RE: Rubrika "Porođajne priče" (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (1.10.2016 12:55:26)

Ja moram ovde da javno obecam da cu u toku sledeće nedelje napisati moje porodjajne price[sm=smiley1.gif]

Poslala :)




lesica -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (14.10.2016 12:59:13)

Divna priča naše IvaneSK RR, naježih se objavljujući je

"Sestra dolazi i prevrće me na bok. Odlazi. Meni se počinje vrteti u glavi i vratim se na leđa. Vraća se i kaže da se vratim na stranu. Govorim joj da mi je jako loše u tom položaju, ona kaže da trpim. Opet me namešta na bok i odlazi. Ja zatvaram oči, vrti mi se u glavi, boli, osećaj kao da lebdim, mislim i da čujem ctg koji pišti, ali nisam sigurna... Čujem i neke glasove "Doktoriiii, gde steeee, ovde staju otkucaji srca bebi". Osećam da me prevrću, izvrću. "

IvanaSK RR: Moja porođajna priča




emicaa -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (14.10.2016 13:42:52)

Ivana bas mi je zao sto si se tako namucila,ali sad je on veliki djecak,a da ste zamjenili listic mozda bi bila i sedmica na lotu [sm=smiley36.gif]
ja se moram natjerati i napricati svoju drugu pricicu[sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (14.10.2016 14:50:17)

Draga bas si se namucila,ali sto kazes nije to nista jer si dobila razlog za zivot.Ljubi tog tvog lepotanka puno [sm=bravo.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




IvanaSK RR -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (14.10.2016 14:54:26)

Emice, i dan danas se pitam da li bi bilo nesto da smo zamenili [sm=smiley36.gif]
Kazu da se lose stvari i bol zaboravlja kad dobijes taj mali zamotuljak, ali ja nisam uspela sve zaboraviti. Ovo je, i skraćena verzija, jos je tu bilo neljubaznih reci i stvari. Htela sam ispricam bitnije detalje, ja sam se tamo osecala jako lose, i to sve zbog neljubaznih osoba.
Ni drugi porodjaj mi nije bio bas divan, ali je osoblje bilo super i sve sam to lakse podnela. A drugi pisem sledeće nedelje, kad je sin prva smena u skoli. :)




Ana RR -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (14.10.2016 15:22:21)

Ivančice [sm=smiley31.gif] osetila sam grč u stomaku dok sam čitala, strašno.

Ja nikad nisam napisala tu porođajnu priču... mogla bih.




mali_mis -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (14.10.2016 19:48:13)

Ivana [sm=smiley31.gif]




suzi kju -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (11.1.2017 16:31:01)

Nešto slabo mame pišu svoje priče.
Ja sad svoju nadjoh i opklakah [sm=smiley36.gif]
Divnih priča ima zaista.




vocicana -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (11.1.2017 18:33:59)

Ivana [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




emicaa -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (11.1.2017 21:41:07)

Ja svoju upravo poslala [sm=smiley1.gif]




eca89 -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (11.1.2017 22:38:23)

Ivana , rasplaka me, divno!




lesica -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (13.1.2017 13:47:08)

Jedna potresna priča naše Zlatke95

"Tad sam je prvi put lepo videla, to malo predivno stvorenje je moje, nije me briga za njene nedostatke, bitno je da je preživela, moj mali borac. Vraćamo se kući, pusto, ne progovaramo. Ne čuje se dečiji plač, krevetac je prazan, ja sam prazna.
Sedim na krevetu i čitam otpusnu listu: deformitet desne ruke, dupli palac na levoj, trobocitopenija, hipertonija,otvor na srcu, deformitet kičme, fale dva pršljena, dva su polovična, nema karlicu..."

Zlatka95: Moja porođajna priča




lesica -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (13.1.2017 13:49:01)

I druga porođajna priča naše Emice RR, o tome kako je David stigao!

