RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


vocicana -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 7:46:51)

Dijo ozdravite brzo, bice sve ok. Jadno dete, ne sekiraj se proci ce.
Jess je carica!




amelia -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 8:46:27)

Jutro mamike !!! Mi vec ustali pre saat vremena sikili ja sam kao zombi nisam oka sklopila A je spavao mada se celo vreme okretao levo desno.ubi me neka muka kiselina u zeludcu. Kasni mi no sumnjam da sam [sm=nosecka.gif] izgleda mi nemoguce od par puta keksa i plus se cuvamo. Voci on sad kaki vise puta po malo ali imao je kao zatvor pa sam mu davala sljive i onda su delovale relativno brzo [sm=smiley36.gif] dijo da mali sto pre ozdravi i da idete kuci[sm=bravo.gif]
Emice mama je pere i maze dole!!!????? I ja sam sokirana kao ti..
Ja nisam htela ni mm da mi cisti i macka ranu sama sam se dzapkala stavljala vaginalete [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 10:05:47)

Jutro,ova me moja opet drndala,ne bih bila sama sebi u koži kad se porodim.
Di brzo ozdravite i trk kući batama da se mazite.Mene je tata spopao što sam peti dan pisle poroda išla u šetnju,mislim se šic tamo [sm=smiley36.gif]
Amelia meni je to tako odvratno,kao da je nesposobna pa mama da je pere.Strašno




vocicana -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 11:34:30)

AMelia idi kupi test zeno. Kkao nemoguce samo jedan odnos je dovoljan, ja zivi dokaz, samo 1% spermiica i moguce je, aj a bas mislim da jesi zakacila. Idi kuuuupiiiii gaaaaaa.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 11:38:58)

Dobar dan. Mi smo se vratili sa sluzbe. Deca spavaju. Sela sam da ucim. Mm je u kancelariji. Zavrsava neki projekat. Posle idemo na rodjendan.
Dijo[sm=smiley31.gif]




jess021 -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 13:45:57)

Gde ste mame?
L i mm spavaju, ja kuvam rucak. lenkic je bas nervozna, otekle su joj desni na mestu gornjih jedinica, pa mislim da je zbog toga.
Dijana, kakoto mislis da ce biti lakse oko imena ovaj puta[sm=smiley36.gif]
Da nam malisa sto pre ozdravi.
Emice, Amelia, pa mozda zena ne moze sama da se sredi, a i sta je tako strasno, pa mama joj pomaze, a ne ne znam ko.




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 14:02:15)

Jess ne znam ali meni je strašno.Nema otvorene rane pa da joj treba previjati,ja na to tako gledam [sm=zmeden.gif]
Moja dama neda da joj obučem kratki rukav iako je toplo ona hoda u dzemperu




vocicana -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 14:57:27)

Da se pohvalim, moj sin od sinoc zadovoljava svoje apetite sa 120 ml mlekca. Bas sam srecna danas zbog toga.
Emice, ja procitah u krcmi da si bila nervozna, nemoj, samo lepo ruckaj, opusti se a tu smizlu presvuci da ne dozivi toplotni udar.[sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 16:58:32)

Voci presvukoh je,pristala je tek kad sam rekla da ću bacit sve njene lijepe majice,onda sam joj vadila jednu po jedna i pitala jel joj se svidja,ona sva oduševljena ahaaaa a ja super onda ćemo i to bacit.Nemajka sam,znam [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 18:09:00)

Cao,mame i od mene!
Jess,divno za devojcicu,a i da je decak,svejedno,samoda je sve dobro.
Dijo,grlim vas jos jednom!
Amelia,nadam se da je trudnoca ipak!
Mi setali,sad muz vezba sa b,ova mala zeza,posle malo tv,vecera i kupanjac,spavanjac.




eca89 -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 18:45:49)

Juhu, mamike samo da vam se javim, vratili smo se[sm=smiley36.gif]!




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 20:41:02)

Ecika welcome back [sm=smiley31.gif]
Kako je A,spava li?




Mariya -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 20:51:19)

Veče mame!
Mi bili danas u Bečeju, popodne svi odspavali porodično do 7,sad nema spavanja do ponoći [sm=smiley36.gif]
Branki da,ustajem dva dana u 5 sati, a nekad i ranijr[sm=smiley13.gif] Ali posle 2 dana mogu da spavam dokle hoću[sm=smiley36.gif]
Jess [sm=bravo.gif]za seku! Videćeš,ništa lepše nego imati dve devojčice,pa mala razlika između njih, a tek ta sestrinska ljubav koju će obe imati[sm=smiley27.gif]Meni je moja sestra,dok se nisam udala i rodila decu bila najvažnije stvorenje na svetu. Sada je odmah iza njih[sm=smiley1.gif] A moje dve ćerkice... Kako se vole zadnjih dana,stalno ljube i maze jedna drugu , sad kako je H veća znaju i da se igraju zajedno,neopisiva sreća za mene kad ih gledam [sm=9nebesa.gif]




eca89 -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 20:51:41)

Spava super Emice, zakuca od 21h,nekad i ranije pa do 7h[sm=bravo.gif]!
Baš mi muž kaže da sam se preporodila[sm=smiley36.gif]!




