Razgovori mama 02/17 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


branki* -> Razgovori mama 02/17 [chat] (31.1.2017 23:10:14)

Drage mame,nastavljamo razgovor i druzenje i u februaru!

Posto chat teme koristimo iskljucivo za caskanje,molimo vas da konkretna pitanja o trudnoci,roditeljstvu postavljate u za to predvidjenim temama.Ako ta pravila budu krsena,chat teme cemo zatvarati.
U skladu sa tim,preporucujemo da procitate ringerajin vodic za koriscenje foruma.
Procitajte jos i opste uslove koriscenja foruma.

[img]http://www4.slikomat.com/13/0201/2og-group-.jpg[/img]




Mariya -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 0:22:25)

Veče mame!
Eto ga februar, ja punih 37 nedelja! Samo još sutra da operem odećicu, da spremim mužu sve za iznošenje i mogu da se porađam [sm=smiley36.gif]
Danas sam oprala tetra pelene, mm kupio pampers 1,još sutra Mamatens da naručim i valjda sam spremna[sm=zmeden.gif] Jedva čekam da ga upoznam!
I kod nas je tako Milena, mi ne ležemo ranije pa valjda neće ni one[sm=smiley1.gif] kuma mm stavlja decu u krevet u 9, bila ona pospana ili ne, a posle se žali kako mali ne spava od 2 do 5-6, a devojčica joj ustaje u 6. Pa da ih pusti budne do 10-11 sigurna sam da bi oboje spavali u cugu bar do 7.
Maraj, pa vi onda uživate sami! A kod tvojih on dobro spava? To znači da samo vas voli da zeza [sm=smiley1.gif]
L danas počela da kašljuca a H da se žali da je boli grlo. A danas ceo dan govori da je boli stomak,kad je pitam gde,pokazuje na želudac [sm=zmeden.gif] Ali redovno i lepo jede, kaki,dala sam joj probiotik i bez problema ha je popila. Nadam se da neće opet biti bolesne, nema 5 dana kako su ozdravile.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 7:16:51)

Dobro jutro, mame.
Evo nas vec u februaru, nek bude manje bolesnih i visih temperatura :)




emicaa -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 7:26:11)

Dobro jutro,nama je i februar poceo ne spavanjem.Samo da danas ne zaspim hodajuci.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 7:30:51)

Dobro jutro. Moje odose u vrtic , a ja cu uskoro u skolu. Milena, jel tvoj muz ne ide na sednice i ne mora da dolazi u skolu?
Sto se tice spavanja moje oduvek spavaju izmedju osam i devet. Prolupala bih da lezu kasno A i ne bi one imale snagu da ustaju svako jutro za vrticu pola sedam. Ni preko raspusta ne pustim ih da da kasno ostanu.




vocicana -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 8:08:57)

Dobro jutro macici. Povredjena jesam, al nemocna nisam[sm=smiley36.gif]
Dobro dosao februar.
Da su nam decica zdrava i srecna. Boli rana, ali nista strasno.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 8:15:32)

Da se cekiram i ovde [sm=jezicek.gif]
Napolju ledena kisa [sm=smiley13.gif] poludecu u kuci ovih dana, bas me ondako drma depresija od ovog vremena [sm=smiley13.gif]
Sta raditi danas po kuci?




sonyasha -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 8:49:18)

Dobro jutro ženskice!!!!
Nije me bilo neko vreme, zaludela sam se nekom dijetom pa sam sva u tome[sm=smiley36.gif]
Mi smo standardno slinavi ali bez ture uglavnom zdrav! Od NG tempo ubrzan jer se svaki dan ide na sankanje i kliskanje, jedino malecki i ja u kućnom pritvoru pa kada ugrabim da ja odem na sneg sa V budem beskrajno srećna!!! M neće da hoda na snegu pa je to problem moram uvek sa nekim da idem jer sam u jednoj turi istegla sve ligamente pod levom miškom kako sam ga teglila i jurcala za V...onda sam dva dana bila kao invalid[sm=smiley13.gif] tako da i ako je V zabavno jedva čekam da se prolepša da se razmrdamo!
Vidim da je Manja zaradila i stomačn8, nadam se da je to već prošlost baš se namučiste!!!
Voc, uspori malo sada čekaj da ti prođe!
Ank, vidim da smo u istoj buli u kućnom pritvoru[sm=smiley13.gif]
Branki, i ja im skoro sve dajem i posle se kajem ali nekada 3 minuta mog mira nema cenu, makar to bio i tablet!




amelia -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 9:22:05)

Jutroo mamike.. Vec je februar ne mogu da verujem.
Mi ustali u 7 igrali se u krevetu i malisi se opet prispavalo a kako i ne bih kad je mali gospodin zaspao u 00:30 h. Mene mrzi da ustanem hladno mi ,mogla bih jos malo odspavati.

Voci sta si povredila ? Nije valjda nesto ozbiljno?

Branki i moj tablet je skoro pa izdroben ekran je pukao na milion mesta jos uvek radi ali pitam se do kada.
Mali ga zveknuo o pod dok je gledao pesmice. Sta je tm rekao ?

