RE: DecembaRRska groznica! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Animsaj9 -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 10:56:46)

mish sta heklas?




vocicana -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 11:28:15)

Mish-u pa ti si super. Ja sam kao dete volela da vezem, imala sam puno goblena, mama me je naucila nekim klot frketpotezima, ali sam sve zaboravila. Toje mnogo lepo.
Khaleesi, svasta sam pravila, pokazacu na slici nekoj kada okitim kucu, takvo mi je to uzivanje. Ranije sam uzimala recimo onaj cvecarski sundjer, pa sam ga stavljala u visoku vinsku casu, naravno tako ga isecem da se ne vidi, pa stavim kuglice, vastacku jelkicu, napravim srebrne masnice i obmotam casu nekom lepom svetlucavom trakom, zavese su mi posebna lepota, od viseci kugli, lapmioni provuceni kroz svaku trecu zakacku na garnisni, jelkicu svake godine pocastim novim neobicnim ukrasima.volim bogate dekoracije na stolu sa korpicama.
Ove godine sam mislila da kupim jedan amarantus, ono bozicno drvo, ali ja sam ti zena koja je malo neodgovorna prema cvecu, msm da bipropao, malo je i osetljiv, pa nista od toga. nece mnogo toplo, nece mnogo svetlosti, svaki dan da se zemlja pokvasi vodom, prelepo je stavrno, ali nisam ja za to.




Animsaj9 -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 11:32:27)

Da Voci on je jako osetljiv moja mama je veliki ljubitelj cveca, i ima pravu džunglu kuci [sm=smiley36.gif], jedva je uspela da ga sacuva dve godine ga je imala i crkao je, a [sm=smiley13.gif] a prelepo je




emicaa -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 11:36:21)

Sanjalice mi redovno setamo,osim kad je kisa ili jak vjetar.Uvijek ostanemo bar sat vremena.Davida umotam kao eskima a Dora skace njoj bude i vruce [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 11:42:20)

Moja H je kod bake od nedelje i sinoc mi salju sliku na Viber kako uci da strika.... dusa moja [sm=smiley36.gif]




mali_mis -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 11:43:03)


IZVORNA PORUKA: Animsaj9

mish sta heklas?


Patikice za bebe, nehodajuce, sve sto mi padne na pamet [sm=smiley1.gif]




Khaleesi -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 12:20:40)

U mishu ti to biznis imas kod kuce sa patikicama[sm=smiley36.gif]
Ja sam trapava za te stvari ne mogu jednu petlju da ubodem...
[sm=jezicek.gif]
Voci i ja volim svasta da pravim za novaka od ukrasa ali nema se vremena... pre neki dan M i ja farbali sissarke pa lepili sljokice i tako...




mali_mis -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 12:25:48)

Khalesi, nije to uopste tesko. Ok, da, treba vremena i strpljenja da se nauci, ali to tako opusta, za stres pravi lek, i budi kreativnost.
Meni treba lonac kafe, da se razbudim. Ovo spič vreme me uspavljuje.




Milena18 -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 12:50:38)

Dan! Da se upišem i ovde.
Ja jutros popila kaficu i posle pet minuta zaspala [sm=smiley36.gif] Mogla bih sad još jednu. Ili možda šolju kakaa.
Zainteresovale ste me tim vašim dekoracijama, sad se i meni nešto pravi. Mi smo do ove godine ukrašavali kuću tek nešto malo, ali sad baš jedva čekam da počnemo.




Khaleesi -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 13:03:40)

Verujem mishu da je lako moja mama meni pokazuje ali slabo mi ide bukvalno petlju ne mogu da provucem[sm=smiley1.gif]
I bas mi je krivo volela bih da znam tipa kapu i sal da napravim...




emicaa -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 13:25:14)

Eto Khaleesi nemoras se ti mucit,narucis kod nase Misice [sm=smiley1.gif]
Meni stigao brat,zivo me zanima koliko ce proci do prve svadje [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 13:30:28)

Stoo, ne slazete se bas?




emicaa -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 13:37:53)

Anck nikako,pisala sam u temi moj brat i ja ili tako nesto




Sanjalicaaa -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 13:39:02)

Gospodin je spavao tako da cemo sad da ruckamo pa onda napolje. Sve gledam kroz prozor da li ce neka pahulja da proleti.
Mishu, to je bas lepo. Negde sam vidjala te nehodajuce vezene patikice za bebe.




Animsaj9 -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 13:40:47)

I mi smo sad rucali pa idemo napolje .
mish ti razvijas biznis




Anck Su Nmaun -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 13:44:05)

Dora ..to je bas bzvz 😕 Ja se upravo dopisujuem sa mojim koje pantalone da mi poruci za rodjusic [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 13:45:38)

Sanjalice, pogledaj na fb, delila sam stranicu od Misha i patikica, divne su.




Sanjalicaaa -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 13:49:51)

Sad sam pogledala. Bas su lepe. Svaka cast Misu. Jedne plave, sa belim pertlicama su me odusevile [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 14:57:29)

Cao,drustvo!sad udjosmo u stan!sto je hlaaadno,ledeni vetar duva,ledeni!




Anck Su Nmaun -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 15:31:09)

Groszno vreme, ja cekam mm da dodje s posla pa da idemo u biblioteku. Danas su bili u obilasku sa vrticem pa dobili clanske karte ... o kako se raduju [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 15:37:21)

jao,podsetila si me od kaaad ja nisam bila u biblioteci[sm=smiley13.gif]as,bas volim to mesto,da lunjam medju knjigama,onaj miris,tisina...




emicaa -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 15:37:51)

meni bila zaova na kafi,Dora i Stasija su okrenule stan naopacke,treba sad vratit sve na svoje mjesto [sm=smiley36.gif]
Anck povedite me u bibiloteku,ja sam tu kao Alisa u zemlji cuda [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 15:43:30)

Anck, Teodora ima clansku kartu od kako je napunila godinu dana. [sm=smiley36.gif] I na clanskoj karti joj pise beba.[sm=smiley1.gif]
Branki, prosetaj malo. Sad ce 15.decembra noc knjige. Ne znam da li je tako kod vas? Meni su se tako nagomilale knjge za citanje. Uzela iz biblioteke, pa mi je koleginica dala neku da procitam. Kad legnu onda malo procitam. O nesto u poslednje vreme sr zaigraju. Procitam koji red.




branki* -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 15:48:32)

Ja volim da citam u jednom dahu,citam npr dva cela dana i procitam celu,da me niko ne dira,a sa decom nema sanse tako.mada,mozda bih mogla da se prosetam do biblioteke stvarno.




emicaa -> RE: DecembaRRska groznica! (1.12.2016 15:54:15)

ja imam jos dvije za procitati ali nikako da pocnem.Citala sam u bolnici ali sad nikako da stignem.Bolje i da ne pocinjem,ja kao branki,kad pocnem ne znam je ostviti vise [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>