"Vodenjak mi pred sam kraj pukao, doktor ga je pokušao probiti ali nije uspio. Na kraju je u sred nagona pukao sam. Nešto što me u cijeloj muci nasmijalo, doktor sjedi ispred mene i pokušava probiti vodenjak, malo ga bocne pa se sagne u stranu, pita ga babica doktore šta to radite, odgovor je bio krijem se da ne ode na mene! U 07:56 rađa se moj mali anđeo, najsavršenija beba na svijetu, moj David. Tajo i ovaj put siječe pupčanu vrpcu i stavljaju mi ga na grudi. Kako sam samo mogla i pomisliti da ga neću voljeti?! Rodio se sa rukom na bradi, mamin mislilac."

Emicaa RR: Moja porođajna priča 2




lesica -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (13.1.2017 13:49:48)

Hajde mamike, fali ovde još puuuuno priča!

Na posao, šaljite nam vaše priče!!!




emicaa -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (13.1.2017 19:42:09)

Jao Zlatka kroz sta ste vi prosle,drago mi je da ste sada dobro.




IvanaSK RR -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (15.1.2017 22:26:10)

Zlatka, i ja sam 25.11. u Frontu, isto carski... Zelim sve najlepše tebi i tvojoj devojcici.
Emice, grlim tebe i Davidcenka.
A ja cu morati uskoro pisati o drugom porodjaju...




Maraj -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (9.2.2017 23:02:56)

Zlatka ne znam sta da ti kazem.... saljem zagrljaj Dunji i tebi. Kako ste sada vas dve




Skockica -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (9.2.2017 23:26:22)

Jao Zlatka, sto se isplakah. Najgore ti je verovatno u citavoj toj sinuaciji sto pojma nisi imala da ce ti dete imati neki problem. Mene su terali da idem na amnio i nisam htela sad kazu da dete ima neka dva problema na kicmi ali hvala ti za ovu pricu jer mi je mnooogo nade dala da to ne mora nista da znaci i da su velike sanse da dete normalno funkcionise. Zelim puno srece i zdravlja tebi i tvojoj princezici [sm=smiley31.gif]




lesica -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (7.4.2017 21:36:21)

Divna priča naše Ane RR [sm=smiley27.gif]

Ana RR: Moja porođajna priča

" Tražim ga očima, babica ga umotava i dodaje mi to malo, čupavo klupko, i istog trenutka kada ga stavljam na sebe on prestaje da plače, miran je, kao da me osluškuje. „Vidi ga kako se smirio kod mame!“ čujem doktorku kako govori. Smejem se i gledam ga i u njemu vidim lice moga muža i srećna sam zbog toga. I kao da je odjednom ceo život dobio smisao. "



[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (7.4.2017 21:42:27)

Ana, divno💗💗💗💗




Ana RR -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (7.4.2017 21:44:07)

Mnogo toga sam propustila da napišem jer bi inače priča bila na 3 strane [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (7.4.2017 21:54:19)

Sad procitah pricu..boze zeno ti prodje bez bolova..srecnice [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (7.4.2017 22:23:44)

Ni jednu jedinu kontrakciju nisam osetila, sestra me obilazila svakih 10ak minuta i svaki put bi mi rekla da imam baš jake kontrakcije a ja više nisam znala šta da kažem, mene ništa ne boli. Ali zato ona ešerihija i pesak... e to je bilo užasno.




lesica -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (7.4.2017 22:33:14)

I priča naše vocicane RR [sm=smiley27.gif]

Vocicana RR: Moja porođajna priča


" Idemo, kada osetiš bol guraj, kao da i sada čujem svoju doktorku, hajde mila, tu je, moraš da guraš. Još samo jednom, hajde moraš!Samo znam da sam ti prvo ugledala te usne medne, te velike oči i čula kako snažno plačes dušo moja mila! Kako si savršen, imaš sve, sve prstiće, oči, uši, nosić, sve je tako skladno, koliko si mi lep koliko te volim zlato moje!!! "


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Rubrika "Porođajne priče" (7.4.2017 22:36:06)

Anci divno,i ne mogu da vjerujem.Porodjaj bez bolova [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>