RE: Rubrika "Porođajne priče" (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


mama Jo -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (24.10.2017 14:20:22)

Sve price su predivne, zaista... i prosto neverovatne. Zene kraljice ❤




MamaNecaVo -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (26.1.2018 23:48:03)

Price su predivne.Ja moju ne bih iznosila da ne remetimo koncepciju divnih porodjajnih prica.




vocicana -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (28.1.2018 9:19:32)

Degu, prica je takva da sam jos uvek najezena. Strasno kakav pakao.
Pisite mamite divne price. Kako god, rodile su se nase srecie, samo neka nas je sto vise.[sm=duda.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




isidora88 -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (28.1.2018 11:49:50)

Uskoro i moja treca prica stize[sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (28.1.2018 12:05:34)

Jake majke, prelepe price!




Dragce86 -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (17.2.2018 14:21:46)

Majka ne moze biti svako!! Svako iskustvo tesko na svoj nacin ali prelepo :) Svaka cast mamama sa vise dece [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (17.2.2018 16:15:50)

Bukvalno svaka preca je specificna a svoj nacin!! Za sve mame jedan veliki naklon [sm=bravo.gif]




Dora89 -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (1.3.2018 12:39:19)

Bravo za sve mame! [sm=bravo.gif]




Sarav -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (1.3.2018 13:40:23)

Žene kraljice [sm=bravo.gif]




Mala Elena -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (1.3.2018 20:02:04)

Otkad nisam citala price..uvek se najezim...[sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (2.5.2018 17:42:50)

Napisacu uskoro i ja svoje iskustvo 😊




MimaKos -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (2.5.2018 17:44:40)

Tesko prvi put, bebi i srce stalo, drugi epidural i puno lakse... bitno da su bebe dobro, ovo cu nadam se da zaboravim..




marketing RR -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (1.11.2018 4:08:49)

Mame, mame, baš zabušavate, a treba nam svima emocija i emotivnih priča, ajde pišite, pišite [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (1.11.2018 7:08:08)

Mogla bih se ja potruditi da napisem 😊




emicaa -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (1.11.2018 8:59:41)

Msma Jo i maju si pisala da trebas napisati 😂 jel to sad opet cekas maj 😁




marketing RR -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (28.1.2020 22:35:24)

Baš ste zatajile, mameeee!
Šta je ovo!!


Ajde, ajde, pišite.

Upps, pa nisam ni ja, za drugo dete, aaa, odoh, pišem, a čekam i vas, ajte [sm=bravo.gif]




bubulence -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (28.1.2020 22:52:16)

Mogla bih i ja 😁





marketing RR -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (28.1.2020 22:59:26)

Može Bubi, ajde otvori novu sezonu, vidiš da spavamo [sm=smiley1.gif]
A tako lepe priče čekaju da budu napisane [sm=smiley27.gif]




MamaNecaVo -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (29.1.2020 11:35:56)

Kako lepa tema. ❤️

Mi cemo nasu ispisati za koji mesec. Bas jedva cekam. 




marketing RR -> RE: Nova rubrika "Porođajne priče" (14.2.2022 23:00:03)

Stigla nam je nova porođajna priča ♥

"Prvi put sam ostala trudna sa 19 godina, bez problema. Kada je sin imao neke tri godine, želeli smo jos jedno dete, ali jednostavno nisam mogla da ostanem trudna. Odlazim kod mog ginekologa i nakon mnogobrojnih testova i pregleda, doktor mi kaže: "Svi nalazi su u redu, međutim materica Vam je jako zavaljena, imate veliki oziljak na materici (verovatno od prethodnog porođaja) i tanki su Vam zidovi materice, tako da su Vam šanse da zatrudnite 98:2, žao mi je".

Osećala sam se slomljeno. Vremenom sam se ipak pomirila sa činjenicom da više ne mogu da imam dece. Godina za godinom, sin napunio 9 godina, meni ciklus kasni..."


...PROČITAJ CELU PRIČU...




flamingos -> RE: Nova rubrika "Porođajne priče" (15.2.2022 7:13:40)

Prelepa priča.Da ste živi i zdravi.❤





marketing RR -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (16.9.2022 19:02:47)


Čekamo i vaše priče [sm=bravo.gif]


IZVORNA PORUKA: guppy RR


Rubrika: POROĐAJNE PRIČE <-- klik

[img]https://i.postimg.cc/xdB1QPhB/8404dd23f8519675df444b9e524aaad5.jpg[/img]


Drage forumašice!