Emice sestroo ja nekad dok ga cuvam u naracju samo sto ne zaspim i ne ispustim ga iz ruke budi se nocu trazi siku trazi sok trazi ovo trazi ono kad pogledam vec je osvanulo. takva je beba. Moram se pomiriti [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 9:24:59)

E pa dobro sam se zasekla, cisto da overim kraj januara, ali idem danas da se bockam, pa sutra kontrola i previjanje i tako.
Amelia, samonam ti pisi i svrati, poljubi Ayana!!!!




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 9:28:14)

Sony ja sam vec izduuuvala od ovog kucnog pritvora [sm=smiley13.gif]
Ovo moje mali cuda jurca po kuci u setalici. Obozava sekinu sobu, valjda mu sve sareno i lepo pa pravac tamo. Ja pritvorim vrata a on dodje pa posmatra malo po malo gurne i otvori i udje. Vec je nestasko, vuce kolica za bebe po citavom stanu..umirem od.smeha!




emicaa -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 9:45:06)

David je upravo povratio cijeli dorucak,samo odjednom.Sad je opet super veseo kad da nista nije bilo.Valjda se nece vise ponoviti jer sveki je sama sa njima.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 9:55:16)

Emice, verovatno nije nista, ne brini se.




Maraj -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 10:17:23)

Jutro mame i od nas u februaru
ja sam se odmorila
L spavao kod mojih. Zaspao sinoc u pola 9 i do pola 7 jutros opalio. Ja dosla kod njih oko 9. On odma trazio da sisa i opet zaspao i evo i dalje spava. Ne znam zasto ne spava kod nas. Moracuvda probam , da ne spava sa mm. Moguce da ga on budi jer jako hrce.
Mariya , bas se primaklo [sm=bravo.gif]




suzi kju -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 10:31:25)

Dobar dan i u februaru.
Maraj blago vama. Zavidim mamama koje imaju gde da ostave decu.




emicaa -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 11:04:33)

Ja ih imam gdje ostaviti preko dana ali posto svi znaju kako spavaju nocu niko se ne nudi da ih i tad pricuva [sm=smiley36.gif]




Milena18 -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 11:18:41)

Dan!
Sanjice, on je imao jednu sednicu juče i još na jednu će ići sutra, ali osim toga ne treba da odlazi u školu do kraja raspusta.
Voci, baš si se dobro sredila. Neka zaraste rana brzo.
M se noćas budila četiri puta, ječala je u snu, ma svačega je bilo. I sad je neraspoložena i stalno sisa donju usnu. Izgleda da će sad malo odspavati, pa da posle prošetamo.




Duškić -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 11:36:33)

Cao...zenske..mame..trudnice!! Bice lepih dana valjda , ovaj prvi februarski je grozno kisovit 😯. Nema izlaska van! Pozdrav😊




Maraj -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 11:53:43)

Duskic , na N.Bg-u je jutros malo padala kisa. Sada je super napolju. Ja stavila sladak kupus da se kuva i pootvarala sve prozore da udje malo svezine. L je napolju sa bakom. Obozava tramvaje , tako da se voze par stanica




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 12:14:30)

Milena, blago njemu. Ja cele nedelje idem. Tako i sve ostale kolege kod nas u gradu.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 12:21:01)

Jao Maraj tako i moje pate za gradskim autobusima [sm=jezicek.gif]
Pretprosle godine sam isla po njih par puta peske da bis e vozali malo, o te srece, a jednom smo obisli citavu liniju kuda je isao bus [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




vocicana -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 13:48:38)

Stigla od lekara, izbusise me, dobila ab, sada da cutim i da pevam.
Rucak riba i krompir a malisa teletinu krompir i sargarepu. Spava andjeo, bio je dobar dok nisam bila tu. Milenice hvala zlato na lepimm zeljama, bice dobro, samo mi je opstrukcija sa pranjem kose i tusiranjem,ima da se motam u kese samo tako.




emicaa -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 15:18:13)

Ovo nije normalno koliko je toplo,morala sam jaknu raskopcati da ne prokuvam.Koliko je ovo zdravo uopste.




Maraj -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 16:07:50)

Ja se sad iznervirala....L zaspao i ja da mu na brzaka isecem nokte , ja ga uštipala sa makazama. Poludela sam . Naravno probudio se i plakao. Bas imamo muku sa tim noktima. Ne da da mu se seku a kad spava , pomera se cim ga uhvatim za nogu ili ruku

voci jeste to zeznuto. I ja kad sam prste izgorwla nisam mogla prati kosu. Treba da trljam a ne mogu. Uzas sam oprala kosu




emicaa -> RE: Razgovori mama 02/17 [chat] (1.2.2017 16:57:47)

Maraj isti problem sa sjecenjem noktiju.Zaspi,uzmem ruku i stricnem pa lupkam po guzi da nastavi spavati i tako u grug.Dori sam mogla osjeci prat nebi se bunila.Ona obozava da joj radim oko noktica.




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>