RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


isidora88 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (7.12.2016 19:15:02)

Joj sto je slatka[sm=smiley27.gif]
I moj bebac bi zitarice jeo za sve obroke, bas ih obozava[sm=bravo.gif]




Mariya -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 0:17:13)

Hajde da pitam na ovoj temi,zašto kod nas nema toliki izbor Nestlé kašica kao npr u Mađarskoj? Ja često uzimam tamo,kad su na akciji mnogo su jeftinije, + što imaju mnogo veći izbor,stracciatella, pirinčane pahuljice sa ukusom maline, pirinčane pahuljice sa ukusom kajsije (mojoj H najdraže [sm=smiley1.gif]) i ova je predivna, pomorandža - banana.
[img]https://s17.postimg.org/u9qbw2n3f/DSC_4419.jpg[/img]
Nijedne od nabrojanih nema kod nas.




mali_mis -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 9:02:31)

Maryia, zato sto kod nas ne znaju sta valja [sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 9:09:40)

Mariya i ja se pitam isto, kod nas je izbor svega ocajan, a cene kao da zivimo u svajcarskoj.




Maraj -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 9:16:29)

Pa onda da navijamo da sve gore pomenute dodju i kod nas [sm=bravo.gif]
a cenu verujem da diktira trziste.... ko je nama kriv sto zivimo u takvoj zemlji gde treba da se prebrojavas za hranu




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 9:32:12)

Mislum da ima kod nas Stacatela,da sam je videla pre neku dan.
Ali svako se slazem da je kod nas izbor bas mali [sm=smiley13.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 10:03:46)

Kod nas je mali izbor svega. Ili dodje sa zakasnjenjem. Pre neki dan sam bila do DM-a, i videla neke kasice za bebe koje sam pre dve god kupovala u Nemackoj za G kad smo bili na putovanju. Tek su se sad pojavile kod nas.




Maraj -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 10:18:43)

Ja ne znam da postoji stracatela kod nas. Nisam videla




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 10:35:42)

Sad si me bacila u rebus, znam da sam pre dva tri dana bas u Aksi gledala sta ima od Nestle i na celu gondole bas izlozeni njihovi proizvodi i citam stracatela [sm=zmeden.gif] jedino ako nije bio neki drugi proizvodjac pa sam permutovala... al eto bas cu pogledati kad opet odem.




Khaleesi -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 10:38:28)

Ja takodje nisam znala za stracatelu da postoji kod nas... Bitno da rebnu porez na hranu za decu[sm=smiley13.gif]




Mariya -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 10:42:55)

Stracciatella ima ali milupina. I ukus nije ni blizu Nestlé -ovih.
A za cene,stvarno su previsoke.




Khaleesi -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 10:46:22)

Nisam snimila ti Milupinu[sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 11:26:26)

Ni ja ne videh stracatelu nestle, a ti drugi ukusi sto je Marya navela su sigurno preukusni i nasa deca bi sigurno volela da probaju nesto novo.
Jer, oni brzo porastu, dok se kod nas pojave vec ce porasti...[sm=smiley13.gif]




Animsaj9 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 11:27:27)

Stracatela?[sm=zz_bounce.gif] i ja bi to ruckala [sm=smiley36.gif]
pa valjda ce za 10 godina stici i u Srbiju [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 11:33:26)

Ivana, malena je prepremedena [sm=smiley27.gif]
Ni ja nisam videla, cak ni po vecim marketima tu ponudu Nestle zitarica. Mi smo probali 8 zitarica sa keksom,trenutno je koristimo, onda onu sa medom,kakaom, ovas i sljive, pirincanu..jos dok se setim koje smo probali, napisacu.Cak ni te sve ne mogu da pronadjem u mnogim marketima.




vocicana -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 11:47:24)

IZVORNA PORUKA: mali_mis


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Koje su bile prve žitarice koje ste ponudili? Kako je dete reagovalo?


Pirincane. Nije se bas odusevio.

Kukuruzno pirincane,svidelo mu se , trazio je jos, sa pola mere smo brzo presli na celu. Sve potom je islo fino.
Stracciatela je Milupina i msm d aje u zutoj kartonskoj kutiji, imaju solidan izbor, a za te Nestle, dodje mi da angazujem i da narucim da probamo te ukuse. Mi sutra punimo 8 meseci. Nestle je fenomenalan, ukusan, lepo se vari i mali obozava, ne bi ih menjala ni za sta na svetu.
Ivana ona je stvarno luce malo!!!




Sanjalicaaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 11:48:35)

Postoji Nestle stracatela ali mislim da je kod nas nema http://www.medcentrum.com/images/products/v/190457.jpg




isidora88 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 13:19:24)

Ja nisam nigde videla te razne sa ukusom voca i slicno.
Do kad ste deci davala zitne kasice?




Sanjalicaaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 13:47:07)

Ja sam davala bas dugo. Dokle god hoce da jede tako kasasto. Kada je ojacao vise nam nije bio pravi obrok nego uzina.




emicaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 14:45:21)

Moja Teodora jos uvijek za dorucak cesto jede stracatelu,iako su joj tri godine [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 16:23:03)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ja sam E davala i posle prve godine pa posle sve redje dok nije sama odbila.
Ta Milupina stracatela mi se ne dopada, skroz je onako vodenasta, lagana, kao neka pena. Ne svidja mi se cak ni kao desert a kamoli obrok.





Maraj -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 17:46:48)

Ja L dajem za veceru . Nisam jos pocela kao uzinu da mu dajem zitarice.




marketing RR -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 18:55:29)


Kada ste uveli žitarice koje sadrže gluten u ishranu bebe?





IvanaSK RR -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 18:57:47)


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Kada ste uveli žitarice koje sadrže gluten u ishranu bebe?



Sinu sa osam meseci, koliko se sećam :)
Bebi sa sest meseci.




vocicana -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 19:10:07)

Sa 6 meseci smo poceli da jedemo griz




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>