Na Ringeraji postoji deo portala predviđen za porođajne priče. Manje-više svaka od vas je već negde opisala svoj porođaj, i ne bi voleli kada bi delovi foruma, predviđeni za to, zamrli zbog ove novine koju uvodimo, pošto na forumu ipak može da se komentariše, pruži podrška. Ringerajin tim smatra da bi bilo lepo da se sve priče mogu naći na jednom mestu, nevezano za to da li je porođaj protekao prirodno, potpomognuto, carskim rezom...

Pozivamo vas da popunimo deo portala stvarnim pričama --> vašim pričama. Vidite ovde: KLIK

Tasha je probila led svojom pričom, znamo da se ljudima obično ne mili da budu prvi.

Na raspolaganju vam je mail adresa: info@ringeraja.rs. Takođe, na istu adresu nam kao i do sada možete slati i sve upite, sugestije, molbe za rešavanje problema.

U kom obliku napisati porođajnu priču?

Kopirajte tekst u mail i popunite ga svojim podacima. Napišite nam svoju porođajnu priču.

Dajte Ringeraji dušu, kao što ste to i do sada činile... [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley27.gif[/image]




Ringerajin korisnik: nick sa Ringeraje.rs

Datum: mesec i godina

Tip porođaja: carski rez / prirodni porođaj / ...
 
Broj dana u porodilištu: brojem

Porodilište: naziv porodilišta i mesto

Ocena porodilišta: od 1 do 5, gde je 1 najniža, a 5 najviša ocena

Komentar ocene: napišite rečima

Saglasna sam da se moja priča objavi na mestima gde se Ringeraja oglašava
: DA ili NE

Molimo da koristite sva slova, uključujući š đ ž č ć :)


Ukoliko želite, možete nam poslati i sliku iz porodilišta, za objavu uz vašu priču.










marketing RR -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (17.12.2022 23:10:24)

Stigla nam je nova POROĐAJNA PRIČA ❤️
Pošalji nam i ti tvoju😊

"Kad mi je legao na rebra.. Sve sam zvezde videla! Prvi put, drugi put... Ništa. Kaže ajde okreni se na bok i guraj. Pa ajde sidji sa stola, u polučučanj i guraj. Ništa. Vrate me na stolicu. Vidim da pripremaju salu za carski, tačno prekoputa mog boxa su vrata za ulaz. Pitam, jel to za mene? Kaže babica-mila, ništa se ne brini, pokušaćemo sve, odlično ti ide! Gurala sam još malo, doktor mi opet seo na stomak i kaže babica- evo ga! Ja presrećna, onako zajapurena vičem toooo sine, vidimo se brzo! Popadali su od smeha.

Kad se gospodin setio da izađe, izašao je u 2 napona. U pola 10 ujutru. Secnuli su me, ne znam ni sama kad. Doktor me je ušio, kako on kaže, dok je još vruće, tako da mi ni to nije bilo nešto bolno. Naprskao je on KAO neku anesteziju, rekla sam mu samo da mogu nekog drugog da lažu, vodom me prsnuo samo 100%, donose mi dete posle merenja i svega ostalog što ide. Stvaljaju mi ga na prsa. On onako topao, prestao da plače, stegao me rukicama i otvara usta... Traži da jede.

E tada sam postala svesna svega. Plakala sam kao kiša. Sami nas dvoje, moja smrzlica i ja. Sami na svetu tih sat ipo vremena, koliko su nas ostavili da se upoznamo. Ispričala sam mu sve. Koliko ga volim, koliko smo ga čekali, kako tata jedva čeka da ga vidi.. I da je ceo svet njegov. Još uvek osećam toplinu na tom mestu gde su mi ga spustili. Moj miš, moj borac, moj svet."


PROČITAJ CELU PRIČU...




flamingos -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (18.12.2022 12:02:09)

Bože,koliko je dirljiva ova priča.Bravo za sve mame.One su te koje moraju sve da izdrže.Koje su hrabre -pravi borci.❤




Dragica Draga -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (18.12.2022 15:36:21)

Predivno, preemotivno ♥️




Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 48 [49] 50   Sledeća stranica >   >>