Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (30.9.2016 23:00:56)

Majčino mleko je dragoceno i treba da bude osnovna bebina hrana, uvek i svuda. Međutim, postoje trenuci kada mama nije u mogućnosti da bude uz bebu kada je treba nahraniti. U tim situacijama idealna je Chicco ručna pumpica za izmazanje mleka!
Pročitaj više >>>

[img]http://www4.slikomat.com/13/0930/rmf-Chicco.jpg[/img]

Majčino mleko je najbolja hrana za novorođenče, jer se u njemu nalazi sve što je mališanima neophodno za zdrav rast i razvoj. Pored toga što ono zadovoljava sve bebine nutritivne potrebe, dojenjem se stvara posebna veza između mame i bebe. Zato se mamama preporučuje da doje bebu.

Međutim, često se dešava da mama koja doji neko vreme mora da bude odsutna od kuće, npr. da ide na posao. Da beba ne bi bila uskraćena, mama joj može ostaviti izmuzeno mleko, a tu je od pomoći Chicco pumpica za izmazanje. Takođe, pumpica pomaže i tokom prelaska sa dojenja na hranjenje flašicom.


Keprom nagrađuje 5 Ringerajinih korisnika sa po jednom Chicco pumpicom za izmazanje viška mleka.

[img]http://www4.slikomat.com/13/0930/24-20731.jpg[/img]


Komentari i rešavanje ankete se smatraju prijavom za konkurs, a prijave primamo od 1.10. do 24.10.2016. Članovi Ringeraje će nakon objave svih komentara, svojim glasovima izabrati pobednika na forumu! Glasanje traje od 25.10. do 31.10.2016. (zaključno sa 31.10.). Pravo glasanja imaju svi Ringerajini korisnici registrovani do i zaključno sa 30.9.2016.

U slučaju izjednačenih glasova, pobeđuje komentar koji je prvi poslat!

Pobednik će svoju nagradu dobiti na kućnu adresu (u Srbiji), poštarina je o trošku sponzora.





degu -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (1.10.2016 0:36:23)

Wow svaka cast [sm=bravo.gif] za ovo cu se prijaviti jer me najverovatnije posle porodjaja ceka konizacija, pa cu biti odvojena od bebe par dana.




IvanaSK RR -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (1.10.2016 1:12:09)

Divno[sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (1.10.2016 2:33:50)

Supeer nagrada [sm=bravo.gif] bravo




branki* -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (1.10.2016 7:48:44)

Bravo,divna nagrada[sm=bravo.gif]




Khaleesi -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (1.10.2016 8:15:54)

Bravo za RR stvarno... Ja imam Chicco pumpicu i stvarno je super mnogo mi je pomogla[sm=bravo.gif]




degu -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (3.10.2016 0:47:01)

Prijavila sam se [sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (3.10.2016 19:58:39)

Glasacu [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Animsaj9 -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (12.10.2016 18:11:37)

Nagrada je super, igrajte zene, ja sam je dobila prosle godine i bas mi je sluzila, RR i Chicco znaju sta treba mama




emicaa -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (12.10.2016 18:31:33)

Bravo za RR a i za sponzora,glasacu i ja [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (13.10.2016 10:36:59)

Super poklon ! [sm=bravo.gif] za RR i sponzora! Glasam naravno [sm=smiley1.gif]




muzicarka -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (13.10.2016 11:43:27)

super nagrada!!!




Dragce86 -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (14.10.2016 16:49:45)

Jooooj, ja bih tako volela da ovo osvojim..Po prvi put cu postati mama u januaru jedne divne devojcice i znam da bi nam obema ovo puno znacilo. Molim sve mame da nas podrze da i mi dobijemo jednu od tih 5 pumpica. Srdacan pozdrav svima <3




dejana007 -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (15.10.2016 9:40:01)

i ja cu ucestvovati [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




dddaca -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (16.10.2016 16:27:23)

Bravo za RR. Mozda cu ucestvovati i ja, pa ako osvojim nagradu poklonicu je drugarici koja treba uskoro da postane mama




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (25.10.2016 20:19:18)

1.
Sjajan poklon za nas koje nismo uskratile nasim andjelima ono najlepse.
Svaka cas_t i veliko BRAVO za mame koje doje svoje bebe, kojima nije stalo da li jedna dojka veca od druge, sto ce sisice kasnije da vise... BRAVO ZA NAS!
Moj momak sisa vec punih 15 meseci. Ide u vrtic, mama radi, ali am, am uvek moze kada pozeli.
Necemo prestati da sisamo dok se on ne odvoji sam ili dok mama ne ostane ponovo trudna.
Poklon bi mi znacio puno jer znam koliko je tesko izmazati se rucno.
Svaka cast mame dojilje....




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (25.10.2016 20:19:41)

2.
Ova pumpica je dobra stvar kad se porodim
jer pomaze da muku sa punim grudima prebrodim.
A i kada prestajem da dojim
da se nelagodnosti ne bojim.
Srecno mame ! :)




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (25.10.2016 20:20:45)

3.
Mamino srce zebe,
kad nije kraj svoje bebe,
ali i kad je mama daleko,
ne mora biti daleko i njeno mleko.
Chicco pumpica je spas,
u pravi čas, za sve nas,
kad beba ispusti svoj "umilni" glas.
Da nikad ne bude gladna beba,
Chicco pumpica nama treba.




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (25.10.2016 20:21:11)

4.
Kisa pada, a ja mlada,
Sazna da sam trudna sada.
Postacu majka spasena cu biti muka,
Jer tu ce biti chicco pumpa.
Dragocen je to dar.,
Poklona ce biti sad.
Radovace ce se sve bebe
, jer ce lepo da se jede.
Zato uvek bebama je chicco pumpa spas,
Zato mame dajte nam glas!




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (25.10.2016 20:21:46)

5.
Svaka beba zna
da je Chicco prava stvar!




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (25.10.2016 20:22:19)

6.
Ovo je predivna stvar, a posto sam po prvi put mama ( za 3 meseca stize moja klincezica ) volela bih ovo da imam, jer znam da cu biti u haosu i ponovo se krenuti na posao i ovo bi mi jaaako olaksalo sve...
Srdacan pozdrav svim mamama i trudnicama <3




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (25.10.2016 20:23:19)

7.
Bravo za sve mame, samo dojite!




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (25.10.2016 20:23:52)

8.
Chicco pumpica da moje zlato bude sito i nasmejano!




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (25.10.2016 20:24:15)

9.
Evo ide godina peta od kad se rodila nasa prva beba,
i krajnje vreme je da novi bebac u nas dom useta.
Planove prave i tata i mama i sada već veliki bata
Sta sve treba kad nova beba pokuca na vrata.
Bati treba puno volje da prihvati snage nove,
Tati treba više volje da ostvari duple snove,
a mami samo Chicco pumpica da mirno da spava
i da bebu od gladi ne boli glava!




marketing RR -> RE: Osvoji Chicco pumpicu za izmlazanje viška mleka! (25.10.2016 20:24:59)

10.
Svaki put me oduševite sa nagradama. Bravo!




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>