Pozivamo vas na promociju knjige za decu „Kakakralj“ Srđana Dragojevića (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


lesica -> Pozivamo vas na promociju knjige za decu „Kakakralj“ Srđana Dragojevića (23.12.2016 20:25:00)

Pozivamo vas na promociju knjige za decu „Kakakralj“ Srđana Dragojevića koja će biti održana u ponedeljak, 26. decembra od 18 sati u Delfi Caféu u SKC-u.

Pročitaj više >>>

[img]http://i.imgur.com/cIPu02n.jpg[/img]

O knjizi će pored autora govoriti Zoran Milivojević, psihoterapeut i Danijela Novaković, glavna i odgovorna urednica portala ringeraja.rs.

Odlomke će čitati glumci Hristina Popović i Miloš Samolov.




„Kakakralj“ je urnebesno duhovita slikovnica koje će pomoći mališanima da se lakše oslobode pelena.
U nastavku priče započete u „Kakagradu“, devojčica Veca saznaće kako su junaci došli na rođendan Kakakralja i kako je Kakica postala nešto najlepše na svetu!

Uz predivnu priču Srđana Dragojevića – proverenu na sopstvenim mališanima – i uz izuzetne ilustracije Nemanje Ristića, ova nesvakidašnja slikovnica biće prava podrška na putu ka osamostaljivanju deteta, kao i zabava za celu porodicu.



Srđan Dragojević rođen je u SFRJ. Po obrazovanju je klinički psiholog i reditelj. Snimio je filmove „Mi nismo anđeli“, „Dva sata kvalitetnog TV programa“, „Lepa sela lepo gore“, „Rane“, „Sveti Georgije ubiva aždahu“, „Parada“, „Atomski zdesna“. Objavio je knjigu „Rane & dve priče za novu deceniju“. Osim toga, izdao je i tri zbirke pesama, a za Knjigu akcione poezije 1986. dobio je nagradu „Branko Radičević“. Živi u Beogradu.



Knjigu „Kakakralj“ možete pronaći u svim knjižarama Delfi, Laguninim klubovima čitalaca, onlajn knjižari www.delfi.rs i na sajtu www.laguna.rs.

Dobro došli!




Anck Su Nmaun -> RE: Pozivamo vas na promociju knjige za decu „Kakakralj“ Srđana Dragojevića (23.12.2016 20:27:02)

Mi imamo njegovu "Krilata deca " i mnogo mi/nam se svidja. Mozda kupimo i ovu [sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Pozivamo vas na promociju knjige za decu „Kakakralj“ Srđana Dragojevića (24.12.2016 8:18:56)

Super [sm=bravo.gif] Verovatno cemo ici.




lesica -> RE: Pozivamo vas na promociju knjige za decu „Kakakralj“ Srđana Dragojevića (24.12.2016 8:35:02)

I ja i ja [sm=smiley36.gif]

Hajde drage, ko je slobodan da se druzimo - dodjite [sm=bravo.gif]




Mala Elena -> RE: Pozivamo vas na promociju knjige za decu „Kakakralj“ Srđana Dragojevića (24.12.2016 9:11:40)

Ivana, mozda se vidimo, ako stignemo jer taj dan imamo predstavu...
[sm=bravo.gif] Ne sumnjam da je knjiga super.




dunja RR -> RE: Pozivamo vas na promociju knjige za decu „Kakakralj“ Srđana Dragojevića (24.12.2016 22:50:32)

Ajde, ajde, ko još ide [sm=bravo.gif]

Biće nas sa RR dosta, prijavljujte se, imaćemo na promociji naš kutak :)




Anck Su Nmaun -> RE: Pozivamo vas na promociju knjige za decu „Kakakralj“ Srđana Dragojevića (25.12.2016 7:25:46)

Jao sto je to super, ja bih vrlo rado dosla.[sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Pozivamo vas na promociju knjige za decu „Kakakralj“ Srđana Dragojevića (4.4.2017 12:45:48)

Jel.ovo drugi deo Kakagrada?




marketing RR -> RE: Pozivamo vas na promociju knjige za decu „Kakakralj“ Srđana Dragojevića (4.4.2017 12:49:07)


Jeste :)




Anck Su Nmaun -> RE: Pozivamo vas na promociju knjige za decu „Kakakralj“ Srđana Dragojevića (4.4.2017 12:52:24)

Jeste procitala sam posle , divno mi smo procitali Kakagrad i mojoj deci se jaaako svidelo....vise puta [sm=smiley36.gif]




Stranica: [1]