RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Skakljiva -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (3.1.2017 10:40:57)

Bejbili, draga, nikad ne znaš, ko kaže da i doktorima ne može nešto promaketi pa da ne vide kako treba, mislim i oni su samo ljudi. Tako da ja mislim da treba da uživaš u ovim zimskim danima i za dan dva uradi testic ako ne dodje vještica. Želim ti od sveg srca da ugledaš [sm=modricrtici.gif] SREĆNO!!




Bejbili* -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (3.1.2017 11:06:36)

draga skakljiva ja bi najvise od svega volela da je doktor pogresno vidio i da sam [sm=nosecka.gif] .. iako se ne nadam previse odlucila sam za bozic da uradim testic ako do tad ne dobijem.




Angelk -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (3.1.2017 11:16:32)

Bejbili, ja ti savjetujem da sacekas par dana da vidis hoce li ti kasniti. Prije toga nemas sto raditi...
Ja nemam ni PMS simptome, sto me najvise buni. Dva zadnja mjeseca sam pila femisan A i virak i oni su mi znatno olaksali menstrualne bolove i bolne grudi, tako da mora da je od toga. Jer grudi me bas neznatno boluckaju na dodir, nista strasno. A racunam, ako je trudnoca boljele bi me jako. Sto se tice stomaka, s vremena na vrijeme me prodje bol, kao menstrualni, ali bas bas blag. I tako vec 10 zadnjih dana i nista. Bas sam zbunjena i ne znam sta je... Sacekacu par dana da vidim hocu li dobiti...




Skakljiva -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (3.1.2017 11:21:37)

Odlična odluka! Do tada uživaj u pripremama za Božić, evo nam i snijega pa pokušaj ne razmišljati, i da Bog da crtice na testu [sm=smiley1.gif]




Bejbili* -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (3.1.2017 11:24:24)

andjelk po mom nekom kontanju ja bi vec trebala dobiti prosli mj sam pila primolut nor jer nisam dobijala i dobila sam bila treceg. tako da po mom misljenju do sedmog bi trebala dobiti ako nisam trudna a ako ne dobijem do tad ujutru kad ustanem da pocnem sa pripremama prvo cu test uraditi e to bi nam bio najlepsi poklon [sm=smiley36.gif]




Skakljiva -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (3.1.2017 11:24:55)

Angelk, draga nemoj da te bune simptomi ili njihov izostanak, moja drugarica nije imala ništa od simptoma, srećnica ni mucnine nije imala, i eno je ušla skoro u 6.mjesec. Sve je individualno naravno. Nego uživaj u zimskim januaru i testic ako Bog da pa da ugledaš [sm=modricrtici.gif] Srećno draga!!




Angelk -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (3.1.2017 11:57:37)

Hvala drage moje zene na podrsci! Ljubim vas sve i drzite mi palceve![sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Zemunka85 -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (3.1.2017 13:08:33)

Bejbili naaaaajvijam samo tako [sm=bravo.gif].
Sto kaze Skakljiva i oni su ljudi i oni grese.
I ja sam na Bozic pre 5god saznala da sam [sm=nosecka.gif].

Ovaj put se bllleeeeeda crtica videla vec 10ak dana posle O, a 13. dan vec sasvim lepa.
Tako da mislim da mozes probati i ranije, ako ti je Bozis daleko [sm=smiley36.gif].

Angelk, sveee vazi i za tebe [sm=bravo.gif].
Svi drzimo palceve, mislimo na vas i navijamo [sm=bravo.gif].

Inace, obzirom da je ovo bilo planirano, pa sam osluskivala svoje telo, jedino sto sam primetila je bol u karlici par dana polse O.
To me nikada nije bolelo.
Ostalo - i dalje nemam ni jedan simptom. Imala sam bol u grudima, ali i to je proslo.
Jedva cekam taj UZ da se maaalo opustim. Iako sam trebala dobiti 1.1., nista od toga ... pa ni simptomi toga, ni trudnoce, kao da je sred meseca [sm=smiley36.gif]




bajs -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (3.1.2017 14:10:29)

Evo i mene k vama :)

Imala sam miss ab. u 4mjesecu. sad smo prije 2 mjeseca počeli ponovo.
Ovaj mjesec počela mjeriti i bazalnu i sad čekam :)

danas mi je 7 dan poslije ovulacije i nikak dočekat da prođe još par dana da vidimo :)
već sam se ko prava luđakinja opremila testovima :)




leptir 40 -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (3.1.2017 22:13:34)

Oj Zemunkaaa na tvom postu se osjeti koliko si ushićena i veći nas taj osjećaj poznaje
Drago mi je zbog tebe, zbog svih čekalica koje taj osjećaj dožive u životu
Nema ništa ljepše od tih dviju crtica i drhtanja poput mog i pitanja" A šta sad" ? pa valjda je to normalno [sm=smiley1.gif]

Bejbi, Angelk
neka vas obraduju [sm=rozacrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]

Vocicana draga hvala što pitaš al nije ništa te prirode, puno sam bolje

Krin neka je Pišulinac[sm=bravo.gif], neka je živo i zdravo akobogda biće sve dobro.




Zemunka85 -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (4.1.2017 11:00:38)

Zenske, a da vas pitam - da li ja treba da proveravam Betu?
Ja sam se javila odmah mojoj DR, sa kojom sam super i koja mi ej vodila prvu trudnocu.
Ona mi je napisala da bi srcanu radnju trebala da vidi posle 4 nedelje, te da dodjem jedan dan posle 11.1.
Betu nije ni pominjala, sem ako krenu ne dao Bog krvarenja ili bolovi ... tako mi je rekla ...
Pa sad nzm ....