Maraj -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 21:16:38)

Mame samo da vam mahnem
L se uspavao pa da vidim sta ima kod vas. Mi smo ceo dan bili napolju. Isli i do Avale. Prelep je dan bio




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 21:18:21)


IZVORNA PORUKA: eca89

Spava super Emice, zakuca od 21h,nekad i ranije pa do 7h[sm=bravo.gif]!
Baš mi muž kaže da sam se preporodila[sm=smiley36.gif]!

Super [sm=bravo.gif] hocu i ja tako [sm=smiley36.gif]




amelia -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (8.5.2016 23:16:33)

Mameee samo da vam mahnem u odo u krevet bas sam umorna imala sam goste do 22 h
Uspavala sam bebca i sad dase spremim za krevet. Voci nisam imala vremena kad ga kupiti ali obecavam cim izadzem napolje kupicu test ja bih da saćekam jer ipak mislim da ce stici [sm=hudicek1.gif]. Laka vam noc drage moje...




vocicana -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (9.5.2016 7:14:07)

Mame dobro jutro, idemo u savetovaliste danas, spremamo se, javljam se kkada zavrsimo sve, danas smo naounili mesec dana.[sm=bravo.gif]
On je bio divan nocas, naspavala sam se, budio se samo da rucka, moje pile.
LJubimo vas pa citamo posle.




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (9.5.2016 8:01:53)

Jutro mamice,kod nas opet isto sa spavanjem,svaki čas se budila.Ako sad ne izraste zubić ne znam kad će.Nadala sam se da će bar jutros odspavati i probudi je mužev alarm u pola 7.




jess021 -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (9.5.2016 8:15:38)

Dobro jutro, moje dete jos spava, ja pijem kafu.
Marya, ja sam bas srecna sto je devojcica. Znam ja sta znaci imati sestru, sto ti kazes dok nisam dobila svoje dete ona i njena deca su mi bli najvazniji na svetu, a sad visoko 2. mesto[sm=smiley1.gif]
Branki, kako ste se snasli? Kako nam je Boza?
Lepo vreme konacno, tako da cemo danas isto napolje.




branki* -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (9.5.2016 8:15:54)

Jutro,mame!
Ecka,nedostajala si bas!kako je biklo u bosni?
Mi ustali,ja ukocena od nepravilnog polozaja,ledja me ubijaju.
Citam kako sad tvoja a lepo spava i mislim se kad li cu jakrenuti ovu moju da skidam[sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (9.5.2016 8:58:46)

Dobro jutro mame!
Evo i mene,ustala da pripremim doručak,čajeve i pristavim ručak,umesim hleb i krećem da budim moje devojčice. H je juče zaspala oko pola 1[sm=hudicek1.gif] spavala je uveče do 7 i naravno da joj se nije spavalo uveče. E sad ću lepo da je probudim na vreme.
Branki, danas je ponedeljak,možeš danas da počneš sa odvikavanjem [sm=smiley36.gif]




suzi kju -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (9.5.2016 9:24:08)

Dobro jutro, ja slabo pišem nemam šta pametno da napišem, dočekasmo lepo vreme da šetamo, mm je danas slobodan pa planiramo neku dužu šetnju.
Da uspavamo decu pa odoh do vrtića da se upišemo i tako.

Jess dve devojčice, fenomenalno!!! Ja imam dve sestre, sada dve moje sreće malene, ma milina!
Branki kako je B?
Grliša za sve!!!




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (9.5.2016 9:29:50)

Maryia stvarno si carica.[sm=smiley36.gif] Branki stvarno moras da preseces. Nema nista boljeg od kvalitetnog sna i za nju i za tebe.
Kod mene je peglanje palo. Stavila rucak da se krcka. Moram da zbrckam gibanicu za veceru. Usisam i na posoa.




eca89 -> RE: Razgovori mama 05/16 (chat) (9.5.2016 9:44:47)


IZVORNA PORUKA: branki RR

Jutro,mame!
Ecka,nedostajala si bas!kako je biklo u bosni?
Mi ustali,ja ukocena od nepravilnog polozaja,ledja me ubijaju.
Citam kako sad tvoja a lepo spava i mislim se kad li cu jakrenuti ovu moju da skidam[sm=smiley36.gif]


Branki draga, kreni ja ti to želim od srca, možda se i ona samo budi iz navike, ja sad uopšte ne mogu¸reći¸da li nju muče zubići.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>