RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Skakljiva -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (7.1.2017 17:32:49)

Mir Božiji, Hristos se rodi, Vaistinu se rodi drage moje. Da nam je na zdravlje, sreća, ljubav i puno crtica!!! [sm=bravo.gif]

Bajs, tako i meni u dva navrata, jednostavno se nekad od velike želje ne primi, zato nastavljamo da se trudimo, da želimo i primiće se nema greške [sm=smiley1.gif]




bajs -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (7.1.2017 19:09:37)

Skakljiva, drzim nam fige :)

Mislim da ja sama sebe bojkotiram jer sam veliki hipohondar (al do sad sam uvijek i imala pravo). U zadnjih godinu dana sam operirala cistu s jajnika velicine narance i imala spontani prije 6mj. Sad imam strahove da mi je progresteron prenizak il da se nes poremetilo nakon spontanog.
. Od nas 5 prijateljica iz djetinjstva 3 ne mogu ostat trudne i onda i to igra na psihu.

Moram se smirit, znam. Nema druge.




nikiteki -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (8.1.2017 8:33:26)

Dobro jutro cekalice moje.




vocicana -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (9.1.2017 8:11:08)

Bajs jako mi je zao d cujem da si imala tih problema. Nista brisevi koliko ti je vazno da uradis hsg, trebala bi proveriti prohodnost jajovoda. Mrzim ciste i kada cujem da su pravile problem.
Ostalim, drzim pesnice jakoooo, navijam iz petnih zila da sto pre ugledate [sm=rozacrtici.gif]. Ljubim vas!




Skakljiva -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (15.1.2017 13:06:23)

Drage moje žene, O mi je bila ima dan-dva (pratim je trakicama) i bili smo vrijedni. Ali evo jutros sam malo virozna, a taman bi trebali i večeras da ovjerimo ovomjesecnu O. Znam da smijem samo paracetamol od lijekova. Ali hoću da prijavim da me baš briga za virozu, i večeras ću da budem vrijedna, možda baš upali. Ima li ko sličnih iskustava? [sm=smiley1.gif]




Skakljiva -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (15.1.2017 14:33:40)

Da pojasnim, u petak i subotu mi je trakica za O pokazivala crtu, ne jarko crvenu ali dovoljno, a danas evo tek se nazire crta. Pokrili smo četvrtak veče i petak ujutro. I večeras ću ovako šmrcava pa šta Bog da. Držite mi fige [sm=smiley1.gif]




krin 40 -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (15.1.2017 19:18:50)

Skakljiva kada se crtica nazire ili je svetlija od kontrolne to draga nije O. Crtica se na testu za O skoro uvek pojavi ali mora da bude ista ili jača od kontrolne.Jel ovo imaju 2 otvorene teme iste za ovaj mesec ili sam ja poludela??




Skakljiva -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (15.1.2017 20:43:26)

Krin draga hvala ti za odgovor, znam i ja da mora biti jaka crvena ali obzirom da ja provjerim samo jednom u danu (poslije posla, oko 16:00) shvatam da ne ubodem jarko crvenu crticu koja realno traje 12-24 sata.. U dva navrata kod gin sam bila kad mi je bila O, odnosno žena rekla u oba puta rekla da sam u O, da imam školsku O i trčim kući ako hoću dijete [sm=smiley36.gif] to je bio 12 dan u oba puta.. U svakom slučaju znam da može biti da se O ne pojavi ali praticu trakicama, biti vrijedna, pa šta Bog da.. Već se evo 6-ti mjesec trudimo, sve mislim ići do gin ako uskoro ne bude [sm=rozacrtici.gif] ako šta treba od nalaza raditi, bilo ja ili moj dragi, ali se sve nadam da će se crtice pojaviti uskoro [sm=jezicek.gif]
Da, i ja mislim da se na dve teme piše o istim pitanjima..




IvanaSK RR -> RE: Čekamo II crtice 12/16 [chat] (15.1.2017 21:10:34)

Drage, ovo je tema za prosli mesec. Evo je za januar KLIK




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]