili se itkud mi napolju. Lepo im kazem beba zdrava i prava nema potrebe da bude u zagusljivom stanu. A 40 sana je za mene a ne za bebu. Pa onda me pitaju pa sto ti hodas , zasto ne lezis. Zato sto nisam bolesna i tako po jos koje glupo pitanje ....hahaha
Ljubim vas sve[sm=smiley1.gif]




nikiteki -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 7:39:26)

Dobro jutro mamike!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>