RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Animsaj9 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 19:11:28)

sa 7,5 meseci




suzi kju -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 20:03:18)

Mi sa sedam ipo meseci [sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 20:06:05)

Starijoj mislim sa 8,5, mladjoj otprilike sa 7,5m...imam ja zapisano tacno ali mi nije pri ruci [sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 20:41:34)

Sa 6 meseci




Khaleesi -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 20:51:09)

Obe bebe sa sest meseci[sm=smiley1.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 21:22:17)


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Kada ste uveli žitarice koje sadrže gluten u ishranu bebe?



Sa 6,5 meseci.




emicaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 21:52:41)

Dori sa 6 mjeseci,tako planiram j bebici [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 21:58:39)


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Kada ste uveli žitarice koje sadrže gluten u ishranu bebe?



Sa 6,5 meseci.





Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (8.12.2016 22:00:37)

Gluten smo uveli sa osam meseci.




veselicaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (9.12.2016 14:57:13)


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Koje su bile prve žitarice koje ste ponudili? Kako je dete reagovalo?

Pirincane obema jer imaju najneutralniji ukus i bebe ih uglavnom super prihvate.Moje su ih obozavale.




veselicaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (9.12.2016 14:57:50)


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Kada ste uveli žitarice koje sadrže gluten u ishranu bebe?



Sa 8 meseci.




mali_mis -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (9.12.2016 16:19:48)


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Kada ste uveli žitarice koje sadrže gluten u ishranu bebe?




Sa 6 meseci.




mila83 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (9.12.2016 16:26:37)


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Kada ste uveli žitarice koje sadrže gluten u ishranu bebe?



Sa 8 meseci




Mariya -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (9.12.2016 16:50:27)

Žitarice sa glutenom sam L uvela sa punih 8 meseci a H sa 7,5 meseci.
Sanjalice, to je ta Nestlé stracciatella, jačeg je i lepšeg ukusa nego milupina,ta je onako slaba, bezukusna[sm=zmeden.gif]
A tek malina, preukusna je,jedno vreme je samo to htela da jede!




Maraj -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (9.12.2016 18:47:59)

Gluten sam uvela sinu sa 7 meseci i 18 dana [sm=smiley36.gif]
kao da je bilo pre 100 godina , morala sam da uzmem svesku , u kojoj upisujem , da proverim




Maraj -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (9.12.2016 20:25:21)

Pre neki dan smo pricale o Nestlé stracateli , koje nema kod nas....
E pa ja bi da spomenem Nestlé proizvod koji je moj sin jeo sa 9 meseci kada smo bili letos u Grckoj. Tamo ima da se kupe obroci , kao kod nas one četiri čašice mlecnog dezerta. Kod njih su to zitarice sa 4 vrste voca. Moj sin je to obozavao. Jako je prakticno za nosenje , posebno leti. Mi smo to nosili na plazu. Njemu je to bila super uzina
Voce sa zitaricama. Ma milina. A opet kazem , isto je pakovanje kao kod nas onaj mlečni dezert. Eto , ja bi volela kada bi se taj proizvod nasao na nasem trzistu




Mariya -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (10.12.2016 0:03:16)


IZVORNA PORUKA: isidora88

Ja nisam nigde videla te razne sa ukusom voca i slicno.
Do kad ste deci davala zitne kasice?


Moja L ima 5 a H 2 godine i dalje jedu žitne kašice[sm=smiley36.gif] kao da su bebe.




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (10.12.2016 6:26:31)

IZVORNA PORUKA: Maraj

Pre neki dan smo pricale o Nestlé stracateli , koje nema kod nas....
E pa ja bi da spomenem Nestlé proizvod koji je moj sin jeo sa 9 meseci kada smo bili letos u Grckoj. ...
Voce sa zitaricama. Ma milina. A opet kazem , isto je pakovanje kao kod nas onaj mlečni dezert.

Ovo moramo probati kad odemo , hvala Maraj [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (10.12.2016 11:49:30)

Anck , odlicno je
I bas je ukusno i meni. Ona jedna plasticna casica je prava uzinica za malce. Voce i zitarice. Ima li bolje kombinacije za uzinu [sm=smiley20.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (10.12.2016 11:56:22)

Ja sam mojima kad su bili mali uzimala vocne jogurtice kao uzina ili dorucak ali sa zitaricama mi je idealno. Taman ujutru na.plazi dorucak [sm=jezicek.gif]




isidora88 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (10.12.2016 12:15:59)

Ja bebcu ponesam grcki jogurt sa zitaricama, obozava tako da jdde




Sanjalicaaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (10.12.2016 13:59:49)

I mi uvek nosimo zitarice kada idemo na putovanje. Ove godine nisam nista kupovala tamo, ponela sam dosta. Samo smo jogurtic kupovali.




Mariya -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (11.12.2016 15:45:20)

I ja sam ove godine na more nosila žitarice,konkretno Nestlé 8 cereals i Frutolino, i naravno griz da joj kuvam jer smo baš preko leta bili u nekom kritičnom periodu kada H nije htela ništa da jede.[sm=smiley13.gif]
Prošle godine kad smo letovali u Mađarskoj, ništa nisam nosila,samo kašice za put do tamo jer je tamo ogroman izbor svakakve hrane za bebe pa sam sve uzimala tamo,i kašice i keksiće,pahuljice (tad je klopala one sa kajsijom i malinom) voćne deserte...




Mariya -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (11.12.2016 15:57:52)

Sad se setih,kako ja rešavam grudvice u kašici-pustim da odstoji 5-6 minuta. Pripremim kašicu, pa dok namestim stolicu,pripremim igračke i zanimaciju za hranjenje i namolim H da dođe da jede one grudvice u kašici se natope, promešam još jednom pre hranjenja i kašica je glatka potpuno.




Maraj -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (11.12.2016 16:55:35)

Ma ja samo sipam u mleko i mesam
Nema ni jedne grudvice. Bilo toplo.ili mlako mleko ili hladni jogurt (na sobnoj T)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>