Sanjica26 RR -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (4.1.2017 11:07:45)

Zemunka ja sam prvo radila u obe trudnoce betu, pa sam se javila dr.
Ako nisi mirna do ultrazvuka ti je odradi.




Zemunka85 -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (4.1.2017 11:16:53)

Iskreno, ne znam ...
Sad sam se nesto zapitala.
I ja sam prvi put uradila test, pa betu, pa DR.
Sada sam odmah nju kontaktirala, na Viber u 8 ujutru [sm=smiley36.gif] cim sam uradila test.
I rece mi tako.
Ja nemam bas nikakve simptome, ali msm da cu uraditi sutra. Cim sam se ja zapitala, to nece proci bez toga, znam se [sm=smiley36.gif].
Na stranu to sto rezultate ne bih znala ni da protumacim, no imam vas [sm=smiley31.gif]
Hvala [sm=smiley31.gif]




IvanaSK RR -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (4.1.2017 11:17:02)

Zemunka, i ja bih odradila betu, cisto zbog sebe :)




Skakljiva -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (4.1.2017 12:01:25)

Bajs dobrodošla, ne brini sve se tako pripremamo testovima i drugim "pomagalima", želim ti da za koji dan ugledaš [sm=modricrtici.gif]

Zemunka, ma jašta, uradi betu, radi sebe i svog mira, ali sve je to superiska [sm=smiley1.gif]

Trudilice, ajmo samo vrijedno, uživajmo ovaj mjesec u duhu praznika i budimo vrijednice prave [sm=bravo.gif]




vocicana -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (4.1.2017 12:56:25)

Bravo moje entuzijastkinje! Zelim vam uvek mnogo [sm=rozacrtici.gif]!
Leptiricu, drago mi je da nije to, samo se drzi, za ostalo znas da smo uvek tu.




Bejbili* -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (5.1.2017 10:02:17)

e evo ja samo da javim da je moja vestica dosla jutros. a ja eto nisam nesto previse razocarana valjda se nisam ni nadala previse..evo posto znam da sutra i prekosutra necu imati kad da ulazim ovde zelim da svi cekalicama koje slave Badnji dan i Bozic pozelim sve najlepse da lepo proslavite sa svojim porodicama Hristos se rodi[sm=smiley31.gif]




vocicana -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (5.1.2017 10:03:16)

Bejbili [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif] ja vec pomislila da ce biti novih[sm=rozacrtici.gif] ali poalko, bice sve ok.




Skakljiva -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (5.1.2017 11:27:54)

Bejbili, bravo za stav i samo naprijed [sm=bravo.gif]

Drage moje trudilice, idu hladni dani, zato ušuškajmo se u toplo porodično gnijezdo i vrijedno se trudimo [sm=smiley36.gif]

Čekalice drage Angelk, Bajs, držim fige za divne, slatke i prelijepe [sm=modricrtici.gif]







emicaa -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (5.1.2017 15:19:09)

Zemunka pa ja tek sad vidim divne vijesti,cestitam[sm=bravo.gif] bice to sve u redu.
Ostale cekalice brzo da se selite u trudnicke teme [sm=smiley1.gif]




Angelk -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (6.1.2017 11:32:49)

Nek vam je nazdravlje Badnji dan zene!
Ja jutros krenula da radim test, kad ono dobila. Srecom ne otvorih test, valjace za neki drugi put.
Lakse mi je to palo, nego da je bio negativan test. Samo ne znam zasto mi je kasnilo ovoliko prvi put u zivotu...




Skakljiva -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (6.1.2017 16:41:47)

Razumijem te, i meni je lakše kad dodje vještica nego da gledam praznu crtu..a kako je zima pomjere se ciklusi, dovoljno je malo se nazimiti i eto kašnjenja..neka ti test posluži za [sm=modricrtici.gif] što prije draga

Srećno badnje veče drage moje žene [sm=smiley31.gif]




krin 40 -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (7.1.2017 8:54:19)

Mir Božiji,Hristos se rodi drage moje crtice.Želim Vam puno ljubavi i beba ove godine




Bebana17 -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (7.1.2017 13:36:18)

Vaistinu se rodi. Neka nam je na zdravlje i na spasenje.
Angel, Bebili, neka bude ovaj ciklus dobitni! A grudi ne moraju uopste da bole, mene nisu ni u prvoj trydnoci sa blizancima bolele, a ni sada u ovoj trudnoci ne bole. Ja sam po bolovima u stomaku pre testa naslucivala trudnoce, ali sve je individualno, a ti dani od ovulacije do testa su ubedljivo najduzi, treba se necim zabaviti. Navijam od srca za sve cekalice da 2017. bude bericetna i da ugledate dve crtice sto pre!




bajs -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (7.1.2017 14:20:46)

Meni je na zalost danas dosla.
Sinoc je bila sukrvica i vec san mislila da je mozda implementacijsko jer je bio 25dan ciklusa tj 10 od ovulacije. Al evo jutros u bolovima...

Imali smo odnos i na ovulaciju i 2 dana prije i malo me muci da se nije primilo.


Razmisljam da odem na napravit ona 4 brisa + provjerit progresteron